Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Multumiri duin suflet ptr. fetele din Bucuresti ptr mobilizare in numele lui Andrei. Sa stiti pachetele ajung prin posta , insa inteleg ca aveti multe. Decat sa platiti microbuzul care costa de inchiriat destul de mult mai degraba prin posta, acum sincera sa fiu nu stiu exact cat sunt taxele. O alta solutie ar fi prin tren, dar si acolo sunt taxe, dar se pot trimite in colete mai mari. Sunt autocare care fac transporturi de persoane, daca s-ar arata articolele publicate cu Andrei si s-ar explica unui sofer intelegator pot fi trimise si asa, si din suma care s-a strans sa platiti ceva la sofer. Dar daca va indoiti de POSTA ROMANA, sa STITI CA NU AVETI DE CE ANDREI A PRIMIT MANDATE SI COLETE DIN TOATA TARA SI LA EL ACASA PE ADRESA LUI. Deocamdata alte solutii nu am. Inca o data multa sanatate si tot binele din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Cu situatia banilor va anunt la sf. de saptamana sa intre in cont si banii de la Motanik, cei 39 de mil. vor fi deblocati, a venit decizia de la CASA DE ASIGURARI,si va vom anunta cand ii va primi Andrei. Cand se vor intoarce de la Iasi vom lua legatura si vom vedea ce au mai primit prin mandatele postale in urma articolului din Jurnalul National.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Alina, nu e vorba ca nu ajung coletele, e vorba ca sunt multe, Pashosha a zis de 8 saci stransi deja..

Sper sa primim vesti bune acum, sunt nerabdatoare..cand se intoarce Andrei de la Iasi? Te rugam cat de repede poti sa ne spui rezultatul analizelor..

E posibil ca azi sa puna mama banii, dar astept confirmarea de la ea sa stiu si pe ce nume ii pune pt ca ea are oameni la munca in casa si nu poate iesi la banca si o sa roage pe cineva. Apoi dau de stire.

Gabi Nistor, ti-am vazut postarea

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

am un saculet cu haine si vreau sa ,,scap'' de el mai repede .

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Azi dupa ora 16 ajung la spit. Sf. Maria sa fac o radiografie si as vrea sa-l vad pe Andrei. Este internat la oncologie?
Va rog sa-mi spuneti daca stiti.

Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


prietena mea din grecia vine pe 26 iulie si la aeroport se vede cu fostul sot , ca sa ii lase lui copii in vacanta 10 zile..el sta in suceava, un sat cu O..am uitata...as putea sa il rog pe el..este tarziu pana pe 26 iulie?


pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Andrei este internat la sectia oncologie, etaj1, salon139. Mai sta saptamana asta, tratamentul il incepe peste trei zile, iar cu hainele nu cred ca are de ce sa fie tarziu, trebuie cautata calea cea ma inteleapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

A durat cam mult la radiologie si m-am grabit sa ajung la medicul de familie si nu am reusit sa-l vad pe Andrei, miine sigur ajung la el.
Va multumesc pt raspuns. Abia astept sa-l vad...

Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Azi am primit un cec de $30 din partea Emanuelei din SUA.
Acesti bani au fost trimisi in memoria unchilui ei Tica care a plecat de langa noi mult prea devreme.
Sincere condoleante!

Multumim Emanuela!




_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Alina, va rog sa verificati 4.400.000lei vechi si 70 euro depusi in conturile lui Andrei de catre Maria Serban, azi, 06/07/2005.



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput