Ajutor

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Danna j - multumesc fff mult.Asa este impozitul si altele ne apasa greu pe umeri.Daca ai stii cit de mult ma ajutat acum cuvintele tale ....am facut un pas inainte ,sper sa nu dau inapoi 2.
Miine cind vin cu Faby va voi spune ce a zis medicul.

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna.
Acum am venit de la medic ,nu am avut rabdare sa nu va spun ce am facut ..Neurologic nu are nimic.Nu este nevoie sa -i fac EEG sau tomograf,numai daca se mai repeta atunci este un semn de intrebare.
Dl dr a spus ca s-a inecat cu secretile din din git .
Ati avut dreptate ca totul v-a fi bine.Multumesc tuturor pt incurajari.

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Draga Gabi, ne bucuram mult ca nu e nimic grav.As vrea daca poti sa-mi spuni varsta lui Fabian, si kg sa stiu ce fel de pampersi i se potrivesc. Si daca inca mai ai nevoie de pampersi, pentru ca am vorbit cu inca un suflet care vrea sa te ajute si impreuna vrem sa-ti luam o cantitate de pampersi pentru Fabian si sa-i trimitem prin Euroline. micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Fabi are 8 luni si 8 500 g ,cred ca iar trebui intre 4-9kg .
multumesc Danna J

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Gabi, Fabian este foarte aproape de 9kg, din cate stiu eu masura imediat urmatoare se suprapune putin cu cea anterioara, incepe de la 7 sau 8kg. Eu as lua pampersii mai mari.

Parerea mea!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Draga Gabriela,

Iata pagina ta web se afla aici:
http://www.geocities.com/nistorsoaregaby/Paginamea.html

pozele sunt in album de familie

legatura spre pagina web o pui din profilul propriu
in partea stanga a paginii din forum gasesti profilul meu apesi pe el si iti copiezi adresa paginii tale acolo unde scrie URL

Sper sa-ti placa
pentru detalii vb maine pe mess

Cu drag Adina

Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele
http://romanian.lwstaff.com/adina/HomePage-Engish.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Buna dimineata,Multumesc Gabi pentru informatii si aurelia.Ii vom cumpara scutece incepand de la 7 kg. Fetita mea Sara, are si ea 7 luni pe 29 luna asta (datorita ei sunt pe site-ul acesta si ii multumesc , ii cumpar deja pampersi de la 7 luni. Probabil ca saptamana viitoare sa pun pachetul. Te tin la curent! Salutari intregii tale familii si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna.
Danna j -Iti multumesc fff mult.Sara - sa cresti mare si sanatoasa .
La multi ani !

nistor gabi

http://www.geocities.com/nistorsoaregaby/Paginamea.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

multumim www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Teledon - 4000 de euro, Lumina ochilor pentru Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

"Pina luna viitoare trebuie sa platim impozitul ,plus penalizarile..Sunt fff ingrijorata"

Haideti fetelor sa o ajutam pe Gaby sa plateasca impozitul! Este f. stresata de situatia asta, plus ca o sa inceapa demersurile pentru construirea atelierului (m-am oferit sa o ajut) si trebuie sa aiba totul in regula, ca acolo vor trebui alti bani, pentru autorizatie, Cretificat de Urbanism etc.
Haideti sa incercam. i-am sugerat Gabrielei sa mearga sa vada daca nu cumva se poate plati in rate, a zis ca o sa se intereseze!
Daca nu aveti incredere, mai ales dupa cele intamplate aici pe forum, zic ca una dintre noi sa mearga sa plateasca impozitul.Va pup si toate cele bune!

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Petrecere 2 ani la gradi

Mergi la inceput