Ajutor

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Carmen, eu trimit miercuri niste bani acasa. Daca vrei, imi zici cat vrei sa-i trimiti, si ii adaug la ce trimit pt ai mei. Si intre timp mi-i trimiti tu.

Ancuta (DPN 11 feb. 2006) & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ara_kis spune:

Va imbratisez!
9 X Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Gabi, am trimis azi banii pt tine, de la Carmita_baby. Ii va avea Freia azi sau maine, nu stiu sigur cand.

Ancuta (DPN 11 feb. 2006) & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Helbi te astept cind vii din vacanta, daca mai pleci romania as vrea sa trimit prin tine niste bani catre familia nistor. Sau cine pleaca mai curind?Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Multumesc Ancuta, am sa iti trimit banii negresit azi

Mello motanelul iubit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Gabi,
dami si mie un PMte rog cu adresa si nr tau de telefon...vreau sa te ajut cu ce pot..

fetelor, haideti sa dam cu totii o mana , evntual organizat...sa u ducem toti hainute sinimeni mancare, sau toti biciclete si nimeni cine stie ce altceva...spune mi ce ai mai multa nevoie, ca sa nu iti aduc si eu ce ai primit deja..

succes

pashosha mami lui luca si maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna
Carmita_baby-multumesc fff mult pt banuti,Dumnezeu sa te rasplateasca si sa te aiba in paza Sa.
Pashosha-Ti-am scris PM.

Multumesc celor care sunt alaturi de noi.Fetelor meritati un cimp de pt tot ce faceti.


nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

BUNA

Zilele trecute au trecut greu pt mine.Citeva zile nu m-am putut misca ,ma durerea ff rau coloana, din cauza ciocurilor cred ,umarul stg si rinichiul drept.Orice miscare imi provoca dureri penibile.
Am fost la un alt medic cu EEG si mi-a zis ca sotul are epilepsie .
Am 2 copilasi bolnaviori ,mi-au facut temperatura ,au vomat si diaree.
Sunt ff suparata.
va pup si numai bine.

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Daca din fetele din "afara" mai vrea cineva sa ajute cu bani fam. Nistor, datimi un PM is va dau adresa sau nr de cont. In principiu, eu in jur de 20-25 iulie voi fin in RO. Poate chiar mai devrema.

Gabi, am niste lucruri ramase de la Bianca mea (haine si incaltaminte). Nu stiuinca daca am loc in bagaj, dar, daca te intereseaza (mentionez ca sunt bune, dar nu noi) spune-mi (ca sa nu ma car degeaba cu ele).

Sanatate multa la toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gabi , am pus si eu deoparte ceva de la Alexa mea , lucruri care au ramas mici de ea , jucarii si chiar un carucior .Sa-mi dai detalii unde si cum ti le pot da .

mami,tati si cu printesele noastre

Mergi la inceput