Ajutor

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Helbi-- Multumesc fff mult pt urari .


nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Gabi, as vrea sa trimit si eu niste bani dar nu am cunoscuti care sa plece in perioada asta in Romania si altfel taxele sunt destul de mari, nu as vrea sa irosesc bani platind taxele, cand acesti bani ar putea fi folositi de voi.
Fetele de afara, stiti pe cineva dispus sa duca niste bani la Gabriela? Eu i-as putea trimite prin posta pana la voi, am mai trimis asa si au ajuns fara probleme.

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Donia -iti multumesc ff multsi un
Fabian tot asa e ,nu vrea sub nici o forma sa pape bebelac .I-am cumparat Milumil 3 , marti si acum mai am pt 2 biberoane ,cu toate ca mananca si mancare bea si un bibe de laptic , prelungim cu san ,papa si iaurtel cu biscuite ,le ametim ...Azi chiar a mancat la masa de seara un biberon adica 210 ml de lapte-milumil cu cereale si ... agitatie ..nu se saturase i-am mai facut 60 mil .Se vede ca a mai pus ceva pe el .Cred ca-i merge bine cu MILUMIL 3.
Mici si pretentiosi.
Acum e racit el si Adelina.
Andrei m-a intrebat zilele trecute daca anul asta vine si la el Mos Craciun ,pe gaura cheii ,cum vin la atii copii ,a auzit el la gradinita ...Fiecare dintre ei si-au spus dorintele ce sa le aduca Mosul.
Noapte buna

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

BUNA,
Am tras o spaima grozava ,inca tremur si acum.Acum jumatate de ora era sa-l pierd pe Fabian.Era vesel ,m-am jucat cu el ,i-am dat sa manance ,mi s-a parut ca a facut ceva ....si am vrut sa-l schimb .A inceput sa plinga pt ca vroia in continuare joaca si evident sa stea in picioare .Punindu-ljos a inceput sa plinga si deodata nu a mai plins ,s-a invinetit putin in jurul gurii ,era moale ,eu speriata l-am luat in brate l-am strigat ,a deschis ochii dar inca era schimbat la fata ,dupaciteva minunte si-a revenit acum e vioi ,rade are chef de joaca ,iar eu inca nu mi revin din starea de soc.Pe moment m-am gandit la copilasii de aici bolnaviori .Ce groaznic e !
Sa se fi incecat cu mucozitati?El e racit acum si gitul lui e plin de mucozitati sau sa aibe ceva la inima .Incotro sa o iau ?Luni ma duc cu el la doctor pt un consult sau mai bine ii fac ecocardiograma.Daca avea ceva la inima nu mi spunea medicul pina acum?
Voi ce ziceti fetelor? Lacrimile imi stau nod in gat,si ceilalti sunt speriati .
Astept raspunsurile voastre.

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Am fost la ,,grigore alexandrescu ieri cu Fabian ,mi-au spus ca la inima si plamani nu are nimic insa mi-a dat trimitere la neurologie .Voua vi s-a intimplat?mie nu pina acum cu nici unul.Oare ramane cu urmari ?Sunt tare ingrijorata.
Multumesc ff mult

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Gabi ce cosmetice iti trebuiesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna.
Laura- iti multumesc ff mult .Imi primul rind as avea nevoie de pampers ,pudra -crema pt fundulet ,milumil 3,sampon .
Fetelor ,nu pot sa mi revin nici acum ,parca am in fata scena de vineri noaptea.Miine ma duc cu el la doctor neurolog, sa-i fac tot ce e de facut ,sa ma linistesc.
De vineri ma inteapa inima in continuu, trebuie sa merg la cardiologie ,pt ca intr-o dimineata cind respiram parca imi baga cineva cutitul in inima .
Multumesc pe aceasta cale lui ,,Boerul'',care m-a incurajat ,si pt mine a facut mult in acele clipe .
In seara asta mi-a zis sotul meu ca aprimit de la financiar ,decizia pt a platii impozitul ,in maxim 15 zile.Sunt la menghina din toate partile nu stiu incro sa o iau.
toata ziua azi am plans ,nu vad nicio iesire


nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Gabi da-mi pm cu adresa ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Draga Gabi,tu rezista cumva si ai sperante ca pana la urma va fi bine! Se vor rezolva toate, crede...! Uite cati oameni inimosi sunt alaturi de voi si cauta cu orice pret sa va fie de folos!Te imbratisez cu drag!micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Ma gandesc si eu cum pot sa fac sa-ti trimit un pachet de aici din Belgia, si poate mai mobilizez si eu ceva fete de pe aici! Trebuie sa ai rabdare! Imi pare rau de datoriile la impozit, cred ca ele apasa cel mai greu pe umerii vostri. Este foarte trist prin ce treceti dar sa stii ca nu mai sunteti singuri, multi oameni carora le pasa de voi!micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput