Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

Va urmaresc si va citesc raspunsurile de cam doua luni si e extraordinar ca exista oameni care sa faca ce faceti voi, cu atat curaj si atata daruire si pasiune...Nu am destule cuvinte sa explic ce simt pentru voi si pentru Sabina, copil de care m-am indragostit si a carui poza troneaza pe desktopul meu...

Parintilor Sabinei si matusei le urez sa fie fericiti si sanatosi si sa se bucure de copiluta frumoasa si curajoasa care e Sabina

Va pup pe toate!

Oana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana8188/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Buna oana si multumim frumos pt cuvinte. Intradevar f multa lume ne-a ajutat si sustinut. Daca nu erau toti sa ne dea atata fortza nu rezistam.
Nici eu nu am crezut ca poate exista asa o unitate intre oameni care nu se cunosc, dar viata a vrut neaparat sa imi arate asta.
Si sa stii ca , gustul amar pe care ni l-a lasat nenorocirea prin care trecem a fost usor ameliorat de cel dulce adus de acesti oameni care au sarit sa ne ajute.
Sa va dea Dumnezeu sanatate si putere sa mai faceti asta si pt alte persoane aflate la necaz.

Va multumim, mult, mult, mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Hai ca n-am mai intrat demult pe site si ma intrebam ce face fata. Dar aud ca danseaza. Scumpa de ea, cum stie sa-i faca pe mami si tati sa zambeasca...Bine ca e bine si se intorc acasa...

Pupici la toti si Sabinutei bineinteles :)

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Doamne sa ii dea D-zeu sanatate ei si tuturor celor care au fost alaturi de ea cu ce au putut .Si eu m-am indragostit de fetita ,e deosebit de frumoasa si de cand a fost operata am stat cu sufletul la gura sa aflu vesti despre ea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Ne bucuram mult ca papusica mica a invins boala cea urata. Asteptam sa revina in tzara si sa-si traiasca frumos copilaria, fara durere si suferinta...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si jumatate) si Ramona (3 ani si 5 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

bine ai venit anuc.imi pare bine ca am putut sa pun numai vesti bune.

Multumim de gandurile voastre bune.
Emotiile la noi se adancesc pe zi ce trece. Abia astept sa ajungem la aeroport. Si ma bucur f tare de cate ori suna telefonul si ma intreaba lumea la ce ora e pt ca vor sa vina. Ma bucur ca va fi multa lume , pt ca asa am reusit in toata perioada asta, cu multa lume.
Ma bucur pt ca simt multa dragoste si ma bucur pt ca o vor simtii si ei acum mult mai bine decat prin telefon.

Multumim lui Dumnezeu pt ce ne da.

Aseara Sabina radea cu hohote de nu puteai sa te intelegi din cauza ei. E vesela si vioaie. E hotomana si agera. Intr-un cuvant e un copil NORMAL.

Va pupam si va multumim, mult,mult, mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Hehehehe, a inceput numaratoarea inversa!!! Mai sunt 5 zile cu asta pana Sabina vine inapoi ACASA!!!!!!!!

Tare mi-as dori sa fiu acolo cu voi! Dar o sa fiu...in spirit!

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">Aici poti schimba viata cuiva!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Chiar asa incepem numaratoare inversa! De necrezut! Superb de frumos!Cosmina sa le transmiti gindurile noastre bune si iubirea noastra sincera pt Sabina!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex un baietel de 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

sigur ca am sa le transmit toate cele bune din partea voastra.
Dar nici nu cred ca mai e cazul sa le transmit pt ca ei stiu si simt tot ce simtiti voi pt ei.

Da a inceput numaratoare inversa si emotiile cresc proportional. Azi imi e tare dor de sora mea. Si ma tot vad cu ea in brate , dar stiu ca va trebuii sa ma abtin si sa il las pe Cosmin sa-si ostoiasca dorul. Bietul copil ce mai numara zilele.

De saptamana viitoare predau acest nume cumnatului meu. Sper ca l-am folosit asa cum isi dorea el, sper ca o sa fie mandru de mine, sper ca nu am suparat pe nimeni si va multumesc din suflet pt puterea pe care mia-ti dat-o.
Trebuie sa imi iau numele meu de Luni si sa ii las pe ei sa va dea urmatoarele vesti.(ha cred ca o sa imi fie greu).

Abia astept sa ne vedem la aeroport.

Multumim, mult si va pupam

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Cosmina,ma faci sa plang,dar ce fericire sunt lacrimi de bucurie,ii asteptam cu multa dragoste acasa si pe tine te rugam sa nu ne parasesti,chiar daca o sa dai numele acesta inapoi proprietarului iti poti creea propriul tau nick-name si sa devii membru al forumului si asa sa faci,fiindca o sa ne lipsesti,

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput