Ajutam niste vieti?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

E adevarat ca sunt cam obosita, dar daca ma contactati pe mail si-mi ziceti ce pot sa fac, o fac cu cea mai mare placere.


_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Buna fetelor
M-am intors si eu din concediu (de luni dar nu am reusit sa intru decat sporadic pe DC) si sunt gata sa pun si eu osul las treaba.
Daca aveti ceva sa-mi trimiteti pe mail o puteti face la lucalina78@yahoo.com
Va pup


Alina si Luca nazdravanul

Salvati viata unei bebeluse de numai 6 luni!!!
http://sabinac.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:



Pashosha, nu mi-ai trimis nik...m-am apucat ieri sa copiez datele din pdf-ul ala dar nu am avut timp sa termin. Daca vrea Lucia sa faca alta pagina, renuntam la asta si atunci nu cred ca mai e nevoie sa trimiti ala pt ca probabil se pricepe sotul ei sa ataseze si pdf, ok?

Intre timp insa, este important sa stim daca putem pune numele doamnei dr Culcer acolo...poti lua legatura cu dansa?



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

mai fetelor, dati o incolo de treaba, ce dumnezeu va suparati asha? parca e maia si luca..Mai Andra, lasa si tu putin supararea deoparte si gandeste te la micutul ion care a murit si ai sa vezi ca merita sa treci peste asta, iar eu nu cred ca a vrut sa te critice, ci doar a avut o sugestie...este mai mult decat de apreciat ceea ce faci si ar fi pacat pentru niste mici corecturi sa ne suparam...ca o facem in detrimentul micutilor..
Lucia mi a spus ca nu a vrut sa te critice si o cred, problema e ca stiu cum e cu astia care sunt profesionisti, nu o fac din rautate ci pentru ca le e in sange...tu nu te supara pe ea ca nu a vrut...pe de alta parte, Lucia, este de apreciat ca ea a facut acest mare efort, riscandu-si job ul.. Va rog eu mult sa ne suparam unele pe altele la alte teme...nu are nici un sens sa o facem aici unde viatza atator copii este in joc..
Andra, in nici un caz nu schimbam site ul....ramane asha cum este , la neogen si te rog sa ma ajuti cu tot ceea ce trebuie in continuare, caci eu nu ma pricep....Lucia, orice sugestie este bine venita si eu personal, admit ca nu ma pricep si cer ajutor...nu e loc de intreceri si mandrii fetelor, caci mor copilashii pe capete...haideti va rog eu lasati deoparte micile neintelegeri si sa facem si noi o treaba...
oricum motanik, pe mine nu are cine ma ajuta caci Lucia deja e cu Sabina si Cu Bella..asha ca nu face fatza la atatea ..crede ma..
deci, ce facem cu scrisoarea spitalului...o pui asha? ma gandeam sa facem o prezentare super scurta si apoi la detalii sa dam mai multe inf...ce parere aveti? Motanik, poti sa modifici daca e nevoie?
va pup si astept raspuns

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pashosha,
Te-am intrebat deja de vreo 2-3 ori daca e ok sa apara numele d-nei dr Culcer acolo...Ca daca ramane asa la contact...motanik...o sa fie cam aiurea iti dai seama.
Si e normal ca spitalul sa fie primul contact. Deci ia legatura daca poti si spune ca noi facem un web si vrem sa punem numele dansei acolo si adresa si nr de tel ale spitalului.

In al doilea rand, eu nu am posibilitatea sa atasez fisierul pdf pe site si nici sa il modific asa ca te-am rugat sa il scanezi jpg si sa mi-l trimiti. Daca il trimiti, il pun. Daca nu, nu am decat sa scriu asa cum si cand pot datele aparatului...Eu am renuntat la netul de acasa din 9 sept, dar deja aseara nu mai mergea...vreau sa bag cu alta firma si mai dureaza, asa ca nu am acces decat la munca..

Apoi, asa cum am spus, eu asteptam sugestii in legatura cu forma site-ului, cu ce vreti sa apara acolo, cu o prezentare mai...atragatoare, sa spun asa...de asta am zis ca nu ma asteptam la sugestii de schimbare a domeniului cu totul..
Deci da-mi pe mail ce vrei sa apara si eu le pun pe site. De asemenea, zi-mi daca vrei sa apara numele tau sau adresa de mail sau nr de tel la contact...

Astept raspuns pe mail.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

uraaa...s-a incheiat subiectul pe tema site uḷui
andra, e ok site ul...azi o sa ma uit mai pe seara sa vedem ce mai ajustam, nu am avut cand din cauza site ului cu Bella..sa vezi acolo schimbari...heheheh..lucia, sper ca te tin nervii...
Deci D-na doctor Ana Culcer, este chiar fericita sa fie la persoane de contact si poate fi gasita la spital la numarul +40 21 318 05 22 interioare 522(birou personal) sau 363 (sala de nasteri)
o sa ma interesez si de titulatura dumneaei ca stiu ca e ceva conferentiar parca...aflu eu..
hai va pupic

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

am uitat
adresa
Spitalul universitar..vezi ca ai tu acolo toata denumirea si cred ca si adresa..oricum adresa este splaiul independentei nr 169 bucuresti sect 5

http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Gabi, spitalul municipal sau universitar?
Si unde acolo am denumirea?

Cand ai 5 min libere te rog stai si fii atenta la subiectul asta, stiu ca esti prinsa in multe si de asta e posibil sa incurcam lucrurile...

Alina, daca vrei sa mai ajuti, spune-mi daca ai putea transforma un pdf in jpg...si mai avem de tradus in engleza site-ul...oricum datele aparatului le lasam in engleza, cred ca e mai bine asa..nu?
--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Sotul meu a facut fisierul pdf in jpg. Cui sa i-l trimit pe mail?




_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Lucia, te rog sa ii trimiti documentul lui motanik, caci ea stie cum si ce..eu stiu doar ca nu mai vreau sa moara bebici..asha ca...hai sa trecem peste tot si punem osu la treaba...va rog mult


http://bella.netfirms.com/index.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput