Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moko spune:

raluca, la restaurantul calise, de la podul cotroceni, ai organizat ceva?...si inca o intrebare: pentru o nunta la inceputul lui septembrie 2006 cand as putea sa te contactez, ca sa nu fie prea tarziu? in ce consta incheierea unui contract cu voi...cam cat este avansul?

cu fiecare zi mai aproape de bebe al meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Draga Moko, rezervarile au inceput din octombrie pana la urma, in septembrie sunt rezervari pe 2 si 30 sept am impresia. Avansul este in functie de valoarea contractului si pachetul de servicii ales. Te pup Ralu

quote:
Originally posted by moko

raluca, la restaurantul calise, de la podul cotroceni, ai organizat ceva?...si inca o intrebare: pentru o nunta la inceputul lui septembrie 2006 cand as putea sa te contactez, ca sa nu fie prea tarziu? in ce consta incheierea unui contract cu voi...cam cat este avansul?

cu fiecare zi mai aproape de bebe al meu!!!



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Dragele mele miresici cu care am impartit anul acesta clipe frumoase si delicate, momente ce vor ramane in sufletul meu mereu, tuturor va trimit un gand frumos, acum la cumpana dintre ani si va doresc o viata fericita, un drum lin si plin de iubire.
2005 va ramane mereu in sufletele noastre ca un an special, un an in care v-ati unit destinele, un hotar peste care am trecut impreuna cu emotie si speranta.
La multi ani cu drag,
Ralu

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Raluca, mai intai de toate vreau sa iti spun LA MULTI ANI!!! si sa iti multumesc mult pentru pozele pe care mi le-ai trumis. Ca sa nu te las in pace nici pe anul asta te mai intreb ceva: la COS nu merg puse mese rotunde? Eu am o adevarata idee fixa cu mesele astea rotunde, iar ceai de acolo mi-au spus ca au si mese rotunde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Eu din cate stiu au cateva mese rotunde dar nu cred ca au pentru capacitatea completa. In principiu merg puse mese rotunde dar vei sacrifica mai mult spatiu si nu stiu daca vei avea suficiente locuri.

quote:
Originally posted by madutza_1978

Raluca, mai intai de toate vreau sa iti spun LA MULTI ANI!!! si sa iti multumesc mult pentru pozele pe care mi le-ai trumis. Ca sa nu te las in pace nici pe anul asta te mai intreb ceva: la COS nu merg puse mese rotunde? Eu am o adevarata idee fixa cu mesele astea rotunde, iar ceai de acolo mi-au spus ca au si mese rotunde.



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Da, ai dreptate problema asta cu spatiul e dificila trebuie sa vad la locul faptei daca mai au oamenii loc sa se miste printre mese. Cum as putea sa iau legatura cu tine si mai ales cand as putea sa vin sa discutam avand in vedere ca nunta e in iulie.
PS Este posibil sa imi trimiti si mie pe privat preturi orientative (huse scaune, marturii si ce mai crezi tu de cuvinta).
Te pup de o mie de ori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Ralucah unde esti...

Am si eu o intrebare ...mi-am gasit sala pt nunta... pot apela la tine pt decorare... este vorbe despre Pal Colosseum....
Uite iti dau link-ul care mi la dat Corina ca sa-ti faci o idee

http://www.colosseum.fr/ballroom/index.php

Am nevoie de un raspuns de la tine urgent... scuze ca ti-am scris aici... stiu ... dar imi era mai usor... astept

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Andreea, felicitari, inteleg ca ti-ai gasit sala pentru nunta. E foarte frumoasa locatia, stiu ca o colega de a mea si-a facut nunta acolo anul trecut in octombrie. Poti sa imi spui si mie daca v-au cerut chirie pe sala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by madutza_1978

Andreea, felicitari, inteleg ca ti-ai gasit sala pentru nunta. E foarte frumoasa locatia, stiu ca o colega de a mea si-a facut nunta acolo anul trecut in octombrie. Poti sa imi spui si mie daca v-au cerut chirie pe sala?




Acum nu stiu ce sa mai fac....
Eu stiam ca ei au chiria 1.200 dar azi cand am sunat ce credeti....
Mi-au spus ca este 2.500 chiria ... si... mai trebuie sa dau o garantie de 700E cica pt curatenie... ca cica asa cum primesc sala asa trebuie sa o dau....
Deci cred ca a cazut acest restaurant... prin urmare sunt in acelasi stadiu.

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

2500 de euro? Sunt nebuni
Stiam de la colega mea ca ea a platit 1200 anul trecut si mi s-a parut mult si asa dar 2500 intrece orice limita.
Imi pare rau, dar nu iti face griji, vei gasi pana la urma localul perfect

Mergi la inceput