Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:



Doamne ajuta! in continuare .

Minunate vesti!

Pupici multi, copil frumos si sanatate cat cuprinde!

Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Minunat !!!! Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat si o asteptam cu mult drag acasa!!!!Sabina copil luptator!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cosmina mai asteptam vesti despre Sabinutza, fiecare amanunt despre starea ei buna e un deliciu pt sufletele noastre:) Orice amanuntzel:)Eu am mai strins inca 20€ de la o familie din germania, am primit banii prin pay pal, astia sigur or sa fie pt pantofiori noi si rezistenti pt domnisorica, ca la cit o sa ne alerge Sabina in curind, sanatoasa si plina de viatza, ehei sa te tii atunci!O pupam cu dragVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


buna!

Bravo Sabinuta, stiam ca esti puternica si pe deasupra, ai si mult noroc!!!

fie ca asa miracole sa se intample si pt alti copilasi aflati in suferinta!



Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:

Buna la toata lumea!

M-a rugat Cosmina sa postez ceva sa nu credeti ca a disparut. Ea e putin bolnavioara , ii uram insanatosire grabnica!

Azi dimineata am vorbit la telefon cu Cristina si Florin. Puiul mic e f.f. bine. S-a facut un alintat , nu vrea sa mai stea in carut, vrea numai in brate . De cateva zile si-a descoperit picioarele si o amuza tare , rade in hohote si face brmmmmm . Mananca f.f bine si are 8,700 kg si 73 cm!!! Bravo Sabinutza!! Vor trebui deci in curand sa treaca la Pampers numarul 4 pt ca numarul 3 ramane cam mic A invatat sa bata din palme! Doctorii sunt multumiti de evolutia ei si cu ajutorul lui Dumnezeu o sa mearga tot atat de bine si in continuare!!

Pupici de la Sabinutza!




Madalina si bebe Sonia
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55877" target="_blank">Sabina are nevoie de ajutorul nostru - ajuta aici!

www.babiesonline.com/babies/s/sonia/" target="_blank">Sonia
Sonia in vacanta!
Sonia la 5 luni Sonia la 4 luni Botez Sonia pana la 4 luni

www.snugglepie.com/ezb/214953.png" target="_blank">Varsta Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Madalina multumim de vesti! Mai ales de asa vesti buneee!Cit de fericita sunt ca Sabina e sanatoasa si un copil voinic si voios!Bravo Sabina!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Vesti bune,uraaaaaa
Bravo Sabinuta,pui mic si luptator,tine-o tot asa,si sa ajungi cu bine acasa unde te asteapta tusi,buni.....


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefi18 spune:

SABINUTA,SUNTEM ATAT DE FERICITI CA ESTI BINE ,INCAT CU GREU PUTEM EXPRIMA IN CUVINTE!
TE IUBIM MULT SI TE ASTEPTAM CU DRAG ACASA!
CRED CA FRATIORUL TAU ABIA ASEAPTA SA VA JUCATI IMPREUNA.

COSMINA, DACA MAI PRIMESTI POZE CU SABINA ,TE ROG NU NE UITA!ABIA ASTEPTAM SA O MAI VEDEM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Ce ma bucur cand citesc vesti bune despre Sabinuta!
Abia asteptam sa te vedem acasa sanatoasa si voioasa!
Acum cred ca e cazul sa schimbe cineva titlul subiectului, cu unul mai frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Fetelor, n-ar trebui sa schimbam titlul acestui subiect, ca ma trec fiorii cand il citesc. Sabinuta noastra e bine si nazdravana, dupa cat aud. Eu i-as spune: "Te asteptam sanatoasa, acasa, Sabina!".

Voi ce ziceti?


Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput