Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Bubulina asta mica parca nici n-a trecut prin ce-a trecut! De fapt, asa a si fost un vis urat din care va doresc la toti sa va treziti cat mai repede si sa va vedeti de viata frumoasa cu copilul asta frumos si binecuvantat!


Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

multumesc pt schimbarea titlului.
M-am speriat ca nu-l mai gaseam.
Multumesc si pt gandurile voastre frumoase. Intradevar copilul asta a avut fortza nu gluma. Am invatat f multe de la ea si cred ca mai am de invatat.

Iubita noastra azi incepe ultima cura de citostatic. Sa-i ajute Dumnezeu sa fie ultima din viata ei si tot ce s-a intamplat sa ramana doar pt noi un vis urat , iar pt ea NIMIC. Nu cred ca o sa aibe amintiri din perioada asta.
Merci vikinga. Ieri m-am gandit la tine si la teledonul tau f mult pt ca am primit si eu 10EUR intr-o scrisorica. Multumesc mult.
Am sa-ti dau adresa.
Am primit si din canada , de la cineva implicat f mult in campanie , steagul canadei. M-au rugat sa il dau Sabinei la venire impreuna cu un ursulet polar. Ok, am zis e f corect, sa vada toata lumea cat ajutor a primit copilul asta. Dar corect e sa le pun pe toate , din toate tarile de unde a fost ajutata. Si nu au fost putine.
Vreau sa-i facem o primire de regina. O merita din plin. Ma tot gandesc cum sa fac sa iasa ceva f frumos.
Mama rade de mine si imi spune sa-i organizez o conferinta de presa.

O sa vad eu cum o sa fac si ce o sa iasa. Si mai vreau sa o vada toata lumea. sa se bucure toti cei ce au fost implicati in acest caz. Sa vada si ca acest caz a avut finalitate buna.

Daca aveti ceva sugestii le astept ca de obicei.

Multumim mult, mult, mult


Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Vesti excelente,ma bucur nespus de mult,bravo Sabina ....hai acasa,mai rezista putin si la cura aceasta de citostatic si gata...nu o sa-ti amintesti nimic din acest cosmar.

Cosmina,ar fi fost foarte fain,daca noi am fi putut sa mergem la aeroport,sa-i intampinam....daca am fi avut un microbuz,de fapt un autobuz....si fiecare sa avem o floare si un maimutoi de plus si baloane...poate aranjam ceva....poate are altcineva o alta idee....

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

Ce fericita sunt ,vorbim despre intoarcerea acasa ,despre petrecerea Sabinutei!
Multumim lui Dumnezeu ca ne-a ascultat rugile si acum putem plange de fericire!
Sabinuta ,esti o fetita deosebita...intradevar una la un milion!!!! Te iubim!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Azi iubita noastra implineste 9 luni si tot azi termina ultima cura de citostatic.

SA NE TRAIESTI SABINA SI LA MULTI ANI!

Nu am facut inca rezervare la Tarom, pt ca inca nu se stie exact data ultimului control. Speram sa ramana asa cum au spus prima data 24 Octombrie.

Da AB , ma tot gandesc cum sa facem sa iasa frumos la venirea lor. Inca nu sunt f clara la minte in privinta asta, dar sigur vom face noi ceva frumos. Ca doar nu ne poticnim tocmai la final.

Va pupam si va multumim mult, mult, mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

La multi ani Sabina:)

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Ce m-a invatat papusa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

La multi ani, fetita scumpa!

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Ma bucur tare mult pentru Sabina si familia ei. Sabina esti o adevarata luptatoare!

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

LA MULTI ANI !!!!PENTRU CEA MAI FRUMOASA FETITA DIN LUME !
flo]

ITI DORESC SA AI PARTE DE TOT CE ESTE MAI FRUMOS SI BUN PE LUMEA ASTA ,SA FII SANATOASA SI SA-I BUCURI PE PARINTI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Este o incantare sa intru la subiectul Sabinutzei !
Doamne, mari sunt minunile Tale ! Multumim pentru aceasta minune si adu-o pe Sabina acasa langa familie, langa fratiorul ei, si ajut-o sa nu mai cunoasca suferinta si spitalele ... ii ajunge pentru o viata prin cate a trecut.

pentru toti prietenii Sabinei.

Cu drag,
Gabriela

Mihaita Hogas are nevoie de tine !

Mergi la inceput