Bella, audienta la viata (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Cornelia, multe multumiri pentru cit te zbati cu Mecenat-ul. sa dea Domnul sa fie bine si in 3 saptamini BB sa poata fi operat !

Pashosha, Dna Reisler nu poate sa va dea un DVD cu extrase din emisiunea de la Povestiri aevarate ? Ar fi extrem de util pe site.

Sper ca miine sa veniti cu vestea cea mare a terminarii anchetei !!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Emisiunea se poate inregistra si se poate face DVD dupa... Nu-i problema asta! Si chear ar fi bun pe site!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Buna ziua...lili, eu nu stiu ce alta prezentare sa mai fac.,...adica rezumat la ce am scris acolo? Pai asta inseaman rezumat la rezumat..iar acest lucru l-am facut chiar pe prima pagina..si daca doaman doreste sa scriu ce s-a intamplat dar nu identic ca pe site..inseaman aceeasi poveste cu alte cuvinte...unde-i logica? Eu ii multumesc din suflet, dar eu nu stiu ce sa mai fac in plus..chiar nu stiu..daca mi ar cere ceva ce nu exista ok, dar atata timp cat este deja facut, eu zic ca mai bine alege dumneaei ce doreste de acolo, sau face un altfel de resumat, in timp ce eu ma concentrez pe obtinerea actelor pentru Bella, sa i le pot oferi in timp util Dnei Cornelia..
ma retrag acum caci asta am o zi foarte trista..in sensul ca mi-am ingropat cainele de 10 ani, si ma simt atat de goala si pustiita, incat nu reactionez la nimik.
La revedere si pe maine.

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Lili, daca doamna cu siteul stie franceza, iti pt trimite povestea pe pe care am scris-o, in urma lecturilor mesajelor scrise de pashosha,in frantuzeste.
Pashosha, imi pare extrem de rau de dobermanitza ta :(



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ang spune:

Offf Pashosha, tare rau imi pare de catelusa ta....!!
Tu lasa ca ne descurcam noi cu asta, fa alte lucruri mai importante! Eu credeam ca aveti ceva (altceva) facut deja, exact cum spune Adina, o povestioara a cazului! Tu nu te mai gandi la asta ca suntem fete mari, ne descurcam noi cumva! Adina, tu nu ai si in romana povestioara respectiva? O traduce tipa in italiana! Habar n-am daca stie franceza! Ea mi-a cerut un text in romana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Vin si eu cu o veste-poveste!!!

Am inceput ieri sa scriu (cu acceptul lui pashosha) un blog despre Bella noastra pe un site francez. Am luat-o cu inceputul si m-am gandit sa continui usurel, sa nu par agresiva. N-am pus decat trei mesaje, sunt la inceputul povestii, cand Bella nici nu era inca botezata...

AM AVUT AZI PRIMA REACTIE!!!!
Cineva ma intreaba cum sa o ajute pe Belluta!!!

Doamne-ajuta!

.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Lu, unde este blogul frabtuzesc al Bellei ?
as vrea sa il linkez si pe site ...
daca vrei, uita-te si aici : http://beingbella.canalblog.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

In urma cu 10 minute, la Surprize-Surprize bella a primit 250.000.000 de lei!

+ 1000 de euro de la Ulker si cereale si lapte praf de la HERO pt 2 ani!!!!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Despre subtilele inchisori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

nu imi vine sa cred !!!
o las pe Pashosha sa va dea vestile !!!

Pashosha, sa imi faci te rog frumos lista cu oamenii si firmele carora trebuie sa lemultumim, pentru site.

SMS de la pashosha :

Mine seara Bella va fi pe TVR International si luni este reluarea la Surprize, surprize


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Oh! Super!

Mergi la inceput