Sabina - la 6 luni intre viata si moarte (3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Succes maine la bazar, sper sa va si distrati bine. :D



_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


Multumim din inima bazarului.
Multumesc mult celor ce au contribuit si celor ce au fost acolo. A fost tare frumos si am reusit sa strangem si o suma frumoasa.
30.000.000 lei. Cinstit , nimeni nu se gandea la suma asta.
Dar asa a fost de la inceput cu Sabinutza. A fost si este o norocoasa.
Multumim administratorilor acestui site pentru gazduire si ajutor.

Am vorbit cu ei aseara si plangeau. Nici nu au mai putut sa ceara prea multe amanunte. Iubita mica dormea, dupa o plimbare buna in parc.Nu mananca f bine zilele astea,dar recupereaza noaptea. Noapte bea 1,5 l de laptic. Asa ca tot e bine.

A fost f frumos sa cunosc cateva dintre voi.
Multumesc inca o data Domnului ca existati si ca ati fost langa mine in toata perioada asta. Sper ca v-ati simtit bine .


Multumim


Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

A fost minunat ! Cosmina sa pui pozele pe site te rugam din suflet!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Bau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ma bucur ca v-ati simtit bine si ca ati si strins asa o suma frumoasa! Chiar ca Sabina este norocoasa si va fi si de acum incolo!Witchie, Cosmina felicitari de organizare si fetelor care au venit si cumparat felicitari de participare!Va pup pe toateVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Multumim, vikinga. Fetele au spus de cat de mult ai ridicat tu ritmul si ai tinut subiectul sus.
Te pupam de miiiiiiiiiiii de ori.

Cristina si Florin sunt tare fericit azi. Tocmai am primit SMS de la ei. Au primit pachetul de la mine(20kg mancare)si au strigat''mama mia ce de mancare''.
Chiar acum am mai primit un sms in care ma anunta ca azi apar iar in ziarul The herald.
Merg pe pagina ziarului sa vad si eu.

Da o sa incerc sa pun pozele. Adica nu eu ca nu ma pricep . Apelam la varianta roaga un prieten.

Lucia sigur raspunde si o pupacim si pe ea pt asta si mult altele.

Revin cu stiri despre ziar.

Cosmina,matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

www.theherald.co.uk/news/45894.html" target="_blank">articol herald tribune

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Am pus noi poze pe site-ul Sabinei. Sunt dragute foc.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Vesti bune de la vikingiiiii TELEDON=3387€. Astazi a sosit cecul de 612.18euro la inimoasele japonici, pupam la ele cu drag.Asteptam vesti de la biroul central Lucia, sa ne zica suma totala strinsa!Mie deja incepe sa-mi bata inima cu putere pt ziua cea mare si grea a operatiei! Cred ca am sa stau in genunchi toata ziua...! Nu ma pot abtine, scuze Cosmina ca intreb asa lucruri dureroase, dar cite ore va dura intreventia? Offfffff...daca mie mi se inmoaie picioarele de emotie si sa spun de-a dreptul FRICA, ma gindesc ce o fi in inima parintilor.Sa nu uitam oameni buni si de costurile postoperatorii, si in acest caz fiecare centulet conteaza!!! Or sa mai fie 2 sedinte de citostatic dupa operatie, plus ca un botz asa mic de om dupa asa o interventie serioasa va avea nevoie de ingrijire maxima specializata..si daaa toate astea costa..Asta e, sanatatea unui copil masurata in bani..Offf banii astia!Ne dorim cu disperare ca Sabina si parintii sa se intoarca teferi acasa, cu Sabina rosie in obrajori cum scria in articolul de mai sus!Cosmina si parintii nu uitati fruntea sus! Invatati de la Sabinutza curaj! Ca doar singele asta de luptatore il are de undevaVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Se dezvolta foarte foarte frumos micuta! Bravo Sabinutza!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Io cred ca de Craciun o sa ma viziteze Sabina. Nu, Cosmina? Nu-i asa ca veniti pe la mine cand se intorc ai tai din Scotia?

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Bau!

Mergi la inceput