Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

1 zi!!! O noapte!!! Si Sabinutza va fi din nou in bratele celor care o iubesc atat de mult!!!

Sa ne traiesti copil iubit! Sa fii sanatoasa, sa cresti frumoasa si sa vii sa ne colinzi!

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">Aici poti schimba viata cuiva!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Absolut minunat sa citesti niste vesti asa de bune.

FELICITARI SABINA

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Miine e ziua cea mare! Cosmina sunt emotionata de aici de departe pentru voi! Sabina o sa zboare si deasupra noastra a celor de prin europa care o iubim si ne-am gindit in permanent la ea! Nu am inteles exact, o sa vrei sa renunti la acest nick? Pai atunci sa ne anunti noul tau nick daca acesta va reajunge la Cristi. Ai facut o treaba excelenta si ne-ai intrat la suflet Esti prietena noastrawww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex un baietel de 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Va multumesc mult de tot. vik nici nu stii ce mult mi-a placut ca mi-ai spus ca sunt prietena voastra. Multumesc.
Doamne cat a-ti insemnat pt mine in clipele de disperare.
Astazi este o zi mare pentru mine si familia mea si nu vroiam ca aceasta bucurie sa treaca si sa nu o impart cu voi, cei care alaturi de Dumnezeu a-ti facut posibil ca aceasta minune sa se intample.
Astazi minunea noastra vine acasa. Astazi Sabina va fi la bordul unei aeronave ce va ateriza la 17.45 pe Otopeni.
Ea vine acasa dupa o sedere de 4 luni in Scotia si dupa o operatie foarte imortanta pentru viata ei. Sunt bucuroasa sa va anunt ca operatia a iestit excelent si toate testele efecutate dupa operatie au iesit in parametrii unui copil normal. Sabina s-a dezvoltat ca si un copil ce nu a suferit de nimic cu atat mai putin de cancer. In continuare va trebuii tinuta sub control din 6 in 6 luni si din luna in luna doar analize de sange. In 5 ani de zile daca Sabina merge la fel de bine ca si pana acum , putem declara cancer free. Avem incredere in Dumnezeu ca va veghea asupra ei .

Va multumim din inima (cuvintele sunt mici in comparatie cu sentimentele) si va dorim tot binele din lume.
Sa va dea Dumnezeu sanatate si o viata linistita.

Familia Sabinei


Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Doamne, fii laudat!!!! Iti multumim ca Sabina s-a facut bine si se poate bucura alaturi de familia ei!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

Astazi este o zi frumoasa din toate punctele de vedere !
Sabinuta vine acasa la familia ei care o asteapta si o iubeste atat de mult!

Ce ne-am mai putea dori?Bravo Sabinuta !!!!

Te iubim mult si te asteptam cu drag acasa,fetita frumoasa si vesela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dalina spune:

Mi-as dori mult sa o vad si eu pe Sabina, la cate am citit despre ea...Intrebare: intoarcerea va fi mediatizata? O vom vedea la actualitati? Poate intrebarea pare stupida dar cred ca multi oameni si-ar dori sa vada un deznodamant fericit la asa o actiune de proportii.
Stiti ceva?
Dalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Dalina La aeroport vor veni cei de la Povestiri adevarate. Emisiunea va fi deci pe Acasa TV miercuri sau joi, in emisiune vor fi si parintii Sabinei.

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">Aici poti schimba viata cuiva!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dalina spune:

Multumesc mult Madalina, daca e joi poate apuc sa o vad!
Dalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Bun venit acasa micuta scumpa!
Multa sanatate si Doamne ajuta!

La ce ora este emisiunea asta, ca eu habar n-am . Sper sa pot sa ma uit si eu si sa nu fiu la serviciu in acea perioada.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput