Salvati-l pe Mihaita ! (6)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

multumim pentru incurajari. noi oricum ne inscriam. doar anul trecut am ratat perioada de inscriere. am sa citesc in detaliu siteul, dar stiam ceva de oct-nov perioada de inscriere ... nu conteaza citesc eu, ca m-a invatat mama sa citesc si e rusine sa rog pe altii sa-mi citeasca

chiar am sa-ti spun cand trimitem, cine stie, poate vom fi vecini ... avem deja prieteni in sua, datorita lui mihaita.

te pup,
gabriela

quote:
Originally posted by steliandrei

Totusi, trei poze digitale facute acolo cind aveti voi timp si cind va lasa Mihaita, n-ar strica sa le trimiteti! Sa dea bunul Dumnezeu sa cistigati voi si apoi sa puteti spune: plecam sau nu?
Nu se stie niciodata!

Cu multa dragoste
Stelica Andrei



"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

Draga Gabriela ,

mult curaj, tie si sotului tau , si multi pupici de la Bela lui Mihaita , sper sa ne vedem curand , suntem pe punctul de plecare, iti aducem aer proaspat de acasa , spune-mi daca ti-i dor de ceva anume in genul sssssssalam ssssasesc sau , poate , leustean ( stiu pe cineva care nu demult a plecat cu leustean care are o alta aroma acasa ) .Am verificat mailurile si nu am primit nimic de la tine . Aproape sigur vom veni cu o cursa Tarom de sambata dimineata care pleaca din Bucuresti la 9:10 am . Cum te putem contacta acolo ?Anunta-ma daca ai nevoie de ceva !
Te imbratisam!

rodica si Bela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Soli, toate au alta aroma aici, de fapt nu au nici un fel de aroma, nici un gust.
Ti-am trimis un email, sa-mi spui daca l-ai primit.
Multumesc pentru efort.
Gabriela

"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Gabriela,

Cand vei primi acel telefon...atunci sa te gandesti doar ca va fi totul bine, ca Dumnezeu are grija de voi, a avut de la inceput..si in plus, suntem atatia care ne rugam pt asta, nu?

Va pup si ma bucur sa aud ca spune "mama", cred ca esti o fericita si cu siguranta fericirea va fi deplina catd e curand, asa sa va ajute Dumnezeu!


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Buna,Gabriela!
Azi am avut mai mult timp acces la forum si am citit tot despre voi si copilasul vostru drag.Am vrut sa te cunosc mai bine,am vrut sa-ti multumesc pt.ca te implici sa ajuti si alti copilasi loviti de soarta,am vrut sa stii ca sunt alaturi de tine si de Mihaita,ma rog lui Dumnezeu neincetat iar in rugaciunile noastre sunteti si voi.
M-am bucurat cand am citit ca Mihaita este vesel si cu energie,va doresc tot binele din lume,mult curaj si sanatate!
Am sa urmaresc in continuare povestea voastra si ma rog sa citesc numai vesti bune!

Marieta Daniela Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Draga Gabriela,
nu sunt cuvinte care sa intareasca sufletul unei mame care tremura pentru copilasul ei, dar trebuie sa stii ca Dumnezeu va iubeste. Daca El a ingaduit ca sa va bucurati de caldura pielii si zambetul micutului Mihaita, iar acum, inima ta sa simta fiorul pe care numai o mama il cunoaste la auzul cuvantului "mama", este pentru ca voi sa aveti credinta si pe mai departe.
Ne rugam in continuare pentru voi si credem ca la vara vom iesi impreuna cu puii sanatosi la plimbare in parc - la Iasi.
Te sarut cu drag,
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ma bucur sa aflu vestile bune despre Mihaita ! Suntem alaturi de voi cu gandul !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58864" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59034" target="_blank">Copilasi din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Buna Gabriela!!
Ne-am intors din vacanta de curand si d-abia ce am reusit sa citesc tot din urma. Ma bucur mult ca lucrurile merg spre bine si ca sunteti mai optimisti. Mai ales imi creste inima cand aud ca Mihaita s-a facut baiat mare de 8+ kg si ca e jucaus, smecherut si un dulce. Sa dea Dumnezeu sa mearga tot asa, din ce in ce mai bine. Noi ne rugam pt. el/voi in continuare si suntem siguri ca pana la urma va iesi soarele si pe ulita voastra astfel incat Mihaita va face transplantul si totul se va termina cu bine.

Multumesc pt. emailurile tale din timpul vacantei si pentru ca m-ai tinut la curent. Ma bucur ca ati primit banii depusi din Bucuresti. Eu inca mai primesc donatii. Cand am venit am gasit in posta un check de 100 dolari canadieni (aprox 80 americani) de la un domn din Toronto, Nick Popa (l-am si sunat si multumit, de asemenea dandu-i mai multe detalii/actualizari despre voi). Speram sa mai vina checkuri. Ce s-a mai intamplat cu banii de la biserica de aici din Seattle? Ei vroiau sa ti-i trimita separat, imediat dupa plecarea mea in vacanta. Spune-mi te rog in ce stadiu sunt ca sa pot sa ii contactez si grabesc un pic. :)

Multa sanatate si multi, multi pupici dulci lui Mihaita.
Cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

buba gabriela,

locuiesc in bruxelles si as vrea sa-l vizitez pe fiul tau. nu stiu daca mai este aici, nu prea am inteles de pe forum, sau n-am stiut unde sa caut eu , m-as bucura pentru el sa fie acasa, insa.

daca mai este internat la saint luc, poate -mi dai niste detalii,

sanatate

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Corina draga,

Bine ai revenit. Ne-a fost dor de tine

Baietii de la biserica n-au mai dat nici un semn de viata, in afara de acele emailuri pe care ti le-am trimis cu ceva timp in urma. Chiar ma gandeam sa le scriu sa ii intreb ce s-a intamplat. Intre timp am sa verific si contul, poate au intrat banii fara sa ma mai anunte, putin probabil, dar merita verificat.

Mii de multumiri dl Nick din Canada , banii sunt bineveniti pentru ca avem de stat ceva timp pe aici si euro e la el acasa, tare si puternic. Noi suntem mai mici si mai slabutzi.

Spor la treaba si ai grija de tine. Tinem legatura.

Cu drag,
Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput