Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CameliaS spune:

Aseara am vorbit cu Felicia. Au ajuns cu bine la Fiorenzola , i-au intampinat ca si cum ar fi fost prieteni vechi . Era multumita de apartamentul unde i-au cazat. De acum au 8 - 10 zile de vacanta , se plimba, merg sa faca shopping
Din cate am inteles medicul va merge sa-l viziteze pe Mihaita acasa , astfel incat sa nu mearga ei in spital care e un focar de infectii.
Sa ne rugam in continuare sa fie totul OK pana la sfarsit.

O zi buna tuturor,

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

sfanta Paraschiva i-a ajutat!

excelent! sunt sigura ca vor fi ajutati de romanii de acolo cu mancarea.

Doamne ajuta-i in continuare!

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

Ieri am fost la Fiorenzuola si i-am vazut pe felis si Mihaita. Felicia e o mamica puternica, iar Mihaita e ca un ingeras. Asa micut, cuminte si curajos!
Stau intr-un apartament al spitalului si Felicia era multumita ca in felul acesta sunt la adapost de infectiile din spital. Se pare ca in ultima perioada au fost cam multe, ea chiar se temea de reintoarcerea acolo. Apartamentul e placut, au dat drumul la caldura si ajunge la spital in 10 minute, pe jos. Se felicita ca a luat caruciorul, asa nu trebuie sa-l tina in brate tot drumul.
Cand am ajuns noi Mihaita dormea, s-a trezit dupa vreo ora, asa l-am tinut si eu in brate, am facut poze, pe care le voi pune imediat ce developam filmul si a papat.
Azi urmeaza sa faca o ecografie si vineri merge la Bologna pentru ultima vizita de control. Daca totul e bine, luni s-ar putea chiar intoarce in tara.
Doamne ajuta!

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

Am vorbit cu Felicia la telefon, a fost la ecografie si i-au spus ca e totul bine, nu mai este necesar controlul de vineri, la Bologna, prin urmare se poate intoarce acasa oricand. Probabil vineri va fi in tara, depinde doar de disponibilitatea biletelor de avion.

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ma bucur foarte mult de voi, am sa le dau de veste si celorlalti de ce am citit pe forum.
Sanatate si sa va intoarceti cu bine.









Paulacu Paul sau David???? 29+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca.gabriela spune:

FELICIA VINE VINERI ACASA!
va multumeste tuturor pentru incurajari, sustinere si ganduri bune!


POZELE MAMARUTZEI
mamica de Mamaruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Drum bun si sa ajunga sanatosi acasa !



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

pentru cine vrea sa ii intampine Felicia si Mihai ajung vineri la ora 18.50 pe aeroportul Otopeni

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Felicia si Mihaita, va asteptam cu drag acasa...ati fost si sunteti niste luptatori!
Va doresc tot binele din lume si sanatate multa!

Pupici multi!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

FELICITARI MIHAITZA, FELICITARI FELICIA!!!!!
BUN VENIT ACASA!!!!!!!!!!!!!!!

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput