Pestisori, pestisori...(14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara pestisori !
Vad ca e cam liniste!Tot mai sunteti in vacanta?
Felis succes cu italiana si bafta la operatia lui Mihaita!
Mirela , nu stiu cand am sa ajung la Brasov, dar cand se va intampla te voi anunta.Petrecere frumoasa in Grecia!Noi s-ar parea ca vom amana plecarea pe alte meleaguri si va fi alta destnatie...Dar pana plekam ne mai razgandim/

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Multumesc Daniela...
Fetele.. pt vesti am actualizat "ce mai face Mihai"


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Felis multa sanatate lui Mihai si tinem pumnii sa fie bine in Italia,fii optimista ca Doamne Doamne are grija de noi, da?
Nally-pupici pt Sebi si sa-ti revii repede dupa vacantzasi multuemsc d eurari, sunt Maria de obicei se serbeaza in septembrie,nu?
Am facut si eu aseara dupa restaurant 3 poze cu burtik, le gasiti sub denisa, la albumul-deni cu bb la purtator, acuam chair ca se vede ca am un acolo!
va pupicesc, revin maine!

Denisa
17+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
FELIS,bafta in Italia,sa mearga totul bine, multi si pt Mihaita!
NALLY,bine ai venit din vacanta, ca ai fost la mare...si multi lui Sebi,ce baiat mare are mama,sufla nasul singurel, puiu!
DENISA,am vazut si eu in sfarsit pozele,pt ca am mai incercat o data si nu am putut vedea,nu stiu de ce....in fine,sunt super faine...iar tu cu burtica esti o draguta!
DANIELA,unde vei merge in concediu important e sa te distrezi,asa ca si multa distractie iti doresc, multi!

Fetelor,vroiam sa va intreb,stiti careva de ce FULGULETZ,nu mai intra pe aici?...ca la bebelusi de noiembrie am tot vazut-o.

Noi zilele astea am fost in curte la ai mei,ca a fost superb aici...si puiul a dormit asa de bine...in rest nimic nou.

la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Felis tinem pumnii sa fie totul bine in Italia

Naly bine ai revenit de la mare... Am vazut pozele... super...

Denisa am vazut si pozele tale... Esti o graviduta super frumoasa Ce mai face bb? Da din picioruse?

CRISMIR te invidiez ca puteti sta in curte... Vrem si noi... Poate reusim la anu'...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

am intrat sa va pup. nu am timp nici sa respir. sotul meu e la un simpozion, am adus-o si pe bunicuta mea la mine (86 de ani), Cata e "atomic", Andu total dependent de mine (nici sa intre in cada fara mine nu vrea), la servici toate au luat-o razna, Andu a inceput de doua zile innotul seara si trebuie sa-l duc la bazin, iar eu sunt daramata si cu nervii la pamant. Dar nu-i nimic ca nu mi se pare ca e viata pustie si ca trece timpul greu. Va pup.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Crismir si Elyanna si restul-multumesc de aprecieri, beeb meu deocamdata e tarecumintel, cred ca trebuie sa vorbim cu el sa mai dea cate un semn si sa stea cum trebuie la eco morfologica pe 30 august.
Vanesa multa bafta si sa rezisti, ia-osi tu usurel.
Dana pe unde esti, Nally ai spus ca revii cu vesti!
pupicei al totzi copilasii

Denisa
17+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Prezent, Denisam!
Sunt aici, am citit, te-am admirat si cu burtica, esti tare frumoasa si bronzata, dar nu am apucat sa scriu.Am scris un mesaj, ieri cred dar mergea tare greu si nu am avut timp sa stau sa se trimita.In rest la job, nu prea mai am stare , vreau vacanta.Cred ca voi pleka o saptamana la mare ,in Romania, de pe 28.08.2005.Sper sa mai fie vreme frumoasa!
Vannesa , curaj si tenacitate!
Elly, parcuri ceva?
Nally, unde esti?
Va pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna fetile scumpele!

Uite si eu pe aici... Lui Sebi ii ies mai multi dinti o data si nu va zic ca de cand am venit o tine tot in temperatura ... vrea numai la mine in brate peste tot prin casa... si noaptea se scoala din ora in ora si maraie puiu mic si scump si e agitat de numa! Capie is si eu dupa el... deee sufar ca nu stiu ce sa ii mai fac! Cred ca ies si niste masele ca prea e umflata toata gura la gingii! Mi-a zis si dr. ca o sa fie tare nasol cand ii vor iesi ca el e deja marisor si percepe altfel durerea acum... dar speram sa fie mai usor! E nasol de tooot ... imi vine saplang de la oboseala plus ca mai am si rusii pi cap si nu va zic cum ma simt si de la ei!!! Sotul meu iubbit nu stie cum sa mai umble prin casa sa nu ne supere pe vre unul din noi!! Toate poftele ni le face ca e un scumpic dulce de tot... ii incalzeste lapticul lui Sebi... imi aduce tot la indemana mie... nici nu ne sta in cale!!! e un dulce rau!!!

Acu is cheauna dar nu m-am putut abtine sa nu va scriu doua randuri! Pot sa spun ca ne-am intors la fix din vacanta ca nu faceam fata la toate astea prin straini!

Imi iertati ignoranta ... dar nu stiu ce sa zic cui sa zic ... atata doar va spun ca imi e dor de zilele cand puteam sa citesc in tihna ce scriati si puteam sa va spun si eu impresiile si parerile mele umile la ceea ce povesteati aici prin acvarel! acuuuu.... is de pe alta planeta... sper sa revin cat mai repede pe pamant!!!

Va pup dulce pe aripioare - pe fiecare in parte!!! Revin cat mai repede cu putinta!


Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori dragi!
NALLY, multi si putere in continuare...si eu sunt cam la fel..,noaptea trecuta m-a capiat Robert,din 15 in 15 minute plangea si numai cu mine in pat a dormit,dar eu mai mult l-am vegheat...sunt nauca de 10 luni,dar ce pot face...si mie asa de greu fara sotul,offfffffffff...asta-i viata,o sa vina si vremuri mai bune...asa ma imbarbatez eu!
VANESSA,si tie numai bine si nervi de otel....cu doi cred ca eram nebuna deja,te apreciez tare mult!
ELIANA,bafta sa aveti si voi curte!...intradevar e tare bine!
DANIELA,vacanta placuta,hai ca nu mai e mult si pleci la mare,!
DENISA, bebicul cumintel!...si voua numai bine!

multi fetelor ,weekend placut!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput