Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns un-roman spune:

am sa incerc o recomandare pentru pretentiosi

http://www.pink-style.ro/pink-platinum.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Buna,

Sunt o fosta mireasa de Constanta din 2006 si am o prietena care se marita in Bucuresti la anul(2008), si cauta restaurant pt 50 - 60 de persoane.
Raluca, te rog daca stii cumva vreun restaurant nu foarte scump ti-as ramane recunoscatoare!

Multumesc!
Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystine_c spune:

Buna Raluca. Am incercat sa trimit un e-mail la adresa de e-mail de pe site-ul Happy-Family, dar se pare ca mi s-a intors inapoi. Am nevoie de o agentie pentru botezul fetitei mele, care va avea loc la sfarsitul lunii februarie si as vrea in primul rand sa primesc o oferta de la Happy Family. Imi poti da te rog o adresa valida de e-mail? Sau cum ar fi mai bine sa intram in contact?
Multumesc si astept raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Nu stiu de ce nu am primit emailul de la tine. La "contact" pe site este numarul meu de mobil. Sunt in tara pana pe 26 dec apoi pec si ma intorc pe 6 ianuarie. ma poti suna cand vrei pe 26 dec sau dupa 6 ian. Ralu


quote:
Originally posted by crystine_c

Buna Raluca. Am incercat sa trimit un e-mail la adresa de e-mail de pe site-ul Happy-Family, dar se pare ca mi s-a intors inapoi. Am nevoie de o agentie pentru botezul fetitei mele, care va avea loc la sfarsitul lunii februarie si as vrea in primul rand sa primesc o oferta de la Happy Family. Imi poti da te rog o adresa valida de e-mail? Sau cum ar fi mai bine sa intram in contact?
Multumesc si astept raspuns.




Mergi la inceput