Un copil lovit de soarta

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

cornelia, tu pe unde lucrezi..nu este o problema, cumva ne gasim noi...spune mi prin ce zone umbli tu ca sa vedem cum facem..oricum eu trimit pe cineva, caci eu personal nu am cand..
am o rugaminte ANDA...posteaza te rog mult povestea lui Mihai si ca are nevoie de banuti sa plateasca medicam si intretinerea, la subiecte generale, precum si pe pagina cu varsta 12-18 ani...macar inca un milion daca mai strangem ar fi ideal...restul, va rog mult de tot sa urmariti si sa scrieti si voi acolo...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Gabriela am luat legatura cu Monica (ada141) pe mail si cred ca o sa-i trimit ei banutii.
Eu lucrez la BNR - zona Universitate, daca ai tu o alta solutie!...

Va pup,


Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am vorbit cu Cornelia, astazi trimit pe cineva si ia plicul de la ea.
Pashosha, dac poti trimite pe cineva pe Calea Mosilor nr. 105 la Pro Confort, si lasa plicul la secretara. Mi-l trimite ea., eu lucrez la alt sediu tot la firma asta, dar cum spuneam, mai departe.
Am postat si la Discutii Generale, poate se mai gaseste cineva.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Mamica a dus azi lui Mihaita 1 000 000 de lei de la d-na Alice.
S-au bucurat tare mult. Mamica lui s-a dus imediat sa-i cumpere de mincare.Nici nu stia cum sa va multumeasca.

Mamica mea pleca la Bucuresti cu o cunostinta dea ei,care-i plateste drumul, daca vreti sa trimiteti ceva lui Mihaita va rog sa-mi scrieti nr tel pe PM.

Va pup,
Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Un coleg de-al meu de la firma a luat plicul de la Cornelia , maine sau in seara asta o sa ajunga la mine.
Silviu, cand vine mama ta?? Poate ii dam ei.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Mamica mea ajunge miine dupa amiaza in Bucuresti.
Va las pe Pm nr. ei de tel.

Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am intrat in posesia plicului de la Cornelia. 500 000 si niste markere.

Silviu, cu ce vine mama ta? Si ce destinatie are? Cat sta in Buc.? Ca sa stiu ce program imi fac.

Gabriela, poti trimite banii maine la Mosilor? Sau undeva in centru ...nici nu stiu.

Mi-a dat mama lui Mihaita nr. administratorului , am sunat dar nr. de fix este nealocat iar mobilul este inchis. O sa mai incerc maine.

Imi pare tare rau ca la subiectul deschis la generale nu a raspuns nimeni.



Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Mamica mea vine miine si sta o zi sau doua in Buc.
Vine la medic, nu stiu daca rezolva ceva, mi-am pierdut increderea in anumite pers.O sa va explice ea daca va intilniti.
V-am lasat mesaje pe Pm , le-ati citit?

Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

http://www.childrenswish.org/refer.html

Cineva care stie datele lui Mihaita sa completeze formularul de pe link la Children's Wish Foundation cu o dorinta de a lui.
Eu stiu ca ajuta copiii bolnavi si le aduce o raza de soare...

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Buna dimineata!!
Am vorbit cu d-na administrator de bloc, mi s-a parut amabila sa ii ajute, i-am spus ca ii trimitem niste bani incepand de luna asta si a fost intelegatoare.
Sper din toata inima sa strangem acesti bani!!

Eu o sa trimit 1 000 000 saptamana asta cu masina de la mine de la firma care va pleca zilele astea la Iasi ( 500 de la Cornelia si 500 de la mine) Poate intre timp mai apare si altcineva.
Haideti fetelor, va rog din suflet , haideti sa mai facem un bine si acestor oameni!!!


Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput