Un copil lovit de soarta

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Ma bucur Anda...ok..eu fac plicul, pun 500 000 lei apoi il aduc la tine, pui si tu scrii pe lista si il dai mai departe...haideti fetelor...adunati va si pune ti un ban sa aiba si oamenii astia de o paine...un zambet pe fatza lor..
geta stie de forum, si este foarte fericita ca o viziteaza silviu cu mamica si ca o sun eu..telefonul este afisat pe prima pagina a subiectului..la celular raspunde mihai direct...pe fix, raspunde mama lui..geta..e o super femeie..
deci , Anda, marti eu iti trimit plicul prin cineva..sa imi spui unde...tu cat pui...cine mai pune....? la cine fuge plicul de la Anda?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Pashosha, m primit hainutele pt care va multumesc tare mult.
Ma bucur ca ati explicat situatia lui Mihaita si poate in acest fel lumea v-a ajuta mai mult.Imi este rusine dar trebuie sa spun ca luna asta am cheltuit alocatia pe care am promis-o lui Mihaita. Am cumparat azi un medicament pt mamica care a costat 800 000 lei si mai are de luat inca doua. O sa imprumut de undeva bani pt Mihaita.
Mmica mea a batut la multe usi pt el, pe lume a rugat sa-l ajute , dr de fiecare data se intorcea plingind.

Citeva hainute din pachet i le voi da lui Andrei ca imi sint mici.
Va multumesc de mii de ori ca sunteti alaturi de Mihaita si mamica lui.

Va pup,
Silviu si mamica
.

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Pot sa dau 300 000 plus niste cd-uri cu muzica, jocuri , ma gandesc ca are nevoie ptr. calculator.
Poti sa imi trimiti plicul , daca poti, daca nu , facem cumva sa ne intalnim, Eu sunt cam departe, langa Metro Voluntari. Spune-mi cum facem.
Deci, cine mai da cate ceva?? Macar 100 000 , 50 000 , sa nu ne fie rusine daca nu avem mai mult, din putin de la fiecare se strange o suma frumoasa.


Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Dau si eu ceva. 500.000 lei, dar cum ne intalnim? Eu lucrez la BNR -zona Universitate, iar in drumul meu as putea ajunge la piata Unirii si apoi merg spre Vitan. Nu prea pot face ocoluri prea mai, ca ma asteapta Rares acasa - pleaca bona la ora 18,00. Dar cred ca putem face cumva. Si asta musai maine, caci vineri plecam la munte cateva zile, daca nu abea marti -16.08.

Hai va rog spuneti-mi cum facem!

Va pup,



Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Acum m-am intors de la Mihaita, i-a bagat singe. Are dureri, imi pare tare rau ...e cumplit sa vezi cit de mult sufera si sa nu poti face nimic pt el.Mamica lui este distrusa.
Mihaita are infectie la colon , face febra, starea lui este f proasta, nu pot scrie mai multe, d-na Pashosha daca puteti sunati dv sa vb cu mamica lui.

Va pup,
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am sunat si am vb. cu Mihaita! Mi-a zis ca se simte mai bine si va ramane vreo 6 zile in spital. L-am rugat sa imi spuna ce are nevoie, sa vedem ce putem face.Si dupa ce s-a gandit mi-a zis ca ar avea nevoie de niste markere, ca deseneaza mult, hartie , niste table si un joc de remi. Asta e tot ce a vrut, a zis ca nu vrea sa ne deranjeze prea tare.
Cornelia, pai atunci vb. tu cu Pashosha sa vina plicul la tine si apoi la mine, si il dau eu mai departe. Daca lucrezi la univesritate eu as putea trece vineri pe acolo, ca plec din Bucuresti. Pana la ce ora te gasesc?

Deci daca are cineva niste table, un remi in plus, hai sa facem un pachet sa trimitem saptamana viitoare. Ma gandesc ca imobilizat cum e el isi mai umple timpul.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce ne-a tinut pe loc forumul asta azi!!
Eu maine plec din Bucuresti, ma intorc duminica seara ,MAine pot trece sa ma intalnesc cu cineva sa iau plicul.
Pashosha, ia , te rog legatura cu Cornelia si intalniti-va voi azi sau maine si il iau eu de la Cornelia , ok??

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am fost la Mihaita , avea perfuzii.
D-na Pashosa as vrea sa va trimit un mail va rog sa nu-l stergeti din greseala.

Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by anda141

Ce ne-a tinut pe loc forumul asta azi!!
Eu maine plec din Bucuresti, ma intorc duminica seara ,MAine pot trece sa ma intalnesc cu cineva sa iau plicul.
Pashosha, ia , te rog legatura cu Cornelia si intalniti-va voi azi sau maine si il iau eu de la Cornelia , ok??

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004





folositi de acum maillul..sau macar sa va stiti mailul pt situatzii ca aceasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Dana, multumim de sfat, era vorba de faptul ca ne-a tinut pe loc, in sensul ca nimeni nu a mais cris nimic ,ma gandeam ca intre timp se mai ofera si altcineva care sa ajute. Nu pot trimite mail la toata lumea. Cine are ceva de dat, sa scrie aici.

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput