Se joaca sotii vostri pe calculator?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Pot sa spun ca sint fericita! Sotul meu nu are timp sa se joace, da o tura sa citeasca ziarele, se mai converseaza daca e vreun cunoscut on line si cam atit. Vine tirziu, mai stam pe afara si uite ca se face noapte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Frumos subiect, daaaa, se joaca si s-ar juca non-stop daca s-ar putea.
Avand in vedere ca eu nu ma joc deloc nu am idee ce la ce se joaca, asa ca scandal de jocuri fac tot timpul cam asa: ce tot te joci ca un copil de patru ani, nu ai nimic mai bun de facut?
Sunt rea nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami1977 spune:

Si al meu se juca tot jocuri de strategie care durau muuuult dar, de cand am gasit eu D.C. si s-a nascut fetita noastra nu mai are loc. Ce m-a deranjat a fost ca l-am prins cand mai intra pe internet si vorbea cu alte tipe pe chat si asta ma deraja la culme dar sper sa se fi lecuit.
Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eellyia spune:

Al meu sotior, va vine sa credeti sau nu, nu le are neam cu jocurile! E prea ocupat, obosit... Si daca vreau si eu sa ma joc cu el, ce credeti ca-mi spune de ma face sa rad rau de tot? Cica: "Realitatea-i dura, dom'le! N-am timp de jocuri!"
Nu-i asa ca-i un scump?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papy spune:

da si sotul meu se joaca,sta pe net aproape toata ziulica...dar nu pot sa ma plang ca nu am loc de el pentru ca eu am un laptop disponibil 24/24,asa ca acuma nu ne maipentru calculator....asa ca fetelor puneti mana si mai cumparati un calc in casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

AAA...la mine e mare sobect de cearta:)))))))))
Pai..dimineata mai stau si eu pe aici p[e chat,pe Dc..la 16 vine ala micu care are 6 ani si se joaca pana la 8-9 seara..iar apoi cand vine sotul meu de la serviciu...sta si se joaca pana la 12 noaptea..iar eu incep...a nici macar nu m-ai pupat..numai sa te joci stii...si joaca si jocuri de strategie si shootere..si de toate..va dati seama ce bataie e la noi in casa pe calculator
Cred ca ar mai trebui unul
de multe ori ma enervez rau de tot cu jocul asta al lui....nu vede..nu aude...da trage in aia in draci!!

KORINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

He he he Poveste veche!!! Se joaca. La inceput jucam si eu mergema chiar la jocuri in retea care durau nopti intregi si faceam parte din cate o echipa. Am avut cateva jocuri preferate Age of Empires si Railroad Tycoon. Pe ultimul il mai joc si acum. Imi place ca este de strategie dar nu de lupta.

Acum se joaca singur acasa, dar a avut perioade cand merge la cate un internet cafe cu alti "pasionati" si juca cate o noapte intreaga.

De fapt sotul meu cand este acasa 95% din timp sta in fata computerului: invata, se uita pe internet si se joaca. Cool nu? Eu ce fac? Il inteleg, ce sa fac? In rest are numai calitati.... He he he (pe bune).



Ana Maria

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariailin spune:

EL?????? DA EU CE-AM? DE CATEVA ZILE AVEM SI VOLAN CU FEEDBACK SI DE TOATE. AVEM SI JOYSTIK SI ZECI DE JOCURI. EU SUNT FAN TOMB RAIDER. SI TOT CE FACE EL FAC SI EU CA DOAR TREBUIE SA INTELEG CUM STA TREABA SI DE CE II PLAC. UNA PESTE ALTA SUNTEM AMANDOI COT LA COT.

MARIA

P.S. PANA SI VLADUT TRAGE PUMNI LA TASTATURA SI MOLFAIE MICROFONUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florance spune:

La cinci luni dupa ce ne-am casatorit sotul meu si-a luat computer, asa ca va dati seama ce a urmat!. Numai ca am fost inteleapta si l-am lasat in pace un timp pana cand s-a plictisit singur de jocuri si foloseste calculatorul doar pentru treburi serioase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da calculatorul e o "boala". Eu nu mai joc jocuri ca nu mai am rabdare dar e instrumentul prin care imi castig si existenta printre altele asa incat...stau destul de mult in fata lui. Nici nu concep viata fara PC si fara Net. Asta nu inseamna ca stau toata ziua pe Internet dar mai intru mai caut ce am nevoie cand am nevoie si visez la ziua in care sa nu mai fiu nevoit sa ma deplasez lpina in locul X sau Y ca sa rezolv probleme ce se vor putea rezolva doar de acasa de la tastatura Pc-ului. Da Doamne sa prind ziua aceea sa mearga totul prin cablu.

Marius

Mergi la inceput