Se joaca sotii vostri pe calculator?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Daaa
Calculatorul e un obicei vechi de-al meu
oricum sotia mea a zis ca intr-o buna zi o sa-l arunce pe fereastra :)
ei bine nu s-a intamplkat totusi asa ceva
Eu am calculator din 1993 si cam de atunci ma si cunosc cu actuala mea sotie; dar nu ma pasioneaza jocurile deloc, desi petrec peste 16 ore in fata lui :((

Am scris pentru prima oara acum pe acest site, acum cand nici nu pot sa dorm si nici nu pot fi acolo caci sotiei mele i-au aparut primele simptome ale nasterii, la Giulesti va naste iar in clipa asta este acolo; Mi s-a spus ca n-am ce cauta acolo pana dimineata...

Asa ca urati-mi multa bafta si mie si sotiei mele care va urmareste de mai bine de juma' de an; ca maine sper ca e ziua cea mare...

voi fi acolo pe la 5 sau 6 dimineata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

MULTA BAFTA !!!!!!
Nastere usaoara, multa sanatate sotiei si bb-ului vostru. Asteptam vesti

Si sa va spun si eu ca sotul meu se joaaaaaaaaaaaaca la greu!!!!! Are acum o noua achizitie "EVE online" si mai nou sunt in razboi cu o corporatie de pirati, sau cam asa ceva, in fine, cert e ca e pasionat de calculatoare si in plus de jocuri....
Dar mai are si alte pasiuni, si mie cum imi plac oamenii care au multe pasiuni si pe care si le pot "satisface" nu ii reprosez "prea des" faptul ca se joaca

Va pup pe toti si va multumesc ca existati! V-am descoperit de curand, dar deja mi-ati ajuns la inima

Katink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Gata in sfarsit s-a terminat totul cu bine :)
Am un mic urias de 4.5kg/55cm > bineinteles ca sotia s-a chinuit enorm sa-l nasca "normal" nu vreau sa dau detalii sa nu sperii pe cineva pe aici :)

Important e ca si el si ea sunt amandoi sanatosi si abia astept sa-i vad acasa cst msi repede

Le urez multa bafta viitoarelor mamici/tatici care urmeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepe spune:

Am un sot care daca ar putea ar sta la laptop 24 din 24 de ore. Nu prea are mania jocatului deoarece nu are rabdare, rar se intampla sa joace. In schim sta noptile pe net. Iar eu nu am rabdare sa joc, si cand prin un joc care imi place ma plictisesc repede, nu prea imi place sa-mi ocup timpul cu jocurile, imi spun mai tot timpul ca am ceva mai bun de facut de cat sa ma joc.

Numai bine
Pepe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

De ce un computer este mai de preferat unei femei?
1. Este intotdeauna acolo;
2. Orice ii cumperi vei folosi tu;
3. Nu se supara daca il neglijezi;
4. Nu este o problema deosebita daca priteniii iti fososesc calculatorul;
5. EASY TO TURN ON !

Bogdan - Viitor Tatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

quote:
Originally posted by bogux

De ce un computer este mai de preferat unei femei?
1. Este intotdeauna acolo;
2. Orice ii cumperi vei folosi tu;
3. Nu se supara daca il neglijezi;
4. Nu este o problema deosebita daca priteniii iti fososesc calculatorul;
5. EASY TO TURN ON !

Bogdan - Viitor Tatic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Ce te strambi asha adda ca iti sta rau.
Nu e decat o gluma.
Baga mare shi razi un pic.
:O)))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Shi uite asha, copiii moshului, de ce ma lupt eu ca o leoaica ce sunt, sa nu prind (era sa zic picior) fir de calculator in casa. Destul stam amandoi la servici cate 8-10 ore cu okii zgaitzi in ecran, ce s-ar mai alege de umilul nostru timp liber?
Pana aku am reushit, sa vaz mai incolo.....

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Ai dreptate Victoria.
CA dupa ce stau 10 ore la munca cu ochii in calc nu prea mai am
chef de el shi acasa.
POate un fim ceva pe care sa-l vedem impreuna (eu shi sotia)
Dar microbul e microb shhi unii nu scapa de el.
:O)

Bogdan - Viitor Tatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Pai daaaaaa, argumentu' asta mi-l aduce shi al meu, ca " vezi mama, aku vedeam shi noi Stapanul Inelelor part.3, nu mai ashteptam ka proshtii 1 an", etc, ca " sa citeasca copiii Encyclopedia Britannica" ( mentionez ca noi nu avem - inca - copii), samd... Da eu rezist atacurilor.... Va mai trimit veshti de pe front...

V.

Mergi la inceput