Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corina24 spune:

Diana la ce te-ar interesa preturile.
Daca la asta te referi pretul unui tacam la restaurantele din bucuresti variaza de la 30E pana la 50E.Nu am auzit pe nimeni sa aibe tacamul peste 50E.
Bafta si daca te mai pot ajuta cu ceva intreaba-ma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

intrebam de preturile percepute de agentii...
Ma intereseaza decoratiunile interioare (baloane+huse scaune)... O sa am aprox. 150 invitati.

oricum, merci pt. interes, Corina24

DIANE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Buna miresici...va scriu si eu la acest subiect. Am apelat la nunta mea de acum 2 saptamani, la agentia Happy Family. Si va zic sincer: NCI NU PUTEAM FACE O ALEGERE MAI BUNA. Raluca a fost la inaltime, a facut totul super bine, exact cum mi-am dorit eu. Nu am nimic de reprosat.Din contra toate meritele mele sunt catre ea. Si nu numai ea, ci intreaga agentie Happy Family merita laude marete!!!

PS: am avut cele mai frumoase poze si inregistrari video la care ma puteam vreodata gandi....SUPER!!!! Toata lumea mi le lauda.
O sa postez si eu cateva poze peste 2 zile,cand voi avea timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenne79 spune:

Si eu ma ocup in orasul meu cu ceea ce se ocupa acea agentie si pot sa va spun ca pentru mine cea mai mare bucurie este sa vad miresele multumite in ziua nuntii, surprinse in mod pozitiv. Oare fata pe care o tot laudati stie? Adica, daca ar vedea ce scrieti despre ea, cred ca ar fi foarte fff fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Happy family, aveti oferte(colaborari) si pt provincie(iasi).Sau e doar pentru Bucuresti?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Doar pentru Buc si imprejurimi iubita (cel mai departe am mers la Valcea). Costurile ar fi foarte ridicate (transport + cazare + diurna) pentru client. Dar daca ai nevoie de sfaturi sau idei iti stau cu placere la dispozitie

quote:
Originally posted by lgireada

Happy family, aveti oferte(colaborari) si pt provincie(iasi).Sau e doar pentru Bucuresti?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Raluca, multumesc frumos pt reply. si M-am gandit eu ca trebuie sa fie f scump cu transport+...., ma gandeam ca ai o filiala si aici in iasi, dar n-am noroc. Cine stie, poate pana la anul? Cum zice vb romanului: n-aduce anul, ce-aduce ceasul.
Aveti niste poze extraordinar de frumoase pe site, l-am devorat ieri pe tot. Sunt toate pozele voastre? Facute pe unde ati fost pe la nunti/ evenemente, etc?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Sunt poze de la nuntile de anul trecut, din pacate anul acesta nu am avut timp sa reactualizam site-ul, merreu zic ca maine ma ocup si mereu aman :(((
Pai eu stiu, poate facem filiala daca ne ajuta D-zeu ca pana acum :)))
Pana atunci nu te pot ajuta decat cu consiliere pe mail, idei, sfaturi, etc. Imi poti scrie pe raluca at happy-family punct ro

quote:
Originally posted by lgireada

Raluca, multumesc frumos pt reply. si M-am gandit eu ca trebuie sa fie f scump cu transport+...., ma gandeam ca ai o filiala si aici in iasi, dar n-am noroc. Cine stie, poate pana la anul? Cum zice vb romanului: n-aduce anul, ce-aduce ceasul.
Aveti niste poze extraordinar de frumoase pe site, l-am devorat ieri pe tot. Sunt toate pozele voastre? Facute pe unde ati fost pe la nunti/ evenemente, etc?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

Buna Raluca,
vad ca esti in domeniu, am si eu o intrebare: ce stii despre palatul Snagov ca locatie? Nunat mea e in 2006 (iunie sau septembrie).

Corina

quote:
Originally posted by ralucah

Sunt poze de la nuntile de anul trecut, din pacate anul acesta nu am avut timp sa reactualizam site-ul, merreu zic ca maine ma ocup si mereu aman :(((
Pai eu stiu, poate facem filiala daca ne ajuta D-zeu ca pana acum :)))
Pana atunci nu te pot ajuta decat cu consiliere pe mail, idei, sfaturi, etc. Imi poti scrie pe raluca at happy-family punct ro

quote:
Originally posted by lgireada

Raluca, multumesc frumos pt reply. si M-am gandit eu ca trebuie sa fie f scump cu transport+...., ma gandeam ca ai o filiala si aici in iasi, dar n-am noroc. Cine stie, poate pana la anul? Cum zice vb romanului: n-aduce anul, ce-aduce ceasul.
Aveti niste poze extraordinar de frumoase pe site, l-am devorat ieri pe tot. Sunt toate pozele voastre? Facute pe unde ati fost pe la nunti/ evenemente, etc?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Corina pana acum nu am lucrat la Palatul Snagov, doar la Mogosoaia, asa ca din pacate nu ma pot pronunta. Pupici

quote:
Originally posted by plici plici

Buna Raluca,
vad ca esti in domeniu, am si eu o intrebare: ce stii despre palatul Snagov ca locatie? Nunat mea e in 2006 (iunie sau septembrie).

Corina

quote:
Originally posted by ralucah

Sunt poze de la nuntile de anul trecut, din pacate anul acesta nu am avut timp sa reactualizam site-ul, merreu zic ca maine ma ocup si mereu aman :(((
Pai eu stiu, poate facem filiala daca ne ajuta D-zeu ca pana acum :)))
Pana atunci nu te pot ajuta decat cu consiliere pe mail, idei, sfaturi, etc. Imi poti scrie pe raluca at happy-family punct ro

quote:
Originally posted by lgireada

Raluca, multumesc frumos pt reply. si M-am gandit eu ca trebuie sa fie f scump cu transport+...., ma gandeam ca ai o filiala si aici in iasi, dar n-am noroc. Cine stie, poate pana la anul? Cum zice vb romanului: n-aduce anul, ce-aduce ceasul.
Aveti niste poze extraordinar de frumoase pe site, l-am devorat ieri pe tot. Sunt toate pozele voastre? Facute pe unde ati fost pe la nunti/ evenemente, etc?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!





Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput