Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Andrei nu este nici o clipa singur, in fiecare zi este o fundatie care ia copiii si-i duce la un apartament unde au conditii ca in familie. Acolo au calculator, au jucarii, acolo maninca se joaca, dorm, iar seara se intorc la spital.
Aseara era vesel, mai vorbaret. In seara asta nu ne-am dus la Andrei pt ca o ajutam pe matusa ca miine este parastasul de 40 de zile a unchiului meu.
Dimineata Andrei ne-a dat sms si a spus ca si azi si miine toti copiii merg la apart.iar acum este prea tirziu sa mergem la el.
Despre analize nu stim nimic pina luni.
Va pupam pe toti,
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Silviu, daca ai ocazia, te rugam sa-l intrebi pe Andrei despre rezultatul analizelor.

Ati facut poze?

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:

Pashosha,
ti-am trimis un mail pt ca PM nu ai si te rog sa imi rasp tot pe mail sau pe PM!E ceva important.

Silviu, imi cer scuze ca am inteles ca Andrei sta singur. Acum aflat ca e vb despre acea fundatie care se implica ....f frumosss

Multa sanatate Andrei si nu uita ca noi suntem alaturi de tine!


''Suflet de copil -ANDREI ONICIUC''
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52159
O sansa pt Silviu!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52298

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Silviu ai un suflet de aur si multumim tie si mamicii tale ptr. felul in care il ajutati pe Andrei. Sa stiti ca vizitele la spital conteaza foarte mult ptr. ca stie ca nu e singur si mai mult ii sunt alaturi persoane de care pana acum nu a stiut nimic dar care sunt foarte inimoase si sensibile la suferinta semenilor lor. Din pacate Motanik suma corecta este de 10.908.600, sotul meu a fost asa de entuziast si s-a uitat in josul paginii unde a vazut suma totala, el a uitat ca noi mai avem un cont, ptr ca avem rate de platit, si cand a scos pe numele lui i-a dat toata situatia, dar de fapt erau 2 conturi, unul ptr titular cu ratele si celalat cu imputernicit. Imi pare rau de incident si ptr faptul ca v-am dus in eroareAlina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna dimineata!
Imi cer scuze ca nu am intrat in weekend, nu am avut timp..

Alina...si eu ma bucuram asa mult de bani..asta e acum, bine ca sunt si aia, dar va rog din suflet pe viitor sa fiti foarte atenti cu sumele pt ca noi le punem pe web, lumea le vede si apoi e greu sa le modificam punand o suma mai mica pt ca apar desigur interpretari caci nu toti care intra pe webul lui Andrei intra si aici sa citeasca ce s-a intamplat.

Intre timp, sper sa apara si ceva rezultate la analize si sa dea Dumnezeu sa fie bine.
Tocmai am primit mail de la inca o prietena careia i-am prezentat cazul si a zis ca vrea sa trimita si ea niste banuti prin posta (mandat postal probabil).

Silviu, ma bucur ca tu si Andrie v-ati imprietenit, aveti in comun multe, dar cel mai important e sa stiti si tu si el ca exista oameni in lumea asta mare carora le pasa de voi..

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am fost la dr. mi-a dat din nou antibiotic,l-am cumparat pt ca nu se dau retete gratuite.Poate o sa-mi treaca de data asta.

Am fost si pe la Andrei, am stat de vorba , i-am transmis urarile dv. si va multumeste. Despre analize nimic, abia miine aflam cind vine tatal lui pt ca numai lui ii da rezultatele.
Miine dupa ce mamica face analizele dupa masa mergem la Andrei ,o sa vorbim cu tatal lui si seara o sa va scriu pe forum.A primit fiolele cu Neopogen si azi i-a facut una.

Nu va pot spune ce simt cind intru acolo...este tita suferinta...

Va sarut,
Silviu si mamica


tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Multumita voua am ajuns la suma de $599.93
Pentru mai multe detalii:
http://storm.prohosting.com/oandrei/finante.htm


Va multumim in numele lui Andrei.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Se mai aude ceva despre rezultatul analizelor?

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

maine vb la trenuri si la mashinile de transport persoanesa vad cum iesim mai ieftin..am mai adunat inca un sac..in total sunt cati? nici nu mai stiu..11-12?
cristiana,tu ce mai ai iubita mea?
am primit mesajul tau dar am fost f prinsa...hai ca sapatamanaasta sacii trebuie sa plece..m-a hotarat.
Platesc eu transportul si cunemai are bani de dat si vrea sa ajute sa zica..ii putem strecura in saci.
Cristiana, vezi poate ai ceva timp liber pe sf de saptamana, ca sa facem operatiunea, sau macar la incepututl saptamanii viitoare
Andrei te sarut dulce, si pe tine Silviu de asemenea

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Acum vreo 20 min am primit o donatie in valoare de $200.00 din partea unei persoane care doreste sa ramana anonima. Maine actualizam si pagina de web.

Iti multumim!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput