Ajutor

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Gabi, cutiile de aptamil 1 sunt puse de helbi la autocar. N-am mai scris aici nimic dar mi-am tinut promisiunea:)Sanatate multaVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Gabi, am pus acum pachetul ep Eurolines, iar de vineri paote fi ridicat de sorul tau-. Sa-si ia o geanta mai rezistenta la el, ca e posibil sa i se rupa sacosile in care am pus eu (am pus in vreo 3, dar e destul de greu...vreo 6 kg).

Iti dau mai multe date pe Pm (nr colet si de la cine vine).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Dragele mele,
O doamna inimoasa i-a luat pe copiii mai mari in tabara la zizin-brasov si pt ca s-au intors azi ,m-am gindit sa luam pachetul azi
ca sa nu fac doua drumuri.Am gasit usor si nu am avut nici o pb la ridicarea pachetului.
Copiilor le-a placut fff mult,au jucat fotbal,au avut concursuri etcnumai ca timpul le-a fost dusman a plouat ,mai tot timpulsi a trebuit sa stea in casa,.
Si-au facut noi prieteni cu care vor coresponda pe messenger.Au facut poze,sper ca intr-o zi sa pun aici pe forum citeva cu noi dar si cu excursia din iunie care datorita unor membrii inimosi ei au mers.
Lucrurile sunt fff bune si frumoase Andreea,iti multumesc fff mult.Deasemenea ii multumesc ff mult Laurei pt lapte .Ce sa mai ,sunt saraca in cuvinte pt a va multumi pe deplin.
Sotul meu se simte tot asa.
Ruben si Remalia sunt aproape cit mine ,cresc frumos ,si ma bucur ,ca sunt asculatori si cuminti.
Numai bine la toata lumea .

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna fetelor!


Bine v-am gasit!Am fost fff ocupa si nu am mai intrat de mult pe DC.
Nu am vesti noi insa as vrea sa intreb fetele din germania ,daca stiu si cum se numeste gelul care este bun pt parondondoza . Am inteles ca exista ceva care se da pe gingii pt intarirea lorsi pt tratarea parondontozei.O prietena s-a tratat in germania si acum este bine ,dar nu si mai aduce aminte cum se numea.V-as fi recunoscatoare daca ma puteti ajuta in aceasta pb.
Pe 31 august implinesc 31 de ani ,si e pacat sa mi pierd dintii buni de acum,vreau sa fac tot ce se poate, pt ai salva .
De acum trebuie sa ma pregatesc pt scoala .Stiti unde se gasesc rechizite mai ieftine ?
cu dragoste gabi

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrianah spune:

draga gabi, am citit povestea ta si m-a impresionat mult. am avut o ocazie sa trimit prin cineva niste bani pentur tine, te rog daca poti sa imi dai pe privat adresa si tel tau sa ia legatura cu tine.
am citit si de gelul de care ai nevoie, insa la farmacia de linga noi aveau numai o pasta speciala de dinti, nu stiau de gel. asa ca vine si pasta cu banii.
iti doresc multa sanatate tie si familiei tale!
cu drag, ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Cine doreste sa vada comorile lui Gabi,le poate vedea aici : http://www.picturetrail.com/gallery/view?p=999&gid=8158685&uid=3941320&members=1 .Are niste copii superbi .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

buna
Gabrianah- siam primit pasta si banutii,pt care iti multumesc fff mult.
Am fost la stomato, si mi-a zis ca dintii din fata sunt compromisi pacat ca sunt sanatosi ,gingiile se retrag,asta ma sperie ff tare ,si singereaza abudent,nu a putut sa mi faca mare lucru din cauza hemoragiei.of.Am incercat in mai multe locuri sa caut pasta pe care mi-ai trimis-o si raspunsul era ,,nu am auzit/vazut asa ceva''.PAROMDPONTOZA o mostenesc de la mama.As face orice numai sa stopez aceasta boala care avanseaza rapid.
Fetele care aveti ,copilasi la scoala ,si ati facut pregatirile de scoala ,spuneti-mi va rog unde gasesc rechizite mai ieftine.
Multumesc

nistor gabi



nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna,

Are cineva un premergator sau scaunel de masa,imprumut sau mai ieftin?Fabian este ff iute ,nu sta o secunda,mi-a cazut deciteva ori din pat si carucior si mie teama ,cazaturile astea nu sunt bune .
Muntumesc ff mult

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Gabi draga,

Eu m-am mutat asta-vara din Bucuresti si am lasat la o cunostinta un premergator care nu mi-a mai incaput in bagaje cu gand sa-l iau altadata.De luat nu l-am mai luat si nici nu imi mai trebuie pt. ca puiul meu deja merge in picioare.Daca il vrei,poti merge sa il iei.Trimite-mi um mesaj privat sa te pun in legatura cu persoana respectiva.Am vazut pozele cu copiii,sunt grozavi, dar sincer eu nu stiu cum te-ai putut descurca!E mare lucru sa cresti unul,dar noua?
Eu, desi intru de mult pe DC,m-am inscris abia azi si inca nu stiu cum sa fac sa postez si eu mesaje(nu raspuns, ca acum).Am scris un mesaj dar nu am gasit nici un buton in genul "trimite" ca sa ii pot da drumul pe Forum.Poate nici nu am scris mesajul unde trebuia, cine stie... Oricum, acum sunt sigura ca ma va ajuta cineva, asa-i?

Saltari tuturor, si sper sa ma indrume cineva si sa intru repede pe forum, caci am si eu un mesaj important de trimis catre voi toti!

Danna,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sarut miinile d-na Danna si bine ati venit pe DC. Daca vreti sa scrieti un mesaj pe forum trebuie sa deschideti pagina respectiva unde vreti sa postati ex. deschideti pe umanitare si sus pe mijloc scrie subiect nou, dati clic si va logati apoi scrieti mesajul,in josul paginii scrie creeaza subiect nou . Dati clic acolo si s-a rezolvat.Cred ca v-am fost de folos.
Va doresc numai bine.
Silviu si mamica

Mergi la inceput