Ajutam niste vieti?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

L-am trimis la amandoua.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am net...asa ca am reusit sa ma ocup de pagina.
http://site.neogen.ro/ajutati/
In partea de sus a primei pagini, exista un buton care duce catre versiunea in engleza.
Pashosha, deja am dat datele acolo, trebuien sa vorbesti neaparat cu d-na dr Culcer sa deschida un cont special pe numele dansei sau al spitalului pt acest aparat.
Asta este urgent pt ca deja am mentionat acolo despre cont si trebuie sa punem datele pe site.

Parerea mea e ca o copie a cereruii originale trebuie sa ajunga la Ministerul Sanatatii, precum si acest web-site...

Astept sugestii.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:




REVENIM CU AJUTORUL PENTRU SPITALE!!!!!


NU DOAR mUNICIPAL CI TOATE...
AM AVUT O DISCUTIE CU DR GOLEANU MILITAR..AU ACEEASI PROBLEMA...
NU AU ECOGRAF CU DOPLER..AU TREBUIT SA IMPRUMUTE..PANA LE POT IMPRUMUTA DUREAZA..INTRE TIMP NE MOR COPIIIIIII!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Conteaza in continuare si pe mine, Gabi.
Numai ca trebuie lamurita exact problema la Minister. De acolo trebuie sa vina fondurile.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


andra ..ai mare dreptate...dar la Minister s-a rezolvat ..nu sunt fonduri..
mi-ai dat super idee insa...
FACEM SITE UL SUPER MARFA SI LE TRIMITEM SI LOR O COPIE...SA II SATURAM..SI APOI NE OCUPAM..
vreti cerere scrisa si de la Militar...facem rost..dar dupa aceea ...fetelor, mamicilor, trebuie sa dam sfoara fiecare in tara ei...va roooooogggggggg ca altfel mor puiutii nostri de romanasi

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Cum bine stim deja cu totii, cum se rezolva problemele de la minister:s-a rezolvat ,nu se poate....deci cu ce incepem?

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

pai hai cu scan de scrisoare oficiala si de la Spit Militar sa o atasam si in cazul asta schimbam putin textul la web.

m-am gandit sa facem o scrisoare (care sa contina si link catre site desigur) cu multe semnaturi (virtuale, asta insemnand ca doar ne punem numele reale cei care dorim) care sa mearga la Minister si la canalele de tv/radio si in toata mass-media, ca sa tragem semnalul de alarma.

nu stiu daca Ministerul va sta cu bratele in san cand la tv va aparea problema. zic si eu, poate reusim asa.

in alta ordine de idei, Gabi zice sa trimitem cererea catre spitalele din strainatate care schimba des aparatele si sa le cerem noi pe cele vechi..daca sunt in perfecta stare de functionare, ca donatie..e buna idee si asta.

as vrea sa stiu pe cine putem conta, asa ca va rog sa ma contactati pe YM am id tot motanik, lastai offline daca nu sunt numele reale daca vreti sa apareti la expeditorii scrisorii...si daca aveti orice idee care poate ajuta, scrieti aici.



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Si eu sunt aici, daca nu raspund sa ma contactati pe mail la lucia_csoma(at)yahoo.com

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Prezent...daca m-ati strigat si pe mine.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

bravo fetelor..hai sa ne adunam sa facem ceva...pierdem ingerasi care nu au nici o vina....
ASTEPTAM IDEI...VREM SUGESTII SI ORICE AJUTOR..
MAINE sun la prof Goleanu sa ne faca scrisoare...motanik repune tu adresa de site aici ...te rog mult...bine ai revenit lucia..fetelor sunteti minunate...NU POT SINGURA....HAI SA NE UNIM SI SA SALVAM COPILASHII

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput