Un copil lovit de soarta

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Stefana-Paula,

Mihaita si mamica lui va multumesc din tot sufletul pt darurile pe care le-ati facut.Le-ati adus multa bucurie in suflet. Mihaita a spus" vezi mamica mai sint oameni cu suflet bun care se gindesc la noi, nu sintem singuri".
Mamica lui Mihaita a spus"bodaproste , sa fie de sufletul mortilor d-nei Paula".

si noi va multumim ca v-ati gindit la Mihaita si va spunem sarut miinile.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Buna,
Silviu, eu i-am trimis un sms lui Mihaita joi in care ii spuneam ca sunt in Belgia, si stie si mama lui..imi pare rau dar ajung maine acasa si o sa o sun...ma bucur ca ne am mai adunat..ce 50 000 lei ..nu e nevoie de atat, chiar si 20 de mii sau o haina ceva, sau chiar si un aliment care tine..dati si voi ce aveti...
Cea mai mare problema a lor este ca au restanta de 17 000 000 lei si vor sa le faca probleme locatarii, ei nu au de unde plati acesti bani..dar eu va intreb...putem strange 2 milioane pe luna, ca sa le dam noi lunar pana se achita suma?
eu promit sa dau lunar 500 000 lei pentru Mihai ca sa aiba net si 100 000 sa mai ia o paine...puteti strange niste banuti sa adunam sa platesca restanta sa nu ii arunce in strada...haideti va rog frumos, ca daca isi platesc restanta , o sa fie si ei mai linistiti...
nu e mult 17 milioane daca ne adunam cateva fete...
va pup si va rog eu ganditi va...puneti va in situatia lor 1 minut si veti vedea ca se poate...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Pashoshava multumim in numele lui Mihaita si a mamicei lui.L-am vizitat azi cu mamica si arata mult mai bine si mai optimist.
Ne rugam in fiecare duminica la biserica pt sanatatea lui.
Ei se bucura pt orice dar oricit de mic ar fi el.

Va pupam pe toti,
Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Buna dimineata!!!

Silviu,am inteles ca a fost Stefana ( de pe forum) la Mihaita...Ma bucur mult de tot, i-a adus si un joc de table?? Ca sa stiu, ca s-a mai oferit cineva intre timp. :)
Stefana, Felicitari pentru gestul facut!!!

Mmag,( Magda) o sa mearga pe la Mihaita.

Va multumesc, fetelor, in numele lui. Ma bucur ca se gasesc oamani cu sufletul mare.

Revin si eu cu intrebarea: mai e cineva din Bucuresti care ar putea da o suma cat de mica , sa facem un plic sa il trimitem??? HAIDETI FETELOR, CATE 20 000, 50 000 .... . Sunt sigura ca sunteti multe care ati dori sa ajutati, stiu ca e greu mai mult cu timpul, sa ne intalnim, dar daca suntem mai multe, gasim o posibilitate sa ne intalnim. Sau poate ca e mai usor cu contul. Ei au conturile trecute pe prima pagina.
Va multumesc!!

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Mai am scris mesajul asta Dimineata la prima ora, cum am ajuns la serviciu, iar acum e ora 3,22 pm si inca nu e moderat, deci nu l-a vazut nimeni. Insa altele au mai aparut intre timp....uite asa stam pe loc...si merge treaba si mai incet decat merge.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Anda,

Mihaita a primit de la d-na Stefana remi, table si sah toate noi.Plus dulciuri si fructe.Ce bucurie a fost pe capul lor!
O sa merg la el sa jucam dar dupa ce termina citostaticele.Acum nu mai e singur ca ieri a venit si Andrei la spital.
O sa dam noi banuti pt Mihaita.

Va pupam pe toti,
Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

am inteles ca ii trebuiesc markere...pai nu sunt bune cele care le-am trimis eu sau a terminat asha de repede stocul? si un top de coli de hartie?
Eu stau in Rahova, lucrez in Domnesti...cum facem cu plicul?
a ramas sa sun azi maine sa iau numarul administratorului sa vorbim cu el sa il rugam sa ii inteleaga si sa aiba rabdare ca ii ajutam noi sa plateasca.
anda, ce zici, te ocupi tu?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Da, ma ocup eu.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Am fost plecata la munte.
Am revenit. Sunt disponibila cu cei 500.000 lei, am si markere. Cum facem?

Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am vorbit acum cu mama lui Mihaita, s-au bucurat tare mult de darurile de la Stefana, nu stiau cum sa multumeasca!!
Ei sutn acasa acum, a facut chimioterapie, se simte slabit din cauza asta, a primit si sange iar situatia e asa cum e...nu pot sa spun ca e mai buna. Cel putin asta mi-a zis mama lui.
Deci, Magda, sunt acum acasa, nu ii mai gasesti la spital.
Mi-a zis ca ia legatura cu administratorul si ii cere nr. de telefon, o sa sun mai dupa amiaza.
I-am spus ca o sa strangem niste bani...sper sa strangem. Deocamdata e Gabriela, Cornelia si eu.
Sa zicem ca avem 1 500 000 lei, dau si eu 500, Cornelia tot asa a promis si ea. .
Gabriela, pai nu stiu cum s afacem cu plicul, eu lucrez tocmai in Voluntari si tot acolo si locuiesc momentan. Ai drum prin centru? Pe Calea Mosilor i-ai putea lasa la colegii mei de la firma, care lucreaza acolo si ei mi-l timit. Sau ia legatura cu Cornelia , ea lucreaza tot prin centru.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput