Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am vorbit cu Andrei la tel si azi merg la el. Cind ma intorc o sa va scriu cum au iesit analizele.Este tatal lui venit si o sa-i fie mai usor.
Va
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inca o persoana de pe acest forum s-a oferit sa ajute cu bani, multumim din suflet.

Multumim si anonimului din spatele sumei de 200$.

E impresionant sa vezi ca oamenii nu sunt imuni la suferinta altora, ba mai mult intind o mana de ajutor.
Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti!

Pashosha, mai ai putere?
Esti minunata!

Abia astept vesti de la Silviu, Doamne ajuta s afie bune!


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sint aici cu vesti de la Andrei. Am fost azi cu mamica mea la spital si l-am cunoscut pe taticul lui.Este un om deosebit.Analizele pina acum sint bune.Azi dupa amiaza asteapta alta serie de rezultate. Trebuie sa-i faca citostatice.Am vorbit cu d-na Adela la tel si o sa mergem vineri dupa masa la Andrei la spital.
Andrei este vesel pt ca este cu taticul lui.
O sa va mai scriu diseara.
de la Andrei, Silviu si mamica


tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Silviu, multumim de vestile bune. Sper sa fie as ain continuare.


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1iana spune:

Draga Pashosha, eu am un sac de haine si jucarii.Astept un semn de la tine sa imi spui ce trebuie sa fac.Eu sunt disponibila ,singura problema e ca nu cred ca pot sa car singura sacul si trebuie sa imi spui din timp unde vrei sa vin, sa gasesc pe cineva sa ma ajute.
Va pup pe toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

M-a sunat tatal lui Andrei si mi-a spus ca toate analizele au iesit bine si abia miine il baga la citostatice . Totul este in ordine si ei sint f multumiti.
pe toti,
Silviu si mmica

tedy

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Ce vesti extraordinare! Sa speram ca vor ramane asa si in continuare. Andrei castiga lupta!

Silviu, multumim pentru aceste vesti, multumim ca esti alaturi de Andrei in aceste zile foarte importante pentru el.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Salut tuturor. Aseara am vorbit cu tatal lui Andrei la telefon, iar rezultatele sunt foarte bune, mult mai bune ca data trecuta, Andrei are o pofta de viata extraordinara.Astazi trebuia sa ajunga proteza provizorie, dar drumul este blocat din cauza inundatiilor in zona Bacaului si doamna de la fundatie nu a mai putut sa ajunga. Avand in vedere ca Andrei va sta in spital pana luni, marti, am luat legatura cu doamna sa-l sune pe tatal lui Andrei si sa se intalneasca in Iasi. Deci in curand Andrei va avea un motiv in plus ptr. a lupta.Andrei este promovat in clasa aIXa.I-am transmis toate urarile si sumele care s-au strans, precum si ca toata lumea e alaturi de el.Multa sanatate tututror si un sfarsit de sapatamana cat mai placut
Alina SI Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Alina, multumim si tie de vestile super!
Abia asteptam intalnirea lui Andrei cu porteza care ii va permite sa lase carjele (nu?) si sa poata merge si el ca un om normal.

Transmite-i ca ne bucuram ca a invins boala si ca de acum ne rugam pt el sa fie din ce in ce mai bine!


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput