Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Acum m-am intors de la spital de la Andrei.Tatal lui mi-a dat rezultatele analizelor care sint f bune fata de rindul trecut.Sper ca miine sa poata merge la Andrei si d-na Adela care ii v-a dat niste banuti.Cind pleaca acasa o sa-i conducem la gara eu si mamica pt ca au bagaj si trebuie sa-i ajutam.Inca nu este bagat la citostatice, o sa-i puna putin tirziu.
Andrei va pe toti ,si eu vasi mamica va
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Cristiana, spune mi daca ai timp liber sambata intre orele 14 -17, vreau sa impachetam toate hainutele si sa le trimitem deja cel tarziu luni...ca nu mai loc de ele..si oricum e cazul sa le primeasca....
Andrei, este un Dumnezeu si te iubeste, a fost si este alaturi de tine...
cristiana, da mi un bip si te sun eu daca este ok.

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Azi am fost cu mamica si d-na Adela la spital la Andrei.
L-am gasit putin schimbat, ii era rau de la perfuzii. S-a bucurat tare mult ca ne-a vazut. Miine voi merge din nou la el, sper sa-i fie mai bine.Va multumeste tuturor si va saruta.
Si noi va multumim si va dorim tot binele din lume.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Silviu, sa-i transmiti lui Andrei toate urarile noastre de bine. Speram sa se simta mai bine si sa-i revina veselia.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Voi merge mai tirziu la Andrei.De fiecare data ii transmit salutari din partea dv.
El se bucura tare ca are atitia prieteni.
Va dorim un sfirsit de saptamina placut.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna
am vb putin mai devreme cu tatal lui andrei,si mi-a zis ca andrei se simte ceva mai bine azi.am avut citeva minute gratuite si l-am sunat si pe dl director de la adra dar avea tel inchis .voi reveni
daca mai e nevoie de haine spuneti ,voi lua legatura cu prieteni si-i indemn sa-si faca curatenie prin debarale.
cu bine

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am fost la Andrei, este tot la perfuzii cu citostatice. Este putin slabit dar optimist. Cu siguranta v-a invinge boala. Va transmite salutari...si eu de asemenea...
I-a fost pofta de ceva si i-am dus.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Silviu, stii cumva cat timp va mai trebui sa faca tratamentul cu citostatice? (acum ca i-au iesit bine analizele)

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Andrei termina cura marti sau cel tirziu miercuri dupa care vor pleca acasa.O sa-i conducem la gara pt ca au bagaj mare.
Va Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Astazi am impachetat sacii cu imbracaminte..am preferat sa fac cutii mai mari si ii multumesc Cristinei de ajutor.
Maine pe la pranza voi merge impreuna cu Cristiana la posta sa punem cutiile. Sper sa nu zica , ca sunt prea mari. Sunt doua cutii mari si una mai mica. In hainute, au fost si de dama, sau de copii de 4 - 6 ani. Mi am permis sa le duc sinistratilor.
Oicum sper din suflet sa va placa..sunt haine in mare pentru Andrei si mai ales pentu gemeni( imi cer scuze ca la hainutele lor, nu am avut timp sa le spal, s-ar putea sa trebuiasca aerisite caci cine mi le-a dat le-a avut puse bine in saci in podul casei) deci, imi cer inzecit scuze ca nu le-am spalat.
insanatosire grabnica, si multipupici.
Off topic. Silviu, o sa vina o cutiutza si pentru ine cu haine de scoala pentru ca meriti.

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput