Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

cum vine asta cu 700 de euro ca eu am ramas tablou...???
andreea eu mai vorbit intr-un loc pt tine, azi la pranz imi da un raspuns..astept si eu vesti bune.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by andreea_trend

Acum nu stiu ce sa mai fac....
Eu stiam ca ei au chiria 1.200 dar azi cand am sunat ce credeti....
Mi-au spus ca este 2.500 chiria ... si... mai trebuie sa dau o garantie de 700E cica pt curatenie... ca cica asa cum primesc sala asa trebuie sa o dau....
Deci cred ca a cazut acest restaurant... prin urmare sunt in acelasi stadiu.


Si Casa Universitarilor are aspect oarecum asemanator (constructie de la 1848, cu candelabre si tavan inalt, boieresc). Anul trecut, chiria pe 3 saloane + hol de marmura a fost 11.300.000. Iar tacamul (4 feluri de mancare, 2 cafele, apa + suc, sampanie, piscoturi, tort, prajituri, saleuri) a fost 750.000. Nu cred insa ca mai au vreo sambata libera; eu am facut duminica.
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/olguttza/detail?.dir=59a7&.dnm=b332.jpg&.src=ph

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20718;29/st/20060803/dt/7/k/6724/preg.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev214pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by ralucah

cum vine asta cu 700 de euro ca eu am ramas tablou...???
andreea eu mai vorbit intr-un loc pt tine, azi la pranz imi da un raspuns..astept si eu vesti bune.


Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Happy Family
Flori 2005 Sali de bal 2005



Sarumana Ralucah, chiar am nevoie ...
Da mai si eu am ramas la fel cand am auzit, iti cer garantie ca vei lasa localul la fel cum l-ai primit dar bani tii recuperezi daca ai lasat totul ok... concluzia... iti mai trebuie si o firma de curatenie

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Raluca, stiu ca am spus ca te sun azi sa arnjam o intalnire, dar eu saptamana asta am de muca la birou ingrozitor de mult si voi scapa fff tarziu. Dar vineri te sun caci ma eliberez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alishaa spune:

Ralucah, as vrea si eu cateva informatii (neconfidentiale), daca se poate, te rog!!!
Eu fac nunta la un restaurant sa zicem rustic-elegant!!! Deci nu e nici doar rustic, nici doar elegant !!! E un restaurant micut si intim, care mie mi-a placut la nebunie!!! Ideea e ca mie nu imi plac baloanele, husele nu merg, si m-am gandit ca decorul salii sa fie mai discret si romantic !! Ma gandeam eu sa pun pe mese aranjamente florale cu lumanari (ceva finut, nimic incarcat) si doar pe ring sa fie cateva baloane sau doar niste micute ghirlande de flori!!!
As vrea sa stiu (pt ca toata lumea spune ca esti as in chestiile astea) cam cat ar costa un astfel de pachet si daca tu poti oferi serviciile astea!!!
Merci !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Draga alishaa, din pacate daca nu vad localul nu pot spune nimic. Cel mai bine imi trimiti poze pe adresa de birou sau vii intr-o zi pana la mine si vedem cu putem face. Pupici

quote:
Originally posted by alishaa

Ralucah, as vrea si eu cateva informatii (neconfidentiale), daca se poate, te rog!!!
Eu fac nunta la un restaurant sa zicem rustic-elegant!!! Deci nu e nici doar rustic, nici doar elegant !!! E un restaurant micut si intim, care mie mi-a placut la nebunie!!! Ideea e ca mie nu imi plac baloanele, husele nu merg, si m-am gandit ca decorul salii sa fie mai discret si romantic !! Ma gandeam eu sa pun pe mese aranjamente florale cu lumanari (ceva finut, nimic incarcat) si doar pe ring sa fie cateva baloane sau doar niste micute ghirlande de flori!!!
As vrea sa stiu (pt ca toata lumea spune ca esti as in chestiile astea) cam cat ar costa un astfel de pachet si daca tu poti oferi serviciile astea!!!
Merci !!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alishaa spune:

Ralucah, merci mult ca mi-ai raspuns!!! Nu pot trimite poze cu restaurantul, pt ca nu am !!! Tot ce pot face este sa iti dau site-ul (poti sa vezi restaurantul virtual) - http://www.casajienilor.ro/ (sper sa nu fac reclama, ca nu asta e intentia).
Daca poti sa iti dai un pic cu parerea ar fii tare dragut!!! Si mi-ar placea sa ne vedem sa disutam un pic, in caz ca crezi ca s-ar putea face ceva!!! Merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Am trimis mail


quote:
Originally posted by alishaa

Ralucah, merci mult ca mi-ai raspuns!!! Nu pot trimite poze cu restaurantul, pt ca nu am !!! Tot ce pot face este sa iti dau site-ul (poti sa vezi restaurantul virtual) - http://www.casajienilor.ro/ (sper sa nu fac reclama, ca nu asta e intentia).
Daca poti sa iti dai un pic cu parerea ar fii tare dragut!!! Si mi-ar placea sa ne vedem sa disutam un pic, in caz ca crezi ca s-ar putea face ceva!!! Merci mult




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alishaa spune:

Raluh, merci muuuuult (n-am cuvinte, pe bune!!) ca mi-ai trimis mail!!! Citit si raspuns pe mail!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaelam spune:

Ralucah vreau sa te intreb si eu daca stii vreo firma, care se ocupa cu organizarea nuntilor in pitesti, asa daca ai auzit ceva...fiindca io nu prea cunosc pe acolo mai deloc. sau daca stii vreo firma din bucuresti care organizeaza si in pitesti.
bineinteles ca as vrea mult sa apelez la tine, daca tu ai putea organiza nunti si in pitesti, dar din cate am inteles tu te ocupi numai de bucuresti. oricum daca se poate as fi interesata! nu e departe de bucuresti

Mergi la inceput