Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Putin cam tarziu, dar din suflet ii urez si eu multi ani fericiti si cu sanatate Sabinutei. Ma bucur nespus ca rugaciunile si eforturile noastre ale tuturor au fost ascultate si vazute de Dumnezeu!

Sabinuta draga te asteptam acasa!

Mami Simona si printesa Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Buna si multumim de urari.
Sabina azi va face testul audio, dar sora mea spune ca fata aude perfect.

Am vb cu ei si saracutii nu mai au rabdare sa ajunga acasa. Imi tot spun sa va multumesc tuturor si sa va pup din partea lor.

Am aflat si ora la care vor ateriza. Este 17.45 pe data de 24 octombrie .Doamne , abia astept sa-i vad!
Cosmin numara zilele inebunit si spune tuturor ca Sabina lui vine acasa. Bietul copil prin ce a trecut si el.

Va multumi mult, mult, mult


Va doresc o saptamana minunata



Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Sabinutza noastra este o mare norocoasa. Ieri a avut rezultatele la testele audio. Aude f bine mai putin inaltele nu prea le mai aude. In acelasi timp este si racita si tuseste , asa ca medicii au spus ca poate fi si de la raceala faptul ca nu aude inaltele.
Ieri au venit si cei de la The Herald pt un ultim reportaj cu ei.

Testele continua toata perioada asta.

Ii tinem pumnii.

Toata lumea numara zilele ce au ramas pana la venirea lor cu mare nerabdare.

Va multumim, mult ,mult ,mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cosmina , ne bucuram ca ne dai vesti bune despre Sabina. Raceala e floare la ureche pentru ea saracuta, prin cate a trecut.
Cand vin acasa? In 24? Sa ne ti la curent , poate ii vedem la televizor, Daca am retinut bine o sa-i astepte Irina Reisler la aeroport?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Ma bucur ca aude bine Sabina.Multa grija la raceala. Eu sper sa ma pot invoi si sa fiu la aeroport . Astept detalii cum ne organizam pentru o primire frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cosmina numai vesti bune de la Sabina avem! CIT MA BUCUR!!!Eu mai am strinsi 30€, cum nu am mai primit alti banuti in ultima sapt, ii pot trimite deja pe cei care ii am.E ok sa-i trimit tot in contul din UK? Sau cum sa fac? Daca trimit luni, cam miercuri i-ar avea.Sa-mi spui cum fac.www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Multimim vikinga. Da e ok sa-i trimiti tot in contul din UK.
Ei vor parasii Scotia pe 24.

Doamne abia astept sa ii vad. E asa lunga saptamana asta!

Sabinutza e f bine, e galagioasa si cam plangacioasa noaptea. Sunt convinsa ca nu ne mai stie , dar speram sa se invete repede cu noi. Copii sunt asa de nerabdatori. Fac ce fac si vorbesc de venirea ei.

Biata mama nici nu mai are grai de bucurie si emotii.

Multumim mult si va pupam


Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Am niste emotii de parca m-as intoarce eu acasa Imi inchipui ce bucurie este in sufletul parintilor bunici de acasa si a parintilor Sabinutzei.

Ma bucur nespus, de mii de ori ma bucur ... asa vesti sa dea Domnul sa citim la toate subiectele ... copiii nostri se fac bine si vin acasa !!!

Bravo Sabinutza, bravo parintilor si intregii familii, bravo

Doamne Iti multumim,
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cosmina am trimis astazi si ultimii bani strinsi de mine, cei 30€.O pupuam cu drag pe Sabinutza noastra!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

multumim mult vik pt munca depusa cu acest teledon si multumesc mult celor ce te-au pus la "treaba".

Stiu ca a fost f greu pt tine sa tii toate socoteliile si sa faci atat de multe , dar Sabina va multumeste in stilul ei caracteristic A INCEPUT SA DANSEZE.
Nu ne lasa deloc sa gandim macar o secunda ca este un copil cu probleme. In fiecare zi face cate ceva sa demonstreze ca este un copil absolut normal. Si noi suntem beti de fericire de cate ori vine cate o veste de genul acesteia.

Parintii stau cu bagajele facute si numara si ei zilele.

Azi i-au spalat cateterul si pe 20 il vor scoate. Iar anestezie si mai face o anaestezie si la RMN.Vor trece si toate astea cum au trecut si cele de pana acum.

Ma tot gandesc cum o sa fie la prima vedere. Nu exista noapte sa nu visez cum le iau in brate.

Dar ma gandesc in fiecare noapte si la faptul ca le voi lua in brate cu ajutorul vostru.

Multumim mult, mult,mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput