Organizare nunti&botezuri - recomandare DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by vmariejeane

Mai miresici care ati fost ajutate de Raluca (Happy-Family), de ce nu scrieti si voi acolo ceva de lauda pt fatuca aia care munceste cu spor si drag?????
Eu abia astept sa o laud.

Iubesc...iubesc...iubesc



Ca bine le zici tu Marie!



Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Album poze
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Haide mai ca zicem de lauda!

Eu una abia astept sa intru in productie!
Si apoi va dau toate detaliile!
raluca e o doamna care se agita f. tare, e f. draguta si amabila si suporta orice cuplu zapacit!




"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios
http://community.webshots.com/user/flafi1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Io ce sa zic, am mai declarat pe forum ca sunt dispusa oricand sa ma apuc sa strang semnaturi in piata, s-o aleg macar primar daca nu presedinte direct!
toti nuntasii erau lesinati dupa ea si plini de admiratie, nu doar pt. infatisarea ei de angel radios ci si pt. cat de mult se zbate sa fie totul perfect, cata energie are si cat profesionalism, cata atentie pt. fiecare detaliu... In ziua nuntii eram la coafor si-am sunat acasa sa-l chem pe-al meu sa ma ia; mi-a zis ca intre timp adusese Raluca florile, "si cum sunt?" l-am intrebat. "Stii cum sunt??... daca le vezi, ingheti!" si intr-adevar, cand am ajuns acasa si le-am vazut am ramas muta, erau cu muuult mai frumoase decat in pozele dupa care mi-am ales modelele... oricum, si acum arata foarte bine, si lumanarile, si buchetelul meu (care din intamplare a ramas la mine acasa)...
Ralu mi-a inspirat incredere de la inceput, da' acuma as face orice pt ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

...pacat ca uneori se mai nimereste si cate o pereche de nebuni sa-i faca viata grea, asa ca mine si ubi al meu...

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumi spune:

Fetelor asta da reclama! Pe mine m-ati convins. Chiar acum am intrat pe site, dar din pacate nu au afisate nici un fel de preturi. Asa ca informativ puteti sa-mi spuneti si mie cam cat va costat pe voi si la ce servicii?
Inca ceva: strada jiului este cunva in bucurestii noi?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Raluca sunt gata sa intru in productie!! Ca am terminat cu licenta!


"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios
http://community.webshots.com/user/flafi1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Ziua buna! Eu sunt noua pe aci asa ca nu prea stiu cum sta treaba dar am auzit ca Raluca a ajutat multe miresici... Eu vreau sa ma marit anul acesta... Credeti ca ma mai poate ajuta, sau e prea tarziu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

quote:
Originally posted by Laura10

Ziua buna! Eu sunt noua pe aci asa ca nu prea stiu cum sta treaba dar am auzit ca Raluca a ajutat multe miresici... Eu vreau sa ma marit anul acesta... Credeti ca ma mai poate ajuta, sau e prea tarziu...


Eu cred ca e prea taryiu, dar acum depinde si cand ai nunta...da-i si tu un mail si veyi ce yice, ca noi nu avem de unde sti lucrul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paparazzi spune:

Super agentie, super fata Raluca! Se dedica total!
Bibyrox ne vedem la nunta ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

dar de preturi nu zice nimeni nimik ''

DIANE

Mergi la inceput