Se joaca sotii vostri pe calculator?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Poi shi ce mei Victoria? NU are omu' dreptate mei?
Daca este insetat de nou?
Daca vrea sa vada shi sa cunoasca tot ce a aparut mai nou pe piata?
Stii ce este aia sete de cunoastere mei Vic?
:O))))


Bogdan - Viitor Tatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Mey Bogux mey, nice try, da ku mine nu-tz merge.... Lasa sa-si astampere setea de cunoastere la berou, sa zica merci ca acasa isi astampara setea de bere....he, he, he


Aud/

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Vic, la berou nu poa sa vada filme mei.
Nu poa sa se joace!
Acasa are shi omu' dreptu' sa faca ce vrea!
:O)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Ei, las'ca are si akasa cu ce sa se joace, nu-i trebe musai computeru'

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Shi de unde shi pana unde are omu' dreptu' sa faca akasa ce vrea? De unde anarhia asta?

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moto spune:

Computerele asta ,eu am inceput sa vorbesc singura prin casa , iar el de la Comp imi spune :cu cine vorbesti draga ?iar eu ii raspund:cu mine ca mai nou nu mai am cu cine povestii in casa asta .... stai ca acum termin "nivelul"asta si gata vin si iara trece 1 ora si incep sa-mi rod unghiile si sa vorbesc singura ....asta este ...mi-au trebuit computere 3 are si acum mai vrea unul face retea de comp. in casa ..nu glumesc Delia si bb-ul Sebastian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

quote:
Originally posted by moto
.... stai ca acum termin "nivelul"asta si gata vin si iara trece 1 ora si incep sa-mi rod unghiile si sa vorbesc singura ....asta este ...mi-au trebuit computere 3 are si acum mai vrea unul face retea de comp. in casa ..nu glumesc Delia si bb-ul Sebastian.

neamtu



Parc-ai povesti despre sotul meu...si el tot asa zice: " Uite acum termin nivelul!"...si mai sta o ora ...sau "Mai trebuie sa-l omor pe uratul asta si gata!" ... da! fix!! Ti-ai gasit! Zice asa numai ca sa ma pacaleasca sa-l las in pace ...ma duce cu zaharelul...
Da' n-oi arunca eu computeru' asta odata???...ii fac vant de pe balcon si va asigur ca n-o sa am remuscari DELOC...dimpotriva, o sa ma simt foooooarte bine (poate o strangere de inima acolo, ca arunc sacul de bani pe fereastra, dar sentimentul de satisfactie pe care o sa-l incerc cand oi vedea computerul atarnand prin vreun copac o sa fie net superior!!!).....glumesc, bineinteles, nu-i arunc eu jucaria pe geam, dar am o ciudaaaa!!!
Inca n-am ajuns la stadiul de retea in casa....avem doar un calculator...si sper sa ramana asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Aku vezi, mai Boguxe, di ce nu vria fomeile computeru' in casa? D'aia!
Auziti, fetele, da ala nu se mai strica? Nu cade o floare pe el cu ghiveci cu tot? Nu se varsa paharul cu cola pe tastatura? Ziceam si eu, ca doar n-am dat cu paru'

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

quote:
Originally posted by Victoria

Aku vezi, mai Boguxe, di ce nu vria fomeile computeru' in casa? D'aia!
Auziti, fetele, da ala nu se mai strica? Nu cade o floare pe el cu ghiveci cu tot? Nu se varsa paharul cu cola pe tastatura? Ziceam si eu, ca doar n-am dat cu paru'

V.



Doamne fereste! Asta-mi trebuie! Ce? Crezi ca daca se strica ceva la calculator sotul meu sta langa el si plange??? Cumpara imediat ce s-a stricat...eventual, mai face si upgrade-uri din cand in cand ... MOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Comi spune:

(io-s sotu' addei)

http://home-080018.iasi.astral.ro/~cosmin

Mergi la inceput