Se joaca sotii vostri pe calculator?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Acu, ce sa zic, frumoase poze, copilu si matza sunt super, mai ca te-am ierta Comi, dar, auzi Adda, parca ne-ai promis ca ii aplici constitutia lu' Comi ca ne-a facut grase pe (la alt subiect)... Hm? Cum a fost?

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

...aaaaaa... stii tu vorba aia: "Cainele care latra nu musca" (eu fiind catelul )...deci, nu i-am facut nimic, mai mult, i-am dat si pupici (nu pentru fapta sa demna de tot dispretul , dar cand i-am vazut mutrita , mi-au trecut toate cele )



Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Concluzia reiese de la sine: tot noi suntem bune, blande si iertatoare... si destepte, si frumoase, si modeste....ei nu ne merita....
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Comi spune:

AIUREA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns armandcp spune:

Lauda-ma gura ca iti dau friptura


quote:
Originally posted by Victoria

Concluzia reiese de la sine: tot noi suntem bune, blande si iertatoare... si destepte, si frumoase, si modeste....ei nu ne merita....
V.



http://community.webshots.com/user/armandcp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Subscriu!
Ce ne-am mai face noi fara voi asha de iertatoare cum sunteti!
:O)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

se joaca el, ma joc eu, mai baga parintii cate un solitaire. am facut un pact: o zi tu, o zi eu, da' a tinut 2 zile. nu stiu ce ne facem cand creste si bb. . . cred ca mai luam 2 si ne jucam in retea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Master Draciel spune:

De jucat pe calculator se joaca copilul!Dar, mai rau, sotul meu se ciatuieste( nu pe DC) si de cind vine de la serviciu, pina se culca nu-si ridica fundul de pe scaun.Daca ma enerveaza?Cumplit!Din cauza asta, in fiecarer seara imi iau flacaul si plec la plimbare, intorcindu-ne si la miezul noptii, citeodata!!!!!Si ne distram mai bine!
Revenind la subiect, jucatorul nr 1 din casa sint eu, dar pe Playstation si numai noaptea, ca sa nu privez pe nimeni de prezenta( si, recunosc, sa ma lase toata lumea in pace!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bob spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bob spune:

este groaznic vineri si sambata sta si noaptea nu mai suport

Mergi la inceput