Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vivighe spune:

Raluca...deci organizati si botezuri?Crezi ca mai gasesc ceva liber pt cam peste o luna?

poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/vivighe/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Deci....organizam si botezuri...te asteptam cu drag!

quote:
Originally posted by vivighe

Raluca...deci organizati si botezuri?Crezi ca mai gasesc ceva liber pt cam peste o luna?

poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/vivighe/my_photos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Radu, ai cumva cameraman liber pentru 3 septembrie? Ca as cam avea si eu nevoie.... Imi poti scrie pe e-mail mikidutu78@yahoo.com. Mercic.

x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riobondoc spune:

Buna raluca!
Eu imi fac nunta pe 7.07.2007 si am o intrebare, de fapt doua.
prima se refera la formatie daca stii si ai si cat costa. Iar a doua se refera la sfesnice sau vaze inalte, ai asa ceva care sa imi faca aranjamentele pt mese la inaltime? Imi plac foarte mult si eu vreau doar flori la nunta. cat m-ar cost 10 aranjamente de genul asta cu trandafiri bordo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Ce tip de formatie cauti (populara, lautari, muzica usoara, cover..?)? Pentru aranjamente floarale avem vazele inalta din sticla. Nu pot sa iti dau la acest moment un pret ferm pentru luna iulie anul viitor, insa preturile pt vaze au fost anul acesta in jur de 1,2 mil/ trandafiri + orhidee.

quote:
Originally posted by riobondoc

Buna raluca!
Eu imi fac nunta pe 7.07.2007 si am o intrebare, de fapt doua.
prima se refera la formatie daca stii si ai si cat costa. Iar a doua se refera la sfesnice sau vaze inalte, ai asa ceva care sa imi faca aranjamentele pt mese la inaltime? Imi plac foarte mult si eu vreau doar flori la nunta. cat m-ar cost 10 aranjamente de genul asta cu trandafiri bordo?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riobondoc spune:

pt ralucah
multumesc de raspuns!
vreao o formatie care sa cante bine muzica usoara si coveruri dar care sa cante si populara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mymylas spune:

Buna Raluca

Am vazut ca toata lumea apeleaza la tine....si tu , draguta cum esti le raspunzi la toti...asa ca m-am hotarat sa te intreb si eu...
La anu' o sa facem si noi nunta si cautam un restaurant cam pentru 80-100 de persoane (lista nu este inca finalizata)
Poti sa ma ajuti?
As vrea un restaurant cu mese rotunde si cu meniul cam pana in 50E (cam atat ne permitem).Tipul restaurantului clasic-elegant, sa dea bine ornat cu huse la scaune si cu flori in supoturi inalte pe masa.(ceva in genul Polo Club Floreasca)
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Pai cum bine zici chiar tu ..Polo ...insa nu cred ca mai au sambete libere. Daca te ajuta, te poti uita in pozele din semnatura mea, la albumul sali de bal 2005 - 2006 am mai trecut acolo cateva restaurante.
La palatul mogosoaia ar mai fi mese rotunde si incap 80 - 100 pers, iar la 50 de euros te incadrezi la rest din palat, care este foarte intim si dragutz. Plus ca palatul are farmecul lui incontestabil dupa parerea mea. Daca iti place acolo, iti pot trimite datele de contact
pupici , ralu

quote:
Originally posted by mymylas

Buna Raluca

Am vazut ca toata lumea apeleaza la tine....si tu , draguta cum esti le raspunzi la toti...asa ca m-am hotarat sa te intreb si eu...
La anu' o sa facem si noi nunta si cautam un restaurant cam pentru 80-100 de persoane (lista nu este inca finalizata)
Poti sa ma ajuti?
As vrea un restaurant cu mese rotunde si cu meniul cam pana in 50E (cam atat ne permitem).Tipul restaurantului clasic-elegant, sa dea bine ornat cu huse la scaune si cu flori in supoturi inalte pe masa.(ceva in genul Polo Club Floreasca)
Multumesc!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mymylas spune:

Multumesc....de raspunsul promt!

Din pacate la Polo nu mai au sambete libere.
Ma intereseaza la Mogosoia ...daca zici ca este dragut...daca poti sa-mi dai niste date de contact pe mail:: mymylas@yahoo.com.
Merci mult!

Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabana spune:

Fetelor daca nu aveti un fotograf care sa va imortalizeze clipele dragi, puteti apela cu incredere la noi. detalii pe PM.

Sabina + Alexandra + tata Silviu
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_sabina_pop/my_photos

Mergi la inceput