Se joaca sotii vostri pe calculator?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mony spune:

,,Gagici''asta-i un virus asa ca nu-i judecati prea aspru.Eu sunt mai impatimita ca sotul meu dar noroc ca nu am timp...insa mai exista si cate o compensatie...si e tare dulce.Pupici aveti grije de bebicisi de tatici=
HI HI HI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Iaca eu imi fac autocritica. Da doamnelor, io, adica sotul ma joc. Insa nu singur. Cu ghidusul meu.
De obicei suntem aliati in jocuri de simulare. Heeee, ce clipe frumoase si ce mai duduie boxele. Asta ca eu am decis sa trec sunetul prin statie. Armand Jr cand trage cu rachete balistice de pe submarin, zici ca se darama casa.
Noua ne place insa. Mama (sotia) e intelegatoare. Insa avem o intelegere, la 9 seara gata , inchidem taraba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

sotul meu nu ca se joaca,este obsedat de calculator!

este webdesigner,avem firma de hosting...imagiati-va ca este toata ziua cu ochii in monitor.si ce daca?cand ajunge acasa,biroul e prima oprire!
uneori e de-a dreptul enervanta chestia asta!dar,asta e...si e intr-adevar o boala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

Sotul meu e teroare.....toata ziua sta la calculator si joaca jocuri tampesti..
Din cauza calculatorului ne certam zilnic dar la noi nu se pune problema sa luam inca unul pt ca eu nu am ce face pe calc inafara de internet si cum noi nu avem internet... ma tare plictisesc.
Noi avem TV pe calc si de aceea ne certam: eu vreau tv el vrea JOCURI
Apropo fetelor din Romania,voi prin ce retea v-ati bagat internet?Eu am auzit numai varianta:internet 1 milion pe luna....ceea ce e prea mult pt noi care stam si in chirie si cu bb mic....
Pupici la mamici si bb-ici

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

noi avem internet prin cablu,prin astral.intr-adevar,costa peste 1 mil.pe luna.dar suntem online toata ziua...cand sotul meu este la firma,asta-i modul de conversare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Nu,nu se joaca,ca nu mai are loc de mine...

***Alba***
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Sotul meu joaca Gounter Strike.Cu meciuri ,campionate si toate celea.Eu nu joc,si calculatorul era numai al lui pana cand v-am descoperit pe voi.
Acum ma bazaie el pe mine ca "eu cand ma mai joc'.Asa ca am facut un pact.Eu am liber toata ziua la calc.,el dupa ora 22.
si sta saracul pana pe la 2/3 dimineata.
Ce sa-i fac ,il oblig eu?

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

In privinta sotului, am noroc!!!...el nu are nici o tangentä cu PC-ul!!!
In schimb, mi-au fäcut "concurentä" copiii!...nu vä mai spun ce era pe noi!!!...de un an jumate, avem si internet si sä vezi bätaie atunci!!!!
Acum citeva luni, am mai cumpärat un PC, si l-a primit Anne-Marie...bineinteles pe cel vechi!!!...ea se joacä la ea in camerä, iar cind vrea pe internet, vine peste mine si Alex!!!..noroc cä nu stä mult...isi trage cite un CD si se uscheste!!!
De azi sint cea mai norocoasä!!!..Alex si-a terminat PC-ul lui...l-a asamblat el singur si acum are tot felul de probleme!!!...functioneazä aproape tot, dar cu sound-cartea nu a reusit!!!...hahaha...am scäpat si de el!!!...mai am sä-i cumpär un cablu, sä se conecteze si el la internet si atunci....rämine Cami stäpinä pe PC-ul ei!!!
Eu bintui prin internet, de regulä, dar din mai m-a acaparat destul de puternic, acest forum!!!
Inainte am jucat si eu jocuri, dar nu-mi pläceau toate...aveam predilectie pt cele tactice!!!...Siedler era preferatul meu!!!..sä vezi ce le-o trägeam älora!!!...adicä dusmanilor....acum m-am plictisit, cä am trecut deja de toate barierele.
Poate are cumva vreo legäturä cu viata mea anterioarä, care spune cä as fi fost comandant, eventual general.......ori in ce caz, conducätor...asta e important!!!

Cami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Oh yaaaaa, dar seara numai dupa ce se culca .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yurika spune:

Ce bine ca pe sotul meu nu il pasioneaza computerul
Dar in schimb ii place foarte mult sa joace la cursele de caii
M-a facut cu nervii(se uita la tv)
Cred ca ar fii bine sa se joace pe computer

Yurika&Mark

Mergi la inceput