Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Bine ai venit acasa Sabina!!!!!!!!

Ellen Emisiunea este la ora 17,30 daca nu ma insel.

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">Aici poti schimba viata cuiva!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Bine ai venit acasa Sabina!
Pupici si multa, multa sanatate!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

BINE AI VENIT ACASA SABINUTA!
Doamne ca mare minune ai facut cu ingerasa de Sabinuca,multumim tie pentru pentru aceasta zi in care Sabinuta s-a intors acasa la cei ce o iubesc.

Cosmina,bucura-te de momentul acesta mult asteptat il meriti din plin,cand ai un pic de timp spune-ne si noua cum a fost reintalnirea.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

Doamne ce bucurie !!! Abia astept s-o vad la Povestiri . Sa ramaneti mereu aceeasi familie unita cum ati fost in toata perioada asta atat de grea . Nu am scris niciodata la subiect dar v-am urmarit tot timpul si am ajutat cu cat am putut. Dar voi fetelor de pe forum sunteti exceptionale , sunteti nemaipomenite . Cu ajutorul vostru o familie este fericita acum . Sa va dea Dumnezeu dupa sufletul vostru bun ! Felicitari pt reusita voastra . Sunt sigura ca-n inima fiecaruia dintre noi exista si va exista mereu acest ingeras de fetitza. Va pup pe toate mult de tot BINE AI VENIT ACASA INGERAS MIC !!!!!

http://community.webshots.com/user/serenaxx100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Bine ai revenit!Te-am asteptat ca pe a opta minune a lumii si iata ca ai sosit,deci exista a opta minune a lumii,se numeste SABINA...ingeras scump si iubit,iti doresc sa ai parte de o viata lunga si fericita alaturi de familia ta.Fie ca Doamne,Doamne sa aiba gija de tine mereu,asa cum a facut-o pana acum.
Sa ne traiesti.

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Bine ai venit, puiutza mica si scumpa! Multa fericire in viata!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

BINE AI VENIT ACASA SABINUTA !
SA DEA DUMNEZEU SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII TOATA VIATA TA !

TE IUBIM FOARTE MULT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

BINE AI VENIT ACASA DRAGA NOASTRA!!!

Iti multumim Doamne, ca ne-ai ascultat si te rugam sa ai grija de ea si de acum inainte!

Sa ne spuneti cand sa ne uitam la povestiri..sa vedem minunea!!!

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Draga onorabile cititorule cu inima mare !!!!




I-ti scriu aceste randuri doar ca sa-ti spun Multumesc !! pentru ca m-ai ajutat sa pun un zambet pe fata mea din nou !!!
Asa mica cum sunt ,sunt atat de mandra sa-ti spun ca m-am descurcat de-a lungul unei operatii grele si pana acum totul este bine! Mi-a fost indepartata jumatate de ficat impreuna cu bila, dar deja ficatul a inceput sa creasca la loc!
Minunatii doctori chirurgic m-au operat si minunatii oameni din spitalul Royal Hospital for Sick Children au avut grija de mine tot timpul.!

Dar nimic din acestea nu ar fi fost posibile daca tu , da TU ,CITITORULE ! nu m-ai fi ajutat cu acea suma foarte mare care a trebuit platita! I-ti sunt atat de recunoscatoare ca ai participat la acest proces care a putut sa ma faca sa zambesc din nou !
Multe ,multe multumiri inca odata si Dumnezeu sa-ti lumineze calea !!!!!!!!


Am pus aceasta scrisoare pt ca o tot gandim de ceva vreme si pt inca nu ne dezmeticim .
Inca nu ne gasim cuvintele.

Ne scuzati dar suntem foarte obositi si vroiam doar sa va salutam si sa va multumim.
Suntem mandrii de tine Cosmina si de voi toti romanii de pretutindeni.




Florentin Cimpeanu (tatal)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Bun venit acasa!
Emisiunea este Joi la 17.30.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Ce m-a invatat papusa...

Mergi la inceput