Pestisori, pestisori...(14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela, ai grija sa nu racesti.Au scazut putin gradele si e f usor sa racesti...Si pe mine ma inceraca dar este de la AC de la job...Unde pleci in vacanta in Grecia?Cand? Cu agentie sau pe cont propriu?Il iei si pe Robert?
Bafta la examen Adrieene!

Week-end Relaxant!
Va pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

CRISMIR tinem pumnii sa nu racesti!

Adrienne bafta la examen! Tinem pumnii sa-ti gasesti job-ul pe care ti-l doresti

Emilly spor la invatat si valabil si pt. tine: tinem pumnii sa-ti gasesti job-ul pe care ti-l doresti

Vanessa sa aveti vreme frumoasa la mare!

Dany mai e un pic si vine vacanta si la tine

Noi nu ne laudam cu nimic... Am intrat sa vad ce mai faceti, ce mai ziceti... We placut va doresc


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Vad ca toata lumea invatza (si eu ... italiana)... Deci spor la invatzat si bafta la noile job-uri... (EMILLY, ADRIANNE)...
Mirela ... sanatate multa...



Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
FELIS te mai asteptam pe la noi... cand ai timp... Dar sa nu ne uiti... lui Mihaita si multa sanatate...
M-am uitat zilele trecute la pozele voastre de la nunta (nu mai stiu exact cum am dat de link-ul respectiv) Ai fost o mireasa super frumoasa


ELYANNE... multumesc mult... nu va uit, doar ca am fost (si sunt) intr-o viteza continua... Daca Mihai a fost bolnav, m-am consumat, n-am dormit si am slabit vreo 3 kg ... Am scris la Ce mai face mihai noutatile...
Multumesc de aprecieri

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Wow Felis, ce bine arati!
Ar fi fost de prefarat sa slabesti din alte motive! Ai grija de tine

Am citit ca Mihaita a recuperat kg pierdute Bravo!
Multa sanatate


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
FELIS,,ce bine arati,dar vorba Elianei,era de preferat sa slabesti din alte motive,dar lasa ca Mihaita va fi bine...spor la invatat italiana!?...dar de ce inveti?...intreb si eu,curiozitatea asta ma va omora intr-o zi....asa zice al meu sot
ADRIANNE,bafta la invatat si la gasirea unui nou job!
DANIELA,,cand vi la Brasov?...eu voi pleca in 31 august si merg cu niste prieteni(fara Robert),printr-o agentie,cu autocarul(ceea ce nu prea imi place,dar este mai ieftin),7 nopti,statiunea se numeste Nei Pori....sper sa fie fain,nu am fost niciodata si de aia m-am incumetat sa plec,mi s-a ivit ocazia asta...imi va fi cam greu fara gandacel,dar sper sa rezist....vreau sa nu fiu o mama posesiva,pt ca si asa am destule pasarele...in legatura cu copilul
DENISA, si tie si burticii!

Cam atata fetelor,sper sa nu racesc ca deja ma tratez sa nu avanseze boala...acum sa vedem ce-o mai fi!

la toata lumea si numai bine!


Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR
FELIS,,ce bine arati,dar vorba Elianei,era de preferat sa slabesti din alte motive,dar lasa ca Mihaita va fi bine...spor la invatat italiana!?...dar de ce inveti?...intreb si eu,curiozitatea asta ma va omora intr-o zi....asa zice al meu sot




Plec in Italia luna viitoare sa il operez pe Mihai si stau vreo 2 luni (atat se sta pt operatie)

ELYANNE, MIRELA... multu de aprecieri!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Heiiii va mai amintiti si de mine?? pupilaaaaaiiii!!!!

Acu 2 ore am venit de la mare! Am stat 10 zile suuuperbeee!!! Mi-a fost tare dor de voi si abia astept sa va citesc sa vad ce ati mai facut!!!

Sebi mi-a facut mucisori la greu din ziua a treia si asa am tinut-o pana acum ... dar in rest a fost super!! Vreme numai buna de plaja ...pentru cine nu are cupil mic de un an si patru luni! Nu zic ca nu m-am bronzat ... dar nici asa cum vroiam nu sunt! Poze o sa pun mai pe noapte ca acu tre sa despachetez bagajele! Sebi trage soamne de cand am venit si nu da semne sa se trezeasca! Cred ca a simtit ca e acasa la el!

Hai va pupic duuuulce de tot pe fiecare in parte pi aripioare si codite si intru imediat cum prind clipa de respiro!!!


Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Multumesc mult fetelor, intr-adevar am invatat. Chiar am fost la strand (caci a fost o caldura infernala) si imi venea sa stau bagata in piscina si cu cartea in mina... :-) Dar nu puteam de copiii care sareau in apa de pe margine... Strandul de aici nu se compara cu marea noastra... de abia astept sa va vad pozele. miine sun sa-mi programez examenul... va pup si o saptamina placuta.cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna fetile!

Am reusit sa pun pozele de la mare!
Nu am apucat insa sa citesc ce ati mai facut! Rusinica mie dar... inca nu ne-am acomodat mai am de desfacut bagaje... azi nu se spala ca e sarbatoare mare!!!

La multi ani!!! Mariilor si Marioarelor daca aveti nume de Maria Marian ...etc. in familie sau le purtati chiar voi fara ca eu sa cunosc!

...asta ca sa nu uit!

Sebi mi-a invatat saracu sa sufle singurel nasucul!!Ia servetelul din curie sau ce prinde la indemana si sufla nasul si daca are si daca nu are mucisori! Parca s-a mai ameliorat faza cu mucii dar tot ii fornait! Nu am chef de nika prin casa si sunt o groaza de facut! In primul rand mancare gatita ca sotul e dornic de o ciorbita facut de mine in casa! Dupa 10 zile de mare si papat pe la terase il cred saracu!

La mare a fost frumos tare tare! Am stat in gazda nu la hotel pentru ca am vrut curte cu loc de joaca pentru Sebi si bine am facut ca asa s-a distrat puiul mic de a meritat toata vacanta pentru asta! A fost speriat de apa nu a vrut deloc sa intre cat am stat pe acolo ...iar in ultima zi nu mai vroia sa iasa di mare!!! Descoperise si el ca nu pateste nika daca il lovesc valurile! Apa a fost superba de balacit! Dupa 3 zile am chemat familionul meu din Buzau sa stea cu noi ca nu faceam fata singura cu Sebi ... toata plaja era a lui ...toate mingiile luate si jucate... bineinteles ca jucariile noastre nu il interesau ...doar cele ale celorlati copii erau frumoase si bune de joaca!!! Iar nisipul avea un gust extrordinar daca il tot gusta de zor!!! Noroc cu mama ca altfel nu cred ca apucam sama colorez un pic si eu!! Asa am facut cu schimbul... cand eu cand mama cu copilul!! E tare greu cu copil asa mic la mare dar merita pentru toate mutritele pe care le face cand descoperea cate ceva nou!!! Acum zice : Etiiii!!!! aaaa!!! Cand descopera cate ceva! Il manc nu alta!

Tre sa inchei ca s-a trezit mandrul! pup


Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput