Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by disperata

cum adica aparate de unica folosinta? n-am vazut, sunt polaroide cumva?

ati apucat sa va plimbati, sa vizitati ceva prin italia?

cred ca esti asa de fericita... nu cred ca-ti mai incapi in piele... mi se ridica parul pe maini cand ma gandesc la voi ce sansa ati avut... doamne ajuta in continuare!

s-auzim numai de bine!



Nu, nu sunt polaroide. Aparate care au deja film in ele, dar care dupa ce s-a terminat filmul le arunci alt film nu mai poti pune!...

Totusi.... Ceva mai devreme!... A fost azi Paxela pe la mine si am facut poze!
FOTOGRAFII FACUTE AZI!...
ATENTIE!... Se vede operatia lui Mihai TOATA, fara pansamente... Cine nu poate sa nu se uite!... Nu e urata!... E facuta f frumos, dar ma gandesc ca poate unele dintre voi nu sunt pregatite sa vada cum arata o operatie mai ales la un copilas asa de mic!...


De plimbat nu prea am avut timp. Cat am fost in spital, nu am putut iesi, iar cat am sta la apartament, ne duceam la spital pt eco si stateam si cate 5 ore sa asteptam din diverse motive. Nici nu am avut timp sa vizitam si nici nu cred ca aveam ce!...


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Felis, ma bucur ca v-ati intors cu bine. Ce bine e acasa, nu?
Am vazut fotografiile ... Mihai este intr-adevar un copil frumos si mai ales f curajos.
Am vrut numai sa te mai imbratisez o data cu drag si sa te asigur ca esti in gandurile si in rugaciunile noastre.
Dumnezeu sa va ajute !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Draga Felis,
am ochii inlacrimati cand ma uit la pozele lui Mihaita dar sa sti ca sunt lacrimi care dor si care le-am avut si atunci cand mi-am vazut pe Alvarica cu operatie la fel pe corp.(plus multe alte opreatii)
Este dureros sa vezi corpusorul mic cu o operatie asa de mare.

Mihaita esti un luptator si te pupam cu drag si iti dorim refacere cat mai rapida si sa cresti mare sanatos alaturi de parinti tai care te iubesc mult de tot.

Felis esti o mamica deosebita si te apreciez pentru puterea care o ai sa lupti pentru puiul tau.

Multa sanatate.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

felis... fara cuvinte! Toata admiratia si tot respectul pt. voi! D-zeu sa va dea putere sa mergeti mai departe cu acelasi curaj!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Felis ,desi nu ti-am scris niciodata ti-am urmarit povestea de la inceput si ma bucur pentru tine si pentru Mihaita .Bine ca ati trecut cu bine peste operatie si sa va dea D-zeu sanatate si puterea sa va recuperati cat mai repede si mai bine .Cicatricea nici nu o sa se mai vada cand va creste !
Va pup pe amandoi ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Poze din Italia

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Felis si Mihaita, bine ati revenit sanatosi acasa!

Roxana si Patrick (29.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Felis, am vazut toate pozicile...arata foarte bine Mihaitza si pare asa inaltut si grasunel...ce mult s-a schimbat! Foarte bine arata puiul mic si ma bucur ca este bine acum!

Va pup pe amandoi!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felis, nu trebuie sa-mi multumesti ca te-am ajutat cu foarte putin, infim de putin, important este ca sunteti bine si acum puteti sa va numiti norocosi. Am vazut toate pozele, sunt superbe, foarte frumoase si se vede ca-i merge bine, acum sa-i treaca si ranile si gata, e ca si nou.

Sanatate si sa auzim vesti foarte bune despre toti copii din lume.









Paulacu Paul sau David???? 30+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Felis, am vazut pozicile. Mihaitza a crescut si este un copil foarte frumos. Bine ca ati trecut cu bine peste tot.

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput