Ajutam niste vieti?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Buna,
astazi am revenit de la munte..am avut si eu 5 zile de vacantza cu piticii..
cererea este gata, astazi ma duc eu, pe la 8 seara sa o iau...o sa o scanez maine dimineatza insa va fi in romana, si o sa o si traduc daca trebuie...Chiar D-na doctor m-a sunat sa intrebe cand vin sa iau cererea..deci, sper din suflet sa reushim toate si toi, impreuna sa salvam niste vieti ..va sarut si maine scanez cererea..

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

buna ziua..imi cer mii de scuze dar astazi am rugat pe cineva sa mearga sa ia actele..am revenit din concediu si sunt sclava shefa..ma muncesc de ma rup...maine dimi promit ca le aveti pe site

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Buna ziua..

Nu am stiut ca aici se permit numai linkuri..si mam chinuit o zi intreaga cu scrisoarea...in sfarsit o pot face publica....sper din suflet sa fie ceea ce trebuie si va rog mult sa punem toti suflet si sa gasim un sponsor...cineva care poate ne poate oferi direct acest aparat...am inteles ca germania si italia fac asha ceva


scrisoare oficiala
Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Nu ma pricep. imi cer scuze, nu mai tin minte regulamentul,si imi cer scuze, dar se pare ca nu pot pune asemenea document aici..motanik, am sa iti trimit copie dupa document tie...si vezi tu ce si cum faci ..te rog frumos..daca nu merge, atunci vom trimite mail uri tuturor persoanelor dornice sa ne ajute...deci cum facem?,,,va dau fiecareia mail, sau ai tu Andra o varianta de a o ppune aici...?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:




motanik....ti-am trimis e mail cu scrisoarea si ofertele...te implor pune le tu ca nu ma pricep...hai sa nu lasam subiectul va implor...!!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Motanik, ai primit e mailul meu...fetelor, nu ma lasati singura aici, haideti sa ajutam cu sponsori...va rog mult...
ai primit e mailul meu..amuleta, alina...cui sa il mai trimit spuneti va rog...ajutati ma....va pup

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

mai fetelor, sunteti in vacanta? sper sa da...va rog eu, hai sa nu abandonam subiectul aiurea...e pacat de vietile acestor micuti...doamne fereste sa nasca cineva de al nostru acolo si sa aiba probleme sa nu il poata salva
va rog eu dati un semn

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Aici sunt.
In zapaceala acestor zile, nici nu stiu dar am primit un mail de la tine, Pash.

Pot pune link catre pagina cu documnetul, nu am cum altfel aici.
Si o putem da prin mail tuturor cunoscutilor nostri si ei mai departe..

Revin


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am facut un site, Pash la 13.00 intru pe YM si iti dau sa vezi ca nu e terminat inca.

http://site.neogen.ro/ajutati/
Aici e site-ul dar am lucrat vreo 10 min numai la el.
O sa mai am de adaugat date despre echograf la butonul despre si ce date pun la contact?
Putem pune datele spitalului?
Dna dr Culcer e dispusa sa stea de vb daca dam numele dansei pe site?


Am pus adresa mea de mail dar ce credibilitate avem doar cu atat?

Astept sugestii...de asemenea pt textul de inceput, nu ma certati, imaginatia mea dintre 2 facturi nu a fost in floare...asa ca daca vreti sa aduceti un text mai bun, mai convingator, va rog dati-mi pe mail la motanik@yahoo.com si il pun pe site.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


andra esti un inger...acu verific si maine ai un mail de la mine...haideti fetelor, mai sunteti?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput