Pestisori, pestisori...(14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Dany maitragem chiulu' de la parcuri... ca uneori suntem 2 puturoase

Nally tinem pumnii sa iasa repede maselele... lui Sebi.

Crismir tati e pus pe fapte mari... si cand ii intrea ceva in cap nu se lasa... Se gandeste serios sa vanda apartamentul si sa faca o casuta... Ca altfel nu mai reusim... o sa tot creasca preturile la terenuri si nu ne mai atingem...
'om vedea... ca avem diverse promisiuni...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

Elyanne, si noi suntem in faza de facut calcule. am gasit un teren pe care vrem sa-l cumparam (vanzand apartamentul bunicii si cu un credit ca nu ajunge. dupa care ne grupam la noi in apartament, obtinem autorizatiile si il vinem si pe al nostru, probabil ca inchiriem unul si incepem sa construim. Sa vedem ce oiesii. deocamdata am gasit terenul si e buna si zona si pretul. Mi-ar fi placut sa gasesc ceva in care sa ne mutam si sa renovam, construim deasupra, etc. dar daca era locuibila era simai scumpa.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by vanessa ionescu

Elyanne, si noi suntem in faza de facut calcule. am gasit un teren pe care vrem sa-l cumparam (vanzand apartamentul bunicii si cu un credit ca nu ajunge. dupa care ne grupam la noi in apartament, obtinem autorizatiile si il vinem si pe al nostru, probabil ca inchiriem unul si incepem sa construim. Sa vedem ce oiesii. deocamdata am gasit terenul si e buna si zona si pretul. Mi-ar fi placut sa gasesc ceva in care sa ne mutam si sa renovam, construim deasupra, etc. dar daca era locuibila era simai scumpa.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)





Unde ati gasit teren.... si cat e mp? Ca noi inca suntem in faza de zautari teren cat mai ieftin ... sa ne ramana si ceva bani de construit... macar cat sa ridicam casa...
Initial si noi ne-am gandit sa gasim teren cu o casa pe el... dar mai bine nu... pt. ca ar mai fi inca o cheltuiala ca sa daramam casa respectiva... Ca si ieftin si cu casa locuibila cred ca e imposibil...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Crsimir is Elyanaa multumim si voua si multa bafat cu gasitul d eteren si cinstructia ca stiu ca e o adevarata tevatura cu imobiliarele acolo si s-au scumpit enorm pt ce salarii sunt, dar de..cu rabdare trecem marea,nu
Fug si eu la treaba ca sa termin azi ca vrem maine sa plecam pt weekend pe lac intr-o alta zona, speram sa reusim..
Un weekend placut!

Denisa
17+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Fetelor weekend placut. Cum e vremea la mare? Aici s-a mai racorit dar nu sensibil. Cu toate astea toamna e aici. A inceput cursa srinsului frunzelor din curte...cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Am intrat sa va sarut si sa va spun ca Sebi e un pic mai bine ... mi-a mancat azi pana la ora asta cat n-a mancat in ultimile 3 zile!!! Sper sa ii ravina iar pofta de mancare! i-am luat cereale din aceastea care se inmoi in laptic nu de bebei si mi-a mancat din market, ca nu am avut cu cine ma intelege , plus acasa i-am facut piure de cartofi cu branzica si carnita de pui pe care le-a dat gata singurel cu manuta lui!!! - Nu ne venea sa credem nu alta cand s-a apucat sa duca lingurita asa corect la gurita cu papica in ea!! Bine ca il mai ajutam si eu sa ia in lingurita papa dar oricum ... surpriza a fost placuta!!!

Acum doarme. I-am pus o fiola de Carvol pe batistuta sa ii desfunde nasucul cat doarme - de fapt sa nu i se mai infunde in somn! Si vad ca doarme de o ora si juma ... suuper! Azi noapte mi-a dormit agitat saracu tot de la nasuc! Sper sa se odihneasca mai bine acum! cae cheaun!

Denisa am vazut burtika si mai important am vazut si samburelul din burtik!!! Ce mic eee!!! Si ce mare o sa fie!!! Pupic puiul scump!!!

Va las ca s-a trezit mandrul! Tocmai ce ma laudam ca doarme dus!



Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Bine v-am gasit dragi pestisori!
M-am intors de prin calatorii.....tareeee frumos a fost, dar cumplit de obositor pt o graviduta de 23 de saptamani cu burticaaaa ....
Va pupic pe toate si promit sa revin cu amanunte din vacanta, acu sunt obosita si tre sa despachetez...
Salisa 23 +!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Vaaai mai fetelor!!! Pagina 3!!!

Hai ca de alaltaieri de cand nu ammai intrat pe aici lui Sebi i-au dat doi dinti al treilea sta sa rasara si el... nu va zic ce nopti am avut ... alta poveste....

in acvarel slaaaaabaaa miscare... ma asteptam sa nu fac fata la cat ati mai scris... Nu ne dezicem de felul nostru nu?

hai inviorarea ca nu e frumos sa stam asa lenese!

Ce mai faceti? ce ati mai facut? cu ce va mai laudati si voi?

Salisa bine ai revenit din vacanta!! Hai cu povestile si pozele!!! Ce faci?


Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Aloooooo nu mi e nimeni pe aicilea??? dati un semin mey!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hai , Nally ca scriu eu ca sa nu mai plangi.Ieri seara nu a mers netul la mine de aceea nu am mai scris nimik...Eu abia astept sa treaca zilele astea ca saptamana viitoare sunt in CO.AM VB CU MARUTA SAMBATA , era pe meleagurile mele natale. adika in Moldova...
In rest nimik nou!
Va pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput