Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

quote:
Originally posted by Dantje

AVEM BANI PENTRU OPERATIA BELLEI

Mama ce rapide ati fost...sunt in Bucuresti la pash,am fost impreuna la emisiune,nu va pot descrie in cuvinte,simt ca daca as face-o s-ar pierde din farmec,am plans si ras de fericire.
Cineva acolo sus ne iubeste.
Doamne mare esti.

am mai primit banuti ,in cateva zile anunt persoanele care au mai intins o mana Bellutei,si vom face un total,cu tot ce exista in conturi,bazar.....

Dantje & Martijn





Dantje, please, povesteste-ne !!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

BRAVO, FETELOR!!!!! MINUNATA VESTE!!!!!

Imi spune si mie cineva ce e cu emisiunea de pe TVR International... Cum se numeste si la ce ora e... Plizzzz!
Multumesc, multumesc!



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Lu, intii de toate felicitari pentru fotografiile de familie absolut magnifice :).

Emisiune TVRI, programul este aici http://www.tvr.ro/tv/tvri/
se numeste tot Surprize, Surprize si este difuzata la ora 23 (ora Romaniei cred), deci 22h la Cannes. Daca poti inregistra, mi-ar face o imensa placere o copie (contra frais de port + ceva ce si-ar dori fetele tale din Germania).






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Multumesc, Adina, pentru felicitari, suntem o familie ca oricare alta...
Multumesc mai ales pentru informatie: ma gandeam ca e o confuzie intre TVR International (pe care-l pot urmari) si ProTv International, cum se vorbea acum cateva zile (daca am inteles eu bine).
Acum m-am linistit si la ora 22 ma protapesc in fata calculatorului.
Pentru inregistrare, ii pun intrebarea sotului meu si daca o poate inregistra, cum sa nu, cu placere v-o trimit... inainte sa pleci peste mari si tari

Cu bine.

.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

quote:
lu.more a scris

Acum m-am linistit si la ora 22 ma protapesc in fata calculatorului.



din pacate m-am uitat pe site si nu am vazut webcast pentru Surprize,surprize ... :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


buna seara fetelor...
m am gandit sa mai anuntam si noi ultimele sume intrate la Belluta

250 000 000 lei = 7 100 euro de la TEXTIL DACIA S.A.
1 000 ULKER
CEREALE SI LAPTE BEBE PANA LA 2 ANI


NE RUGAM PENTRU TOT RESTUL VIETII PENTRU SANATATEA DVS

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

am uitat sa va spun...va invit pentru detalii la umanitare...

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Cum???????A fost la "Surprize"???????Sa-u strins BANIIIIII????????????URAAAAAAAAAAAAAAAA............Pashosha,am pus banii la posta acum citeva zile pe adresa care mi-ai dat-o la inceput.Te rog mult sa-mi spui cind ajung.Doamne,ce vesti minunate......Iertati-ma ca nu am intrat ,dar Rion a avut temperatuta mare de tot.....Doamne,ce ma bucur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Nici nu stiti ce ma bucur ca s-au strans banii pt prima operatie!!!!!!!!!!!Veti vedea ca totul va fi bine si se vor strange si pt celelalte doua! Cand va fi operatia? Ce noroc a avut acest pui mic sa dea peste oameni ca Pasho, Rodica, si toate care v-ati implicat in viata ei!!! Pt voi toate,

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Da fetelor, avem banutii pentru prima operatie...acum avem de continuat lupta pentru urmatoarele doua..caci macar acum putem sa mai si respiram pe timpul luptei cu timpul...va iubim pe toate si pe toti, sunteti niste oameni minunatii

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput