Suflet de copil - ANDREI ONICIUC (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Soferul a plecat vineri seara, ajunge azi sau cel tarziu maine, asa ca maine sau miercuri mama va pune banii in conturile lui Andrei si voi scrie aici cand exact ca Bogdan sa poata verifica. Alina daca citesti, te rog transimte-i lui Bogdan ca l-as ruga sa verifice exact a doua zi dupa ce pune mama banii ca sa fim siguri ca acei bani au intrat.



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Buna
Ieri am batut Bucurestiul in doua si am adunat deja 8 saci de hainutze pentru Andrei si fratiorii lui..nu este minunat? Ar trebui sa imi vedeti balconul.Cristiana, bravo tie..mai asteapta putin caci pe la sf saptamanii am promisiuni mari de niste alte hainutze...sper sa ajung pe la 15 saci de haine...ca mi-e tare mila de ei. Au primit banii? s-a interesat cineva de acest lucru?

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_free4ever spune:

Floricele si multumiri ptr. toata lumea.Sotul meu acum s-a intors de la banca, a facut imputernicirea pe el si a verificat contul.SUNT 4.510.000 LEI.ANDREI A PLECAT ACUM LA IASI. MULTA SANATATE TUTUROR.Motanik te rog sa ne anunti cand sa verificam contul. Oricum la sf. saptamanii Bogadan se duce din nou. Sanatate tuturor.Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mami de Luca si Maia, esti minunata!

Alina, avem 3.600.000 de la fetele astea doua minunate plus 500.000 de la Alina Morostes ...

va anunt exact ce suma a pus mama si cand merge Bogdan la sf de saptamana daca poate sa ne confirme acei bani.

Pupici

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:

Ma bucur sa vad ca se misca lucrurile inspre bine!
Cu siguranta asta il face si pe Andrei sa fie mai optimist si asta e un mare avantaj in lupta cu boala .
Bravo, fetelor care v-ati mobilizat pt Andrei!
Doamne ajuta sa strangem si restul de bani pana la 17 mil.

Cristina

''Suflet de copil -ANDREI ONICIUC''
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50738

O sansa pt Silviu!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Cristiana, te rog frumos sa iei tu legatura pe PM cu doamna Soarenistor, caci are de oferit hainutze pentru Andrei. Stimata doamna va multumesc ca m-ati informat. Oricum, eu am deja balconul plin si mai am de adunat...ma intreb retoric...cum le vom trimite oare ? Atata puhoiul de imbracaminte...cu sigurantza vor avea o iarna minunata..si Andrei, curaj ca noi te iubim tare mult...
off-topic..Fetelor, am pus noutati la subiectul postat de mine...va rog cititi-l..motanik..
ma bucur ca ti-au ajuns banutii si curand vor ajunge si hainutzele...ce idei de transport aveti? excludem posta ..clar

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna

Am primit niste haine de la o prietena ,mi-am oprit ce aveam nevoie si restul vreau sa le dau, poate -i vin domnului Oniciuc.Cu cine sa iau legatura?

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Inca o intrebare...cati bani s-au starns si de cat mai este nevoie....Ajutati-l pe Andrei cu proteza oameni buni, ca fereasca Dumnezeu, oricare dintre noi putea fi in locul mamei lui...v-ar fi convenit sa zica toti..Fereasca Dumnezeu si sa nu ajute nimeni? doar cativa..? haideti..100mii, sau mai bine zic, 10 lei aici, 10 lei acolo ..si isi ia copilul proteza....curaj, unde ne este mobilizarea...
eu acum la salariu va mai dau 1 milion...cine il mai ajuta pe andrei?

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pash,

Pey ziceai ceva de inchiriat un microbuz ceva de genul asta..
Cat despre Gabi Nistor, eu stiu ca are si ea mari probleme si 9 copii..



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


ma refeream la microbuzele acelea care fac curse directe pana acolo, sau eventual pe tren cumva...daca e sa inchiriem un bus, ne costa mult benzina...eu o sa ma interesez de ce ziceam, poate gasesc o mashina sa mearga acolo si sa punem hainutzele...cat despre D-na Soare nistor, cinste ei pentru gest..sa ia legatura cu cristiana

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput