Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

am mai strans un sac de haine...deci mai adunam acolo...cristiana, unde esti..da mi un bip pe cel, ca am nevoie de tine sa mai alergi un pic..ca mie de la birou mi e imposibil, si la 10 saci de toale pe putin, ne trebuie un transport organizat..ia suna ma...sa ne organizam sa le trimitem odata..si ia tu legatura cu D-na gabi, soare nistor pentru saculetul de la ea si careia ii multumim anticipat

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Maine, Bogdan merge sa scoata de la banca situatia si cum aflam,va anuntam negresit. Numai bine maine se incheie aproximativ o saptamana de cand a verificat ultima data, in plus trec si cele maxim 2 zile care sunt necesare ptr transferarea banilor in cont. Mutumim tuturor si multa sanatate.
ALINA
Motanik si "echipa inimoasa din Bucuresti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am fost la Andrei la spital dar nu l-am gasit. O as.ne-a spus ca e plecat la apart.si ca se intoarce la ora 20.Am lasat pachetul si sacosica si vom reveni.Am uitat acasa aparatul de fotografiat. Vreau sa fac poze cu el si cu7 mamica mea.Abia asteptam sa-l vedem.Imi pare rau ca tatal lui a plecat si nu ne-am intilnit.Nu am putut merge mai devreme pt ca mamica nu s-a simtit bine si eu fara ea nu plec nicaieri.
Te imbratisez Andrei.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Silviu,

Este foarte frumos ce ai facut tu. Daca mai ai ocazia, Andrei se va bucura mult sa te cunoasca, amandoi sunteti niste baieti extraordinari si lui Andrei ii va face bine sa stie ca are un prieten aproape.

Poate ca e bine sa-l suni (daca ia posibilitatea) inainte de a merge sa-l vizitezi, astfel o sa aveti mari sanse sa va cunoasteti.

Succes!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu avem vesti de la Adela dar inteleg ca Adina si Silviu au donat si ei niste banuti pt Andrei.
Ocazie cu care tin sa le multumesc.

Silviu, stiind foarte bine situatia in care te afli, gestul tau e cu atat mai special. Sper sa iti dea Dumnezeu sanatate si noroc dupa sufletul tau mare!



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

L-am cunoscut pe Andrei, este un baiat frumos foarte simtit si istet. E un copil deosebit. I-am dus si jucarii pt fratiorii gemeni. m facut si poze, cind le scoatem o sa le vedeti si dv. Mamica mea cu greu s- abtinut sa nu plinga , dar cind am iesit pe poarta spitalului si pina acasa adegeaba am...
Imi pare f rau ca nu am putut sa-i ducem mai multe dulciuri.
Eu voi merge in fiecare zi la el.
D-na Lucia va multumesc pt vorbele frumoase si va doresc numai bine.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Silviu, ma bucur mult va v-ati intalnit. Cred ca a fost o surpriza foarte placuta pentru Andrei.
Imi pare rau ca mama ta s-a intristat, este extraordinara iubirea pe care o ai pentru ea.

Asteptam pozele cu voi doi.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Silviu
Esti un copil deosebit, o mai zis o data.


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1iana spune:

M-am intalnit cu Gabriela Nistor , si am luat un sac de haine
Au ajuns banii pe care i-am depus?Cei 3 600.000?
Astept vesti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Cristiana, stiu ca in banca au intrat ceva bani, daca i-ai depus in banca atunci despre ei este vorba, daca i-ai trimis prin mandat.., inca nu stiu.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput