Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


In dimineata asta am reusit sa ridic capul de pe perna si fuga la computer.
Ca de obicei cand deschid subiectul asta e o placere. Aceiasi prieteni dragi , aceleasi vorbe frumoase.
Da e buna ideea cu schimbatul titlului. Fata noastra chiar a reusit in lupta asta.
Poze noi o sa puna Lucia si va anunta .

Despre iubita mica f multe in plus decat a spus ariadnabr (multumesc) , nu am. E o alintata si nu mai vrea decat in brate sau in picioare. Ea are de mers tot timpul undeva.

Cosmin, fratiorul ei ma intreaba f des cat e ceasul si eu tot nu ma prindeam de ce? Dar am aflat! Numara zilele pana la venirea lor. aseara i-am raspuns ca este 20.15 si el a fost tare dezamagit. A zis ca daca era 24.15 mai erau doar 48 zile. Asa mai sunt 49.
Speram ca totul sa fie ok si vor trece ele si zilele astea.

Situatia financiara post-operatorie nu o am inca. Poate Vineri cand sunt programati la Jon sa apara si situatia. Noi asteptam mai mul rezultatele, care tot nu au aparut oficial.

Va pupam si va multumi mult, mult, mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Am pus poze noi pe site si un certificat tare dragut.
http://sabinac.netfirms.com/fotografii.htm

Tot pe site, la documete, o sa gasiti raportul patologic care este imbucurator.
http://sabinac.netfirms.com/documente.htm

Imi cer scuze pt intarziere.


_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

In sfarsit a aparut si rezultatul oficial pe care il gasiti pe http://sabinac.netfirms.com la documente.

Este asa cum speram sa fie. Bun.
In conditiile astea Sabina mai are de facut o cura de citostatic si la final setul de analize si bucurie mare................pe 24 Octombrie acasa.
Acum am sa sun la tarom sa vad cand le gasesc cursa de intoarcere. Nu imi vine sa cred ca am ajuns sa ma agit pt intorcerea acasa.

Sabina este f bine , iar parintii nerabdatori sa ajunga acasa.

Va multumim mult tuturor ca ati dat o sansa acestui copil de a fi printre noi si de a ne bucura zilele.

Multumi mult, mult, mult

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Ma bucur atat de mult!
Doamne iti multumim pentru ce-ai facut pentru acest copil!

Tana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Bravo grasunica frumusica.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ce vesti bune si ce fetita zimbareatza si voioasa!!! Si nu am putut sa nu observ din poze schimbarea parintilor in bine, s-au mai dus un pic din cearcanele Cristinei:) Deja au si parintii alt tonus si o privire mai relaxata si mai optimista. Cit ma bucur ca totul este bine! Nici nu am cuvinte..!!!Sabina te iubim!Cosmnia sa-mi trimiti adresa ta, doresc sa fac un mic pachet, in care sa strecor citeva felicitari si pliculete primite pe parcurs pentru Sabina.www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Bravo, copil frumos!
Doamne, cat ma bucur de vestile date!
Doamne, ce fotografii frumoase!

Multa sanatate si asteptare usoara pentru parinti si pentru cei de acasa!
pentru personalul sanitar si pentru toti cei care au ajutat-o pe Sabinutza.



Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Mi-au dat lacrimile cand am vazut titlul subiectului!! Multumim Oana_B

Intradevar, te asteptam sanatoasa, acasa, Sabinutza! Sa te bucuri de dragostea fratiorului si a rudelor care te asteapta cu mult dor si sa te bucuri de viata si sa-ti faci mandrii parintii ca au o fetita asa de frumoasa si cu un spirit atat de puternic!

Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55877" target="_blank">Sabina are nevoie de ajutorul nostru - ajuta aici!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia 7 luni!
Sonia in vacanta - 6 luni!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Bravo Sabinuta,micuta mare luptatoare ,sa te intorci acasa cu bine ca fratiorul tau numara zilele,si tusi si buni te asteapta.
Sanatate multa tie si familiei,si sa le faci parintilor multe surprize frumoase.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Aoleu, nu ma pot opri din plans si inca n-am accesat linkul cu pozele. Intai trebuie sa ma linistesc ca inund computadorul. Vesti excelente!!!

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput