Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felicitari, ma bucur foarte mult pt. voi si de reusita voastra.






Paulacu Paul sau David???? 29+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

Felis

Leta si un bebe
POZE DE OCTOMBRIE

want my life back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Incredibil, ce luptatori.

Doamne ajuta-i in continuare!

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Va multumesc mult de primire!... Nu am avut timp sa citesc, dar am tras putin cu coada ochiului la ultima pagina...
Noi suntem bine, Mihai e f obosit si bulversat de atatea schimbari... Obosita sunt si eu... dar revin maine cu forte proaspete....
Inca nu-mi vine sa cred ca sunt acasa


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis nu ai pozici noi sa va vedem si noi? bineinteles , dupa ce va odihniti. bine ati ajus acasa!

pupici

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Mi-au dat lacrimile cand am vazut ca ne-ai raspuns si ca sunteti bine. Felicitari.










Paulacu Paul sau David???? 29+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by disperata

felis nu ai pozici noi sa va vedem si noi? bineinteles , dupa ce va odihniti. bine ati ajus acasa!

pupici

s-auzim numai de bine!



Daaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!.... Bineinteles ca am, dar cum eu nu am aparat digital, trebuie sa astept pana luni seara ca le-am dat sa mi le puna pe CD... Eu sunt disperata cu fotografiile!... E o mare pasiune a mea, asa ca nici in Italia nu am rezistat si de la barul spitalului din Modena mi-am cumparat 2 aparate foto de unica folosintza cu 12 euro (amandoua)... Din Fiorenzuola am mai cumparat unul pt ca am tinut sa le fac si la asistente si doctori poze... Mi-a parut rau ca nu am avut aparat si in primele 2 saptamani la Fiorenzuola. Am pierdut niste scene tare bune de pozat: cat de dulce era el cand stand pe burtica se impingea in manute sa ridice capul si sa ma caute cu privirea prin camera sa vada unde sunt!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by paula2003

Mi-au dat lacrimile cand am vazut ca ne-ai raspuns si ca sunteti bine. Felicitari.

Paulacu Paul sau David???? 29+ siAlexandra




PAULA... multumesc pt gandurile tale!... SA stii ca m-am gandit f mult la tine, acolo, in Italia: tu ai fost cea care m-ai dus la dr Olteanu datorita careia am ajuns eu in Italia. Mii de multumiri
Sarcina usoara in continuare si multa sanatate. Pupici Alexiei!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

cum adica aparate de unica folosinta? n-am vazut, sunt polaroide cumva?

ati apucat sa va plimbati, sa vizitati ceva prin italia?

cred ca esti asa de fericita... nu cred ca-ti mai incapi in piele... mi se ridica parul pe maini cand ma gandesc la voi ce sansa ati avut... doamne ajuta in continuare!

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

paula , ce mai faceti? sper ca sunteti bine cu totii. ti-ai incarcat bateriile?

ai nevoie de asta.

ce noutati mai ai despre alexa? a invatat ceva?

baietelul emu a fost cu ne dati ori nu ne dati , de haloween, cu colegii lui. a zis educatoarea lui ca o sa-mi dea poze sa-l vad
o saptamana frumoasa!

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput