Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Nota 10 cu plus pentru profesionalismul Ralucai si al celorlalti de la agentie!!! Invitatii au fost foarte impresionati de toate aranjamentele florale si de cum arata sala restaurantului. Si pe noi ne-a salvat de foarte multe griji, atat inaintea nuntii, cat si pe parcursul ei.

Ii ramanem datori ca ne-a ajutat sa avem nunta mult-visata!!!

Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Doamna ai fost super!! Mersi mult pentru tot ce ai facut pt noi!
Nici nu stiu ce sa iti spun ca mi-a placut mai mult:
-sala a fost perfecta, mi s-a taiat respiratia cand am vazut-o
-mi-au placut la nebunie petalele de tradafiri
-aranjamentele florale au fost superbe
-toti nuntati au fost impresionati de cum a iesit toata nunta si cat de bine organizat a fost.

Multumim din suflet!!

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios
http://community.webshots.com/user/flafi1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Ralucah, poti sa-mi spui te rog daca firma asigura si mijloace de transport?
Mie mi-ar placea foarte mult sa ma plimb cu trasurica in ziua cea mare.
Din pacate am tot cautat pe net si nu am gasit o oferta ferma. E mentionat in "meniul" catorva firme dar la pachet "full-options", nu separat.
Traseul care ar trebui parcurs ar fi: biserica in Dr. Taberei (din pacate nu stiu cum se numeste, e una mica intre blocuri langa parcul Moghiorosh, daca sti zona) si pana la restaurantul Vulturul (iesire din Militari). Eu zic ca nu e foarte mult.
Mi-ar fi placut sa ma ia si de acasa dar nu prea are rost. Stau la 10 min de mers pe jos de biserica.
Daca se poate aranja asa ceva, te rog frumos sa-mi spui si un pret aproximativ.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Draga mea, noi pe partea de transport avem incluse servicii doar pentru mercedes si limuzine. Daca aud insa ceva iti trimit un pm imediat. Stiu ca la Buftea la studiourile de film exista asa ceva. Pupici

quote:
Originally posted by Rallu

Ralucah, poti sa-mi spui te rog daca firma asigura si mijloace de transport?
Mie mi-ar placea foarte mult sa ma plimb cu trasurica in ziua cea mare.
Din pacate am tot cautat pe net si nu am gasit o oferta ferma. E mentionat in "meniul" catorva firme dar la pachet "full-options", nu separat.
Traseul care ar trebui parcurs ar fi: biserica in Dr. Taberei (din pacate nu stiu cum se numeste, e una mica intre blocuri langa parcul Moghiorosh, daca sti zona) si pana la restaurantul Vulturul (iesire din Militari). Eu zic ca nu e foarte mult.
Mi-ar fi placut sa ma ia si de acasa dar nu prea are rost. Stau la 10 min de mers pe jos de biserica.
Daca se poate aranja asa ceva, te rog frumos sa-mi spui si un pret aproximativ.
Multumesc



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Ma alatur si eu fan-clubului Ralucai in calitate de proaspata fosta mireasa.
Pentru noi a fost chiar mai complicata situatia, tinind cont ca nu eram in tara si n-am venit decit cu putin timp inainte de nunta. Asa ca am organizat multe detalii pe mail, inainte chiar de a ne cunoaste. Raluca mi-a trimis o tona de poze cu restaurante (a pozat pina si toaletele ca sa verific daca sint curate si bine intretinute), cu aranjamente, flori, decoratiuni, coafuri, machiaje, biserica si tot ce mai poate exista legat de nunta.
Am avut cu Raluca nu o relatie de client-firma, ci o relatie de prietenie si cred ca asta e cheia succesului lor. M-a ascultat cind am avut ca orice mireasa zile mai negre si s-a zbatut cind am avut probleme la a caror rezolvare n-ar fi avut nici o obligatie sa ne ajute.
Si chiar daca am facut aproape tot de la distanta a iesit perfect, am avut o nunta minunata, n-am avut parte de nici un stres, totul a fost mai bine de cum mi-am imaginat.
Raluca si Dana sint niste fete de nota 10 fara de care nu stiu cum ar fi iesit nunta noastra.
Voi pune si pozele de la nunta dupa ce le voi primi, desi nu cred ca mai e nevoie de nici o dovada.
Sint acum o doamna fericita cu un sot de milioane, cu amintiri de la o nunta superba si care a cistigat, in plus, o noua prietena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Asa este! Raluca iti devine o adevarata prietena dupa nunta. Eu una tin fff mult la ea, este o dulcica. Si mai ales ca mi-a facut "nunta de vis" care mi-am dorit-o. Incepand de la tort si terminand cu aranjatul salii...va convingeti in poze.
Pupici

http://community.webshots.com/user/vmariejeane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Ralucaaa, mi s-a facut dor de tine!!!
acu ca s-a terminat cu nunta tre' sa astept vreun botez ceva....
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Zici ca suntem doua babe...eu te-am sunat atunci la nunta Stelutei ca o baba de aia romantioasa.....


quote:
Originally posted by Moiraine7

Ralucaaa, mi s-a facut dor de tine!!!
acu ca s-a terminat cu nunta tre' sa astept vreun botez ceva....
pupici!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/newmoiraine/my_photos



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

buna,Raluca.e prima data cand accesez acest subiect si as avea si eu o intrebare:la rest. del ponte ai idee sau ai chiar niste poze ,pt ca acum 2 zile a fost acolo sa vb ,noi vrem nunta in 2006 iunie si zicea ca mai au sambete libere,eu nu am apucat sa ajung dar sunt tare curioasa de cum arata si cum e sa faci nunta acolo.pls,doar daca poti.mersic mult de tot!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Nu am avut acolo deocamdata nunti, dar putem merge impreuna pana la local sa vaza si ochiu' meu cel critic si apoi discutam concret ce si cum.

quote:
Originally posted by adriana15

buna,Raluca.e prima data cand accesez acest subiect si as avea si eu o intrebare:la rest. del ponte ai idee sau ai chiar niste poze ,pt ca acum 2 zile a fost acolo sa vb ,noi vrem nunta in 2006 iunie si zicea ca mai au sambete libere,eu nu am apucat sa ajung dar sunt tare curioasa de cum arata si cum e sa faci nunta acolo.pls,doar daca poti.mersic mult de tot!!



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput