Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, Cristina, au ajuns banii.



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

ce ma bucur ca au ajuns banii...Silviu, ti-am citit povestea , si m-a impresionat tare mult, voi posta si eu acolo, daca ma accepti printre prietenii tai...esti un suflet extraordinar si sunt sigura ca, desi il ajuta mult banii si hainutele pe care le trimitem, prietenia si o imbratisare fac cat toata fericirea la un loc..Bravo tie si sper sa fiti buni prieteni...sanatate multa mamei tale.

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Alina, astept confirmarea celor 4.400.000 plus 70 euro.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sarut miinile d-na Pashosha , pe toti membrii forumului ii consider prieteni chiar daca nu mi-au scris niciodata. Sa stiti ca si eu v-am citit toate mesajele si stiu ca sunteti un om deosebit cu un suflet mare.
Despre Andrei pot sa va spun ca inca nu a inceput trat. abia luni vine medicamentul in spital. Azi mi-a dat sms sa nu merg la el pina diseara pt. ca este dus la apart. de aceea fundatie. Voi merge cu mamica diseara sa-l vedem si s-i ducem ceva fructe si dulciuri. Masa o ia la apart.
Eu sint f timid si nu indraaznesc sa-l imbratisez dar mamica o face si pt mine.
O sa va mai scriu vesti despre Andrei dupa ce vin de la el.
Sarut miinile,
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

La banca s-au adunat 70 de euro si 13.681.100 lei. Multumiri si multa sanatate tuturor. Andrei este bine asteapta un medicament ptr. a incepe tratamentul.A sunat doamna de la Zalau si trebuia sa se intalneasca cu tatal lui Andrei:a venit in Suceava cu masina firmei si vrea sa il duca personal. Numai vesti bune
ptr toata lumea
ALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Asadar au intrat si banii de la noi si vad inca ceva in plus, Doamne ajuta sa mearga tot asa!

Alina, ce doamna de la Zalau?
Doamna care vrea sa doneze computerul cumva?

Asteptam in continuare vesti bune despre Andrei.
Silviu, transmite-i gandurile noastre bune si spune-i ca nu e singur..

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Alina, ma bucur atat de mult ca au intrat ceva bani de care noi nici un stiam... Sa ne ajute Dumneeu sa mergem asa mai departe!

Motanik, presupun ca doamna de la Zalau este cea care ii va dona calculatorul.



_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

m fost in seara asta la Andrei. L-am gasit mai bine, vesel si vorbaret. Nu am putut sta prea mult pt. ca mamei i-a venit rau din cauza caldurii poate sau...a durerii si suferintei care se citea pe chipul copiilor...offff...este f greu sa vezi atitia copii cu cancer...nu poti sa nu.Am dus dulciuri , va rog sa nu ma certati, dar am vrut sa-i bucur putin, daca ati sti cum fiecare astepta sa-i dau o prajiturica...
D-na din Zalau a luat legatura cu parintii lui Andrei.
I-am transmit urarile dv. de sanatate pt care va multumeste f mult.
Va
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Silviu, este admirabil gestul tau, iar Dumnezeu te va rasplati, cu siguranta!

Transmite-i lui Andrei multa sanatate si putere de lupta! Nu e singur, peste tot are prieteni care i-l sustin si-l ajuta!

Si acealeasi ginduri buna si pt tine si mamicile tale!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:

Am vb cu Silviu si mi-a spus ca Andrei este cam tacut si trist , iar lucrul asta m-a miscat f tare.
Mi-l imaginez stand acolo singur pe un pat de spital asteptand ca sa mai vina cate cineva in vizita.
Silviu, te felicit inca odata pt gestul tau si pt puterea de a-l face.
Eu nu stiu daca as avea puterea sa pasasec intr-o sectie de oncologie unde sunt copii,e un lucru f greu!
Asa este fetelor,nimic material nu poate suplini prezenta unui prieten unui om caruia ii pasa si care il poate incuraja .

Ma rog pt Andrei sa treaca cu bine si de aceasta cura de citostatice si sa se intoarca cu bine acasa.
Stiti cumva care este rezultatul analizelor?

Pup,
Cristina

''Suflet de copil -ANDREI ONICIUC''
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52159
O sansa pt Silviu!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52298

Mergi la inceput