Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana9703 spune:

buna Raluca, dupa ce am citit toate paginile scrise de mirese, m-am hotarat sa te intreb si eu cate ceva - Nu, nu sunt eu mireasa, ci sora mea. Ea vrea sa se casatoreasca pe 30 decembrie si s-au gandit la vreo 200 de invitati. Ce locatii ne recomanzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Eu am trecut doar sa va salut, dragi miresici, si sa-mi amintesc cu drag de toate emotiile si planurile si nerabdarea prin care am trecut si eu acum un an si ceva, si sa-ti spun, draga Raluca, ca mi-e taaaaare dor de tine, si ca te tin aici undeva, langa sufletul meu, si-ti multumesc si-acum pentru tot! astept urmatoarea ocazie sa faci tu totul frumos, cum te pricepi! pupici dulci, cu drag!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Si eu trec sa o salut pe Ralu prietena mea draga!
Dragi miresici, va recomand din tot sufletul sa apelati la ea!



Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laup spune:

buna, raluca,

as vrea sa discutam mai multe despre organizarea nuntii mele, in august 2007, te rog sa imi dai contactele tale sa ne intalnim si sa discutam in privat.

multumesc,
lau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Anytime ! raluca@happy-family.ro


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

ralucah, ai primit emailul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns someway spune:

Hello,

Am vizitat site-ul http://happyfamily.lx.ro despre care vorbiti, e interesant...
Am vazut si alte site-uri, puse de cineva pe un alt topic.
Cel mai mult mi-a placut insa http://www.nuntidebasm.ro este facut
cu bun gust si am gasit informatii interesante din domeniu.
Peste o luna sunt domnisoara de onoare si trebuie sa ma documentez...
Si in plus am aflat si cat de compatibila sunt cu iubitul meu
Va rog sa imi spuneti daca mai stiti si alte siteuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns B_Zara spune:

Buna,Vroiam sa stiu daca ti-ai facut nunta la Casa Jienilor si cum a fost. Eu as vrea sa dau avansul pentru botez..inca mai oscilez.Daca m-ai putea ajuta cu o parere, ti-as fi recunoscatoare.

quote:
Originally posted by matzoi
Buna fetele!Draga Raluca as avea si eu nevoie de un sfat de la tine. Si eu ca si o alta surata fac nunta la un restaurant gen Casa Jienilor si de asemenea nici mie nu-mi plac acele huse pompoase pt scaune. As dori de la tine o sugestie privind aranjatul salii! Restaurantul se afla in Braila si din pacate nu cred ca ai cum sa ma ajuti exact acolo, dar sper macar sa-mi dai sfaturi bune. Cand ajung o sa fac niste fotografii poate sunt mai elocvente. Pana atunci poate imi spui ce sfat i-ai dat pt Casa Jienilor.Merci si pupici!tusa michidutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns someway spune:

Ce interesant, am reintrat pe site-ul despre care v-am povestit si cei de acolo au pus si muzica la formatiile care canta la nunti
www.nuntidebasm.ro/furnizor.php?nr=751&judet=Galati" target="_blank">http://www.nuntidebasm.ro/furnizor.php?nr=751&judet=Galati




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamilidia spune:

salutare!
Am sa va fac si eu o recomandare cu privire la rest de nunta/botez.
Este vb de CONTINENTAL (cel de pe Calea Victorie v-a-v de sediu B1 TV) sper ca l-au scos din renovare.
In 2004 am avut o nunta pe cinste acolo, personal de nota 10, apartament nuptial in noaptea nuntii (nu de alta dar acasa era plin de rubedenii si parinti), super aranjat incat nu a mai fost nevoie de aranjamente florare pe mese sau baloane. Mancare delicioasa si servire exemplara. Tortul nu l-au prea ornat deosebit dar a fost delicios ca totul de altfel! Daca vreti va pot da poze sa va convingeti. Rest. are 2 sali dispuse in L una cu marmura si una mochetata si intre ele o terasa la sosea (spre calea Vict) foarte frumos mascata cu gard viu.
Totul la superlativ!
Si inca o recomandare, alegeti biserica si restaurantul f aproape incat sa mergeti pe jos. Noi am mers pret de 5 minute de la biserica Kretzulescu (cea de caramida de langa Sala Polivalenta) la Continental pe calea Victorie si tare a fost misto!

Mergi la inceput