Copilasi din 1998 (02)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Si Nick a pierdut 6 pina acum, 4 jos au iesit iar din Noiembrie tot asteptam sa iasa cei de sus. Spatiul gol s-a latit mai mult de cit era in Nov. iar dentista a spus acum 2 saptamini ca mai poate dura inca 2 luni pina ies (i-am vazut si noi la x-ray, lati ca de iepuri).

Cei de jos au iesit foarte lati asa ca si noi sintem in barcuta cu braces. Si pe mine ma batea gindul sa imi pun dar eu trebuie sa platesc cei 20% si va dura cam 18 luni. Poate cind le pune lor sa imi pun si eu in solidaritate

Vad ca Matei al tau e nascut pe 10 februarie...Nick este pe 7 februarie. Foarte apropiati.


Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Anamaria,Matei a Ancai(Sanca)este nascut pe 2 octombrie(ma bagase in ceatza mesajul tau,caci in catalog era in oct.asa cum mi-a spus Anca)dar tu ai spus februarie!!!

Hai pupici tuturor si va doresc w-e placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:


Mateias e in Octombrie - 2. Nu stiu ce zodie e, dar noi 2 ne intelegem foarte bine. . .
Elliot e nascut in Ianuarie - Capricorn capos si eu sant taur (capoasa) si ne luam in coarne tot timpul . . .

Acuma stiti si care e favoritul . . . cu toate ca eu nu prea le dau pe fata, dar cateodata imi cam scapa.

copii ca ai mei nu are nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Anca,Matei este balantza ca mine!
Pupici baietilor tai.
Un w-e placut tuturor va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Scuze, am inversat luna si ziua din obisnuita (uit ca in romaneste vine intii ziua si apoi luna)


Cu zodiile, am un baiat nascut in zodie cu tata (Sagetator) si unul in zodie cu mama (Varsator) iar eu sint Berbeaca. Asa ca ne inteleg toata lumea armonios



Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI!Vladut,sa ai parte de multa sanatate,fericire,mult noroc in viata si toate dorintele sa se implineasca.
PETRECERE FRUMOASA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! Octavian Mihai,sa cresti mare,sa fii sanatos,sa ai parte numai de vise implinite si sa aduci multe bucurii parintilor.
PETRECERE FRUMOASA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Am si eu o nedumerire si cum nu sunt foarte activa pe forum nu stiu unde sa postez.Dar aici scrisesem ultimul mesaj si chiar cateva inainte si nu le mai vad.Nu ma stiu vinovata cu nimic(doar ca scriu foarte putin pe forum din lipsa de curaj dar si de timp) si nici nu cred ca am ofensat pe cineva ba fetele chiar au fost dragute si mi-au raspuns.Ba nu mai sunt nici raspunsurile lor...Chiar in ultimul mesaj va uram Paste Fericit !Poate cineva imi spune si mie ce se intampla.Am sa incerc sa trimit mesajul asta sper sa pot.

Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Katy scumpo s-au pierdut TOATE postarile,la TOATE subiectele din timpul unei saptamani,s-a putut pune in miscare incepand cu FLORIILE(adica din data de 23.04.2005)cred ca m-am facut inteleasa,NU ai gresit cu nimic,asta este,trebuie sa trecem si peste aceste mici scapari avand in vedere cati utilizatori suntem si ce multe subiecte sunt!

Rugamintea mea este sa va uitati in Catalog,caci s-au facut schimbari in ultima perioada si este posibil sa se fi pirdut si acolo date,deci daca se modifica ceva va rog sa-mi spune-ti,acum ca scriu acest mesaj eu una am uitat sa vad cum este Catalogul,dar cu siguranta nu apare Luminita si baietelul ei Cristian!?

HRISTOS A INVIAT! si un PASTE FERICIT! alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuminitaB spune:

Hristos a inviat!

Mai scriu o data datele noastre ca vad ca s-au pierdut. Cristian 24.12.1998.

Sarbatori frumoase alaturi de cei dragi.

LuminitaB
mami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998
pozele noastre

Mergi la inceput