Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

In urma cu 10 minute, la Surprize-Surprize bella a primit 250.000.000 de lei!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Despre subtilele inchisori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Ei na!!!! Ce veste buna!!! Cine i-a dat banii???



Asta inseamna ca Belluta are toti banii???

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

O fabrica de textile. Nu stiu daca are toti banii eu am inteles ca-s necesare trei operatii timp de trei ani...


Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Despre subtilele inchisori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Are banutii macar pentru acum!!! Acum era urgent sa-i strangem pe toti ca sa poata pleca repede!!!

Ce fericire!!!! Ce rau imi pare ca nu am stiut si nu m-am uitat!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

nu a inregistrat nimeni ???? ar accepta ccineva sa imi trimita o caseta ?

Din cite am inteles exista banii pentru prima operatie care este urgenta.
Pashosha spunea ceva si de bilete de avion.

Pentru urmatoarele operatii (una la 18 luni si alta la aproape 3 ani) vor avea nevoie de inca 16 000 de euro, dar avem un an ca sa ii gasim.

SMS de la pashosha :

Mine seara Bella va fi pe TVR International si luni (ntre 10 si 12 dimineata) este reluarea la Surprize, surprize





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ang spune:

Off Doamne, nici acum nu mi-am revenit!! E asa de frumos sa plangi de fericire...M-a sunat maica-mea intr-un gat: Da repede pe Surprize, cred ca e vorba de fetita "ta"! Si am prins o bucata buna...Am pus mana pe mobil si am mai sunat cateva prietene care mi-au dat banuti pentru Bella! La final cand am calculat repede si mi-am dat seama ca pentru prima interventie sunt toti banii m-a pocnit plansul instantaneu...de fericire!!Sa ne ajute Dumnezeu in continuare! Ei la emisiune au afisat conturile si s-a cerut ajutor in continuare, oamenii vor suna sunt sigura...se vor strange toti banutii si pentru celelalte operatii! Dar acum nu ne mai preseaza timpul!!!! Offf Doamne, ce seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Bravoooooooooooooooo!
Felicitari si celui/celei care a avut minunata idee de a contacta "Surprize surprize".

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

AVEM BANI PENTRU OPERATIA BELLEI

Mama ce rapide ati fost...sunt in Bucuresti la pash,am fost impreuna la emisiune,nu va pot descrie in cuvinte,simt ca daca as face-o s-ar pierde din farmec,am plans si ras de fericire.
Cineva acolo sus ne iubeste.
Doamne mare esti.

am mai primit banuti ,in cateva zile anunt persoanele care au mai intins o mana Bellutei,si vom face un total,cu tot ce exista in conturi,bazar.....

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

Dantje si pash, un pupic urias pentru Bella, pentru parintii ei pe care ii admir si respect din tot sufletul pentru ca au ales sa fie cei mai fericiti parinti ai ei.
Adevarul ca in astfel de momente cuvintele nu-si mai au rostul.Imi pare nespus de rau ca nu pot viziona emisiunea, insa din cate au povestit fetele, totul a fost de la fff bine in sus.Sa dea Domnul ca si pe viitor sa fie si mai bine.
Bravo.



PS pasho, mi-o "dai" pe Bella pentru baietelul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Eu tot citesc si nu-mi vine sa cred!

felicitari Bella!!!

Mergi la inceput