Copilasi din 1998 (02)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Luminita,Luminita,vad ca,cu atatea BEUTE si cu Mielul la activ ai uitat data de mastere a CUPILULUI?!?!?!??
Am gasit o hartiuta unde mi-am notat eu ceva despre tine si la mine scrie data de 24.12.1998?!!!!!cum e mamico,ca doresc o confirmare ca sa nu scriu prostioare in Catalog!

Pupici tuturor.

Lu.more este vorba si de Carla dar uita ca imi scapa data de nastere,asa ca astept si de la tine un semn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuminitaB spune:

Cary, eu m-am tot uitat pe postarea mea anteriopara si nu vad ce-am gresit. Peste tot e 24.12.1998, in text si chiar si in semnatura, si la tine in postare la fel

Nu zic ca n-am tras o dusca da' parca totusi e buna data.


LuminitaB
mami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Mey draga,nu m-am BENOCLAT eu atent caci am vazut data lui T.la Cristian,dar din mare graba asa ca acum am citit mai cu atentie!!!!
Deh,graba strica treaba!
Cat de curand fac modificarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Merci, Cary, cand ai timp mai pune-o o data pe Carla pe lista, nascuta pe 4 februarie.
Ce mai fac pisoii vostri?
Eu am gasit in ghiozdan la Anca, fii-mea cea mare, un biletel scris de Carla: langa o inimioara colorata in toate culorile curcubeului, a scris: "Anca, esti cea mai draguta sora vitrega din lume!"

Ma intreb ce-o fi facut Anca (dragut), ca de obicei o tachineaza si-o sacaie de numai eu stiu... I-o fi vandut vreo Barbie la juma' de pret ?!?

Va pup!

.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Gata scumpo e si Carlita in Catalog.
Eu cred ca trebuie sa ai multa rabdare cu,copiii tai,caci eu am o sora si toata copilaria ne-am batut si smotocit,DAR acum ca suntem fiecare la casa ei,nu pot sa-ti spun cat de mult ne iubim,nu e zi in care sa nu vorbim de 2-3 ori la telefon.
Si ne ajutam foarte mult in toate(organizam petreceri,schimbam rochii,imi iubeste foarte mult copiii(ea nu are inca)si ne dam cu parerea la design prin casa cand ne mutam mobila).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Lulu, Anca are lipici sau simtul afecerilor.

Al meu mare e un uituc : lasa caietele de teme la scoala in pupitru ! Urmare facem altceva decit lectiile.

Pupici la toti si la toate.

Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Katy ce faci de NU mai apari,te-ai suparat????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Nu m-am suparat vai de mine...Dar asa cum spuneam intr-un mesaj anterior nu stau foarte mult pe forum (pe net in general)din diverse motive si pe de alta parte nici nu vreau sa par ca una care vine intreaba si apoi pleaca.De aia ma eram si asa nedumerita de ce mi-au disparut mesajele...Apropo mersi de raspuns.Ma gandeam ca cineva s-a suparat pe mine de unde sa stiu eu ca site-ul mai are si probleme tehnice.Oricum desi nu o sa fiu prea des cu voi poate usor usor ma prinde si pe mine febra forumului sper insa sa evit dependentaAsta e de fapt si unul din motivele pentru care stau departe de calculator.

Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai revenit Katy!

Desi am 2 copii si sunt la servici eu incerc pe cat imi permite timpul sa servesc cel putin o data pe zi forum DC,aici aflu noutati multe!!!

Va pupacesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

O sa razi dar eu am un singur copil nici nu lucrez si tot ma vait ca nu am timp.Insa stau foarte mult cu copila mea mai fac voluntariat la scoala si uite asa trece ziua ca seara vreau si eu sa apuc sa citesc cate ceva si ma ia somnul.Mereu spun ca imi fac timp sa mai intru si pe site sa dau si eu informatii dar mereu doar culeg din experienta altora si de aceea va ofer tuturor .

katy

Mergi la inceput